Reklama

Najde se muž pro neplodnou ženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:06
Najde se muž pro neplodnou ženu?

Ahoj, docela by mě zajímalo, jestli žena, která nemůže mít děti, najde parťáka pro život, který by s ní chtěl založit rodinu. Založení rodiny myslím, že by s ní podstoupil IVF s DV či případnou adopci dítěte.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 20.08.18 14:11

Proč by ne? Podle nějakých statistik je bez lékařské pomoci neplodný každý 7. pár.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 20.08.18 14:13

Jen diskuze tady dokazují, že ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:13

Můj bratr má neplodnou manželku. Zjistili to až po svatbě. No a zatím spolu jsou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:25

já ho našla :D takže určitě to možné je, i když jsem měla šílený strach mu to na začátku přiznat :oops: ale miluje mě, jinak by určitě odešel.

IvePr
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 20.08.18 14:37

Proč by ne… Neplodnost je snad nějaks lepra nebo co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:38

Určitě ano. Já jsem to sice zjistila až po svatbě, že jsem neplodná, ale zůstal se mnou bez žádného ale. Teď máme skoro ročního chlapečka z DV. Hodně štěstí :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:41

a kde se takový chlap hledá? asi jsem nenarazila ještě na toho pravého. :(

karkarka
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 20.08.18 14:42

Tak vzhledem ktomu, že neplodnost muzu a zen je tak 50na 50 tak nevidim duvod,proc by si nenasla.kdybych zjistila,ze manzel nemuze mit deti,taky bych ho neopustila a sla treba do darcovskych spermií.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 14:45

On si tě najde třeba sám. Je pravda, že žádného lepšího než mám doma neznám. Ale to si myslí každá. :mrgreen:

malá_holka
Kelišová 5112 příspěvků 20.08.18 14:51

ja myslím, že může. :nevim:

B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 20.08.18 14:55

tak hlavně žena muže a muž ženu si primárně hledají pro sebe né? To že mají časem dítě je spíš „bonus“. my se s mužem brali a popravdě do teď nevím jestli on i já jsme „plodní“ nebo ne… Já hledala chlapa pro život a on ženu pro život, nehledala sem chlapa pro reprodukci, stejně tak jako on…
jo a neopustím ho pokud nebude moct mít děti, stejně tak jako já věřím, že on mě ne kdyby náhodou byl nějaký problém…
takže rada… najdi si chlapa pro sebe, co bude milovat TEBE a nějakou „neplodnost“ v tuto chvíli neřeš :-) :srdce:

tininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 20.08.18 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj, docela by mě zajímalo, jestli žena, která nemůže mít děti, najde parťáka pro život, který by s ní chtěl založit rodinu. Založení rodiny myslím, že by s ní podstoupil IVF s DV či případnou adopci dítěte.

Jasně, že to jde. Ale musíš dodržet určité posloupnosti. A taky pravidla - jedno z prvních je - přestat potencionální partnery, manžele a otce nazývat „parťáky pro život“.

Irinka0210
Závislačka 4590 příspěvků 20.08.18 15:31

No jasný že jo, jsme spolu 18 let, 12 let bez antikoncepce - spousty pokusů IVF a tak, nakonec máme syna z adopce - a vztah krásný a hlavně nás toto stmelilo

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 20.08.18 15:56

Je jiná situace když to dva lidé zjistí spolu po delší době vztahu.
Jiná situace je ale také, když mu to řekneš už při seznamování a v době, kdy má třeba rozehráno více možností a ještě se rozhoduje. Tohle ti nejspíše dá pár bodů dolů. Ale myslím, že ne tak zásadně, abys to nedohnala jinak.
A úplně jiná situace je, když by třeba po nějaké době vztahu zjistil, že už to dávno víš a tajila jsi mu to. To by asi většině chlapů vadilo více než ten samotný fakt.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >