Oblíbené jídlo, když je vám špatně

2772
5.1.19 20:47

Oblíbené jídlo když je vám špatně

Máte nějaké jídlo nebo pití, na které dostanete chuť, když se necítíte dobře, třeba při nachlazení, únavě, zimě? U mě je to třeba slepičí vývar. Dcera se tomu diví, prý nic takového nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15280
5.1.19 20:48

Ne, když je mi nemám chuť na nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2503
5.1.19 20:52

Když je mi blbě mívám chuť na přesnídávku, ale pokud je mi hodně blbě, tak je mi všechno fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2772
5.1.19 20:54
@Hanulínek píše:
Když je mi blbě mívám chuť na přesnídávku, ale pokud je mi hodně blbě, tak je mi všechno fuk.

To je jasný, to já taky na nic. Ale třeba při běžném nachlazení ano. Horká slepičí polévka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13055
5.1.19 20:56

tvarohový koláček s posypkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6172
5.1.19 20:57

Me když je špatně, tak vývar. Obvykle hovězí. Ale čistý, bez masa, zeleniny. Jednou týdně ho piju místo jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22650
5.1.19 20:57

když mi je nic moc, tak si ráda dám česnečku (polívku) nebo earl grey čaj s medem a citronem, někdy přidám zázvor.
Problém je v tom,že když je mi nanic, tak nejsem schopná si to uklohnit, takže buď mi to udělá někdo jinej a nebo si jen zalezu do postele a počkám, až to přejde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
5.1.19 21:02

Hovezi polivka od mamky a kdyz me pak prikreje a poda kapesnik :srdce: :lol:. U mamy se marodi nejlip :)))

Příspěvek upraven 05.01.19 v 21:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
5.1.19 21:03

Když mi je špatně od žaludku, jako zvracení atd tak jedině coca cola. Tu jedinou v sobě udržím a i na ni mám chuť. Když mi je zle od nachlazení tak stejně jako tvoje dcera, nic takového nemám. Nemám chuť na nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5745
5.1.19 21:04

Já když jsem nemocná, jako chřipka apod. tak mám chuť na kyselé, třeba kysané zelí, čalamadu, limetky apod. Když mám střevní potíže, tak přesnídávka z lednice. A pak vždy na zeleninovou polívku s česnekem a jarní cibulkou, dávám do ní brambor a vajíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2772
6.1.19 09:49

Díky všem za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
7.1.19 08:58

Já také jedině silný vývar slepičí nebo kuřecí, ten postaví na nohy.manžel má vzdycky chuť na nějakou oranžovou limonádu například fantu,holky jedí přesnídávku, každý to má jinak, ale když je mi opravdu zle tak nepolknu vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2772
7.1.19 10:36
@Plmo píše:
Já také jedině silný vývar slepičí nebo kuřecí, ten postaví na nohy.manžel má vzdycky chuť na nějakou oranžovou limonádu například fantu,holky jedí přesnídávku, každý to má jinak, ale když je mi opravdu zle tak nepolknu vůbec nic.

Já taky myslela třeba nachlazení, únavu třeba po fyzické námaze atd. Je jasný, že při čtyricítkách, zvracení atd. mám chuť tak maximálně spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama