Náhradní vanoční kolotoč 2015 :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4624
1.1.16 18:01

@Petullka82 a proc ne? tohle neni ofiko kolotoc emimi, kde mi prislo, ze prave tyhle podvodnice chranili. Kazdy rok se tam volalo po tom, aby se zverejnili nicky tech, co neposlaly a nic…a vsichni byli nastvani. Tak zalezi, jestli je to uzivatelka, co casto prispiva, tak se ji fakt neco mohlo stat. Jinak ale bude spise vycuranek…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17095
1.1.16 19:06

Já nechci nikoho chránit, ale nějak nechci zveřejňovat nick té, co nic neposlala. Rozjedou se tady dohady, jestli se něco stalo nebo je to jen vyčůranka. A co dál? O co líp nám bude, když to budeme vědět, která to byla? Budeme méně naštvané? Bude ta neobdarované méně smutná? :think:

Btw. v této diskuzi je snadné na to přijít, kdo ta dotyčná je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11514
1.1.16 19:31

Hlásím já svůj dáreček dostala i odeslala.. Akorát nevím jestli obdarované došel… Nějak jsem tady nedostala potvrzení ani anonymně… :nevim: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1609
1.1.16 19:56

Taky jsem letos nic nedostala, ale taky bych pro nějaké zveřejnění nebyla, jo jasně, že bych ráda věděla co k tomu dotyčnou vede, přihlásit se a neposlat ani maličkost, ale už bych to nechala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
1.1.16 19:59

Ja jsem pro zverejneni urcite! To se jako tady za rok prihlasi znovu a zase nic neposle? A zase bude nejaka maminka zklamana? Proc?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17095
2.1.16 01:05

@AndreaS92 víš, já si myslím, že tyhle potvory si raději rychle udělají novou registraci, takže si stejně nepomůžeš :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
2.1.16 09:25

Já nejsem pro zveřejnění, holky. Pokud to udělala naschvál, tak se jí to časem vrátí. Jinak to bylo moc fajn, díky vám všem :kytka:
A maminku potěšíme :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
2.1.16 09:26

@AndreaS92 No já to mám v PC, takže k nám už se nepřihlásí…pokud si nezaloží nový nick. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
2.1.16 09:31

@alun-ka ale ty jsi nebyla u nás v kolotoči, že?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8148
2.1.16 09:38

A je to nekdo, kdo sem chodil casto, nebo nejaky novacek? @Petullka82

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
2.1.16 09:38

Ta, co nic neposlala se přihlásila naposled 16.12., takže kdo ví, jak to je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
2.1.16 09:44

Je přihlášená i v normálním kolotoči, jinak je tu cca 2 roky a moc nepřispívá. Nechci ji nějak soudit, ale zajímalo by mě, jestli poslala v tom prvním.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65442
2.1.16 09:55

@Petullka82 Já myslím, že to admini hlídali. Pokud někdo neposla v prvním, tak do dalšího ho nevzali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
2.1.16 10:38
@vokishka píše:
@Petullka82 Já myslím, že to admini hlídali. Pokud někdo neposla v prvním, tak do dalšího ho nevzali.

Proto to asi zkusila tady

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4624
2.1.16 11:39

@Petullka82 a v normalnim kolotoci neco poslala?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová