Najde se muž pro neplodnou ženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:06
Najde se muž pro neplodnou ženu?

Ahoj, docela by mě zajímalo, jestli žena, která nemůže mít děti, najde parťáka pro život, který by s ní chtěl založit rodinu. Založení rodiny myslím, že by s ní podstoupil IVF s DV či případnou adopci dítěte.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lerista
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 20.08.18 14:11

Proč by ne? Podle nějakých statistik je bez lékařské pomoci neplodný každý 7. pár.

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 20.08.18 14:13

Jen diskuze tady dokazují, že ano.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:13

Můj bratr má neplodnou manželku. Zjistili to až po svatbě. No a zatím spolu jsou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:25

já ho našla :D takže určitě to možné je, i když jsem měla šílený strach mu to na začátku přiznat :oops: ale miluje mě, jinak by určitě odešel.

IvePr
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 20.08.18 14:37

Proč by ne… Neplodnost je snad nějaks lepra nebo co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:38

Určitě ano. Já jsem to sice zjistila až po svatbě, že jsem neplodná, ale zůstal se mnou bez žádného ale. Teď máme skoro ročního chlapečka z DV. Hodně štěstí :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:41

a kde se takový chlap hledá? asi jsem nenarazila ještě na toho pravého. :(

karkarka
Závislačka 2855 příspěvků 20.08.18 14:42

Tak vzhledem ktomu, že neplodnost muzu a zen je tak 50na 50 tak nevidim duvod,proc by si nenasla.kdybych zjistila,ze manzel nemuze mit deti,taky bych ho neopustila a sla treba do darcovskych spermií.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:45

On si tě najde třeba sám. Je pravda, že žádného lepšího než mám doma neznám. Ale to si myslí každá. :mrgreen:

malá_holka
Kelišová 5822 příspěvků 20.08.18 14:51

ja myslím, že může. :nevim:

B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 20.08.18 14:55

tak hlavně žena muže a muž ženu si primárně hledají pro sebe né? To že mají časem dítě je spíš „bonus“. my se s mužem brali a popravdě do teď nevím jestli on i já jsme „plodní“ nebo ne… Já hledala chlapa pro život a on ženu pro život, nehledala sem chlapa pro reprodukci, stejně tak jako on…
jo a neopustím ho pokud nebude moct mít děti, stejně tak jako já věřím, že on mě ne kdyby náhodou byl nějaký problém…
takže rada… najdi si chlapa pro sebe, co bude milovat TEBE a nějakou „neplodnost“ v tuto chvíli neřeš :-) :srdce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 20.08.18 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj, docela by mě zajímalo, jestli žena, která nemůže mít děti, najde parťáka pro život, který by s ní chtěl založit rodinu. Založení rodiny myslím, že by s ní podstoupil IVF s DV či případnou adopci dítěte.

Jasně, že to jde. Ale musíš dodržet určité posloupnosti. A taky pravidla - jedno z prvních je - přestat potencionální partnery, manžele a otce nazývat „parťáky pro život“.

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 20.08.18 15:31

No jasný že jo, jsme spolu 18 let, 12 let bez antikoncepce - spousty pokusů IVF a tak, nakonec máme syna z adopce - a vztah krásný a hlavně nás toto stmelilo

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 20.08.18 15:56

Je jiná situace když to dva lidé zjistí spolu po delší době vztahu.
Jiná situace je ale také, když mu to řekneš už při seznamování a v době, kdy má třeba rozehráno více možností a ještě se rozhoduje. Tohle ti nejspíše dá pár bodů dolů. Ale myslím, že ne tak zásadně, abys to nedohnala jinak.
A úplně jiná situace je, když by třeba po nějaké době vztahu zjistil, že už to dávno víš a tajila jsi mu to. To by asi většině chlapů vadilo více než ten samotný fakt.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >