Reklama

Nalezený telefon + vrácení - nevděk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 07.04.11 10:33
nalezený telefon+vrácení

ahojky holky včera můj syn 4.roky našel telefon vzala jsem ho a zrovna zazvonil hovor jsem přijala a volala maminka holky která ho zratila domluvily jsme se že bude čekat u krámu a já jí ho tam donesla celou cestu jsem říkala synovi že by holčička plakala kdyby jsme jí ho nevrátili a že se to tak děla.(No ale asi si to rozmyslím).Paní dorazila dala jsem telefon synovi aby ho vrátil sám paní nejen že mu nekoupila ani blbý bonbon (o tom to není) ale rozčilovala se jak je dcera blbá(její slova)a ani synovi pořádně nepoděkovala. Bylo mi ho líto já ho učila jak se co má dělat přesto že se to už dnes nenosí ale prostě jsem taková a paní vzala telefon řekla nashle a odešla samozřejmě jsem mu to vynahradila sama a koupila mu něco dobrého za odměnu ale takové chování za vrácený telefon mě docela naštval :nevim: setkali jste se stím někdo?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Kathuschka
Kelišová 5338 příspěvků 07.04.11 10:36

trochu opačně, jednou jsem ztratila telefon já, a paní která ho našla jsem donesla flašku vína, sice za 150 Kč, ale alespoň něco..

K tobě, taky bych čekala, že alespoň poděkuje… hm…

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 07.04.11 10:36

Já ne,ale taky by mě to teda naštvalo!!!!to je chování co?

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 07.04.11 10:38

Já takhle vracela knížku do knihovny do města o 30km dál, našla jsem ji ve vlaku, tak jsem si s knihovnou psala ať pošlou adresu a tak, posílala jsem poštou a oni ani nedali vědět, zda došla v pořádku :roll:

Manžel vracel telefon, taky poštou (taky našel ve vlaku :lol:), a tam mu myslím paní chtěla alespoň zaplatit poštovné.

Dermajetics
Kelišová 5771 příspěvků 07.04.11 10:39

ahojky, když už bych byla v takové situaci, určitě bych něco koupila za nalezení…

Manža jednou ztratil snubní prsten- jsem myslela že ho zabiju (odbočuju od telefonu) nicméně za měsíc nám přišel dopis z matriky ať zavolám… jsme se vylekali co se děje… a nějaká paní ho našla a jelikož tam máme vyryte iniciály a datum svatby, paní byla tak milá a hodná že pátrala a na matrice vypátrala o koho jde, oni nás kontaktovali… paní měla prsten u sebe, žila v domě pro seniory… šla jsem si prsten vyzvednout s kytičkou a taškou plnou bonboniéry, láhve likéru a ještě nějaké drobnosti…

Paní si to nechtěla vzít, ale mě by to bylo blbé jit s prázdnou, zvlášť když vynaložila takové usílí, aby nás našla!!

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 07.04.11 10:42

Vlastně ještě - jednou jsem našla prázdnou peněženku s propadlou sazkou a myslím kartou pojišťovny, nebo tak něco, a pán mi za to že jsem ji donesla a nevyhodila dal lahev vína a bonboniéru 8-o

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 07.04.11 10:43
jéé to je hezké.to už se jen tak nikde nevidí.moc hodná paní. :palec:
Dermajetics píše:
ahojky, když už bych byla v takové situaci, určitě bych něco koupila za nalezení…

Manža jednou ztratil snubní prsten- jsem myslela že ho zabiju (odbočuju od telefonu) nicméně za měsíc nám přišel dopis z matriky ať zavolám… jsme se vylekali co se děje… a nějaká paní ho našla a jelikož tam máme vyryte iniciály a datum svatby, paní byla tak milá a hodná že pátrala a na matrice vypátrala o koho jde, oni nás kontaktovali… paní měla prsten u sebe, žila v domě pro seniory… šla jsem si prsten vyzvednout s kytičkou a taškou plnou bonboniéry, láhve likéru a ještě nějaké drobnosti…

Paní si to nechtěla vzít, ale mě by to bylo blbé jit s prázdnou, zvlášť když vynaložila takové usílí, aby nás našla!!

andrejka87 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.11 10:43

No a taky hlavně jak mluvila před tvým synem,že je holka blbá :roll: bože to by mě naštvalo také..Je fajn že jsi to synovi vynahradila udělala bych to samé :hug:

Dermajetics
Kelišová 5771 příspěvků 07.04.11 10:43

Nicméně být na druhé straně jako NÁLEZCE..... nevím..... kdyby telefon nezvonil… a nezjistil ajste komu patří, asi jsem hnusná,ale nechala si ho :mrgreen: pokud by k tomu okolnosti nenasvědčují jinak… ale pokud je možnost dopátrat se po majiteli, udělala bych to… A tak jak holčička to ztratila, já bych asi jako rodič zuřila, takže bych jako nálezce taky vrátila… Nicméně Váš příběh- a jednání paní, no i takoví jsou lidé :roll: že jim to není blbé - pro dobrotu na žebrotu. Chudáš váš chlapeček, prckům se to těžko vysvětluje, zvlášť když ho učíte dobrým mravům a najedou se setká s takovým jednáním

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 07.04.11 10:44

Ty jo, no kdyby mi někdo vrátil telefon, tak mu snad zulíbám ruce :mrgreen: No paní asi neví, jaký měla štěstí :cert:

mikami
Závislačka 3151 příspěvků 07.04.11 10:44

Ahoj, já se nesetkala, ale někteří lidi jsou opravdu hrozný :roll: . Člověk jako nic nečeká, ale kůli malýmu mu to je líto. Ty ho učíš slušnosti a ona ani porádně nepoděkuje :-( .
Taky by mě to naštvalo, hlavně kůli synovi.

levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 07.04.11 10:44
Dermajetics píše:

Je tak to je krásné já taky za to nic nechtěla ale bylo mi líto prcka že mu prostě ani to pitomé „děkuji jsi hodný chlapec“ nebo něco podobného neřekla

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 07.04.11 10:45
Dermajetics píše:

Ta je dobrá :palec: :kytka:

Dermajetics
Kelišová 5771 příspěvků 07.04.11 10:46

levandule je mi to jasné, i kdyby koupila malému čokoládku za 10kč tak to zahřeje a prcka potěší a svým způsobem je to slušnost… ale i to slovíčko DĚKUJI by ji nezabolelo...... ale to už je v lidech…

Dermajetics
Kelišová 5771 příspěvků 07.04.11 10:47

No holky já v tu chvíli by se ve mě krve nedořezal..... dopis z matriky a tam jen telefonní číslo, a ten text už si nepamatju ale NUTNĚ ZAVOLEJTE NA MATRIKU TEL…XXXX ve mě hrklo (měli jsme 3roky po svatbě) že oddávající byl podvodník a náš sňatek neplatí… bylo mi až zle.-)))

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >