Najednou 5 kg nahoře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 08:27
Najednou 5 kg nahoře

Ahoj všem, potřebovala bych poradit. Dnes jsem se po měsíci vážila a mám o 5 kg více a to jim v podstatě pořád stejně jak jsem zvyklá. O Vánocích jsem sem tam ochutnala kousek cukroví (peču zdravé), na večeři jsem si dala maličko br. salátu a menší řízek. Denně chodim 11 km na procházky a obden cvičim doma. Nějak se mi nechce věřit, že bych z tohohle přibrala jen tak 5 kg. Jsem z toho nešťastná. :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10308 příspěvků 07.01.19 08:31

Alkohol?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 08:33

@Šarlota4 Nepiji. Pouze čistou vodu.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 07.01.19 08:34

Mě se tohle stávalo každým rokem… píšeš, že pečeš zdravě, cvičiš, asi i zdravě jíš předpokládám… taky to tak mám a Vánoce mi vždycky dají zabrat, tělo není zvyklé na bramborový salát na večer, na vaječnak, na ochutnávky cukroví u rodiny, sladké pití a podobně :D . Ale můžu tě uklidnit, vždycky jsem to shodila tak rychle jak jsem to nabrala.

Uživatel je onlineanupati
Kelišová 6441 příspěvků 07.01.19 08:37

Jestli jíš jinak naprosto striktně dietně, může tělo víc reagovat zadržením vody atd. Určitě jsi nepřibrala 5 kg tuku. Jak píše @Šarlota4 alkohol taky může hrát roli a co perioda? Nesetkalo se to ještě s tímhle? To mě běžně naskočí 2 kg, co během periody zase odejdou - voda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 08:39

@Lucius08 Právě jsem pekla ze špaldovky a super. Za jak dlouho jsi to shodila? Myslela jsem, že je po mně, tohle se mi ještě nestalo. Doufám, že to půjde rychle dolů.

anavi13
Závislačka 3290 příspěvků 07.01.19 08:40

a váží váha dobře? mě se jednou stalo, že mi ukázala o deset víc, málem to se mnou šlehlo :D a fakt to byla jen nějaká chyba :D
Možná ten alkohol jestli jste popíjeli. Jinak mě přijde, že jsi šíleně omezovala, takže možná i stres. Kolik jsi snědla toho zdravého cukroví? ono je kolikrát lepší si dát pár kousků klasického než sníst mísu zdravého… Proč ses tak omezovala? já když držela dietu tak jsem o Vánocích jedla normálně s ostatními, jen jsem si hlídala velikost porce a přejídání. Omezovala alkohol a nepila sladké limonády. Ona ta psychická pohoda je to nejdůležitější, bez té se nehubne a tělo strádá. Jestli jsi hodně cvičila mohla jsi přibrat svaly ;) já v začátcích držení diety přibrala 2-3 kila právě cvičením a pak to začalo skokově klesat :)

brisco
Závislačka 3126 příspěvků 07.01.19 08:41

Nejsi těhotná? Já nabrala 3 kila za první týden.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 08:41

@anupati Ahoj, zrovna mám po MS.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 08:43

@brisco Nestraš, to snad ne. Ale pro klid duše zkusím radši test, co kdyby náhodou. Podle mě to je spíše nepravděpodobné a na vině bude jídlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 08:46

@anavi13 Dala jsem si 3 kousky denně. Ale nebylo to pravidlem. Jinak jsme si dali jako přípitek pouze malou štamprli koňaku, ani na Silvestra jsem nic nepila. Většinou sáhnu vždy po vodě.

hihi22
Kecalka 230 příspěvků 07.01.19 08:47

a nejis malo? Hlidas se, ale treba davas telu malo jidla…zivin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 08:49

@hihi22 Řekla bych, že jím akorát, pořád stejně.

brisco
Závislačka 3126 příspěvků 07.01.19 08:49
@Anonymní píše:
@brisco Nestraš, to snad ne. Ale pro klid duše zkusím radši test, co kdyby náhodou. Podle mě to je spíše nepravděpodobné a na vině bude jídlo.

To přece nemůžou být kila tuku, to by jsi musela jíst cely měsíc ve fastfoodech.

lištička144
Nováček 8 příspěvků 07.01.19 08:50

A nemáš třeba nemocnou štítnou žlázu? Měla jsem sníženou funkci a tohle se mi taky stávalo.. Nebo voda.. Před menstruací taky vážím víc.. Hlavně se s tím nestresuj :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >