Náladová tchýně?

2379
30.5.13 14:17

Náladová tchýně?

Věc se má tak, bydlíme u tchýně, spory mezi sebou máme to je jasné, ale štve mě jiná věc. Máme dvě holky. Každý den za nima holky chodí, všímají si jich, projevují zájem. ALe když zavřou dveře, slyším ty kecy, že je tam zase měli a že já se o ně nestaram a musí oni. Holky za nima chodí a chtějí si hrát, povídat… Zase když je tam nepustím, tak hudrují, že jsou jen zavřené v pokoji. Jsou malé, rok a téměř 4 roky, a opravdu jim nevysvětlím a vlastně ani nevim co bych jim měla vysvětlovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K-Black
30.5.13 14:21

@kissi to je těžký :think: co bych udělala já.
Došla bych za tchyňkou, sama bez dětí, na kávičku, a řekla bych jí, že bych se s ní chtěla domluvit, na návštěvách dětí. Že máš strach aby to na ni nebylo moc, když tam jsou holky každý den, takový to bla bla. No a potom až bych zase slyšela přes dveře, že tě drbe, tak bych to šla hned řešit, proč to říká atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
30.5.13 14:23

@kissi Tak jestli spolu už nějaký spory normálně řešíte, tak se jí jdi zeptat, jak si to teda představuje. Jestli je tam chce nebo nechce a ať potom neremcá :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
chatwenna
30.5.13 14:24

Domluvit si s tchyni, kdy za ni holky muzou prijit, jak casto…
A holkam pak vymyslet zabavu, kdyz se budou nudit a budou chtit jit za babickou…

Muj nazor - tchyne se citi byt dulezita, ze za ni holky prijdou a nejsou s mamou, tak ti to chce nalezite osladit.

Na blbe kecy se patri z vysoka…

• Citovat
  • Nahlásit
9192
30.5.13 14:28

Až tam budou chtít holky jít, zašla bych sama s tím, jestli to nevadí, jestli mají čas atd. a ne vždy bych tam holky pouštěla. Program máte taky svůj, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32843
30.5.13 14:30

@kissi Ty jsi unikát :mrgreen: Ze všech spolubydličů s tchyní máte opačný problém - vy narušujete soukromí jim a nerespektujete „oddělené byty“ :mrgreen: Co s tím nevím, společné bydlešní je na draka skoro vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
30.5.13 14:49

No tak jí řekni, že jsi za dveřmi zaslechla a že se teda chceš domluvit, jak jim to vyhovuje. A pak děti pohlídat, aby tam nešli.
Když se jí nelíbí, že jsou zavřené v pokoji, není to narážka, že bys měla být s nimi víc venku místo abys je pustila k nim? :think: Moje tchýně mi neustále vykládala, jak vstávala v pět ráno, aby honem navařila a pak prý byla celé dopoledne s manželem (mým :lol: ) venku. Prý už když byl v kočárku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
30.5.13 14:56

Taky bych ji rekla, ze jsem neco zaslechla za dverma a ze teda se chci domluvit, kdy a na jak dlouho tam holky chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
30.5.13 15:19

Tak bych tam deti nepoustela tak casto. Rozhodne ne vzdycky, kdyz se nudi a dupnou si, ze chteji, vuala bych je misto toho ven, na hriste, na pisek, proste jim nasla taky jinou zabavu, nez chozeni k babicce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat