Návštěvy dětí u otce po rozvodu

Anonymní
4.1.11 09:38

navstevy deti u otce po rozvodu

chtela bych se zeptat holky co mate dve deti mam sestilete a osmimesicni, otec si bere strarsi ale myslim si ze by mel uz zacit i s malym aby si na sebe zvykly, co kdyz nebude chtit??? sourozenci patri k sobe, jak to resite???

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24320
4.1.11 09:44
Anonymní píše:
chtela bych se zeptat holky co mate dve deti mam sestilete a osmimesicni, otec si bere strarsi ale myslim si ze by mel uz zacit i s malym aby si na sebe zvykly, co kdyz nebude chtit??? sourozenci patri k sobe, jak to resite???

Pokud nebude chtit si otec nyni brat 8mesicni tak bych ennutila. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24320
4.1.11 09:45

pro zacatek by ti memli stacit dve hodky vozeni v kocarku. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.11 09:49

dobre ale taky si potrebuji neco zaridit a tak, vsude vykrikuje jak mu branim v kontaktu,to nechci, a deti proste patri k sobe, nechci je oddelovat jeden pojede druhy ne, ma dve deti ne jen jedno

  • Citovat
  • Upravit
24320
4.1.11 09:51
Lili píše:
dobre ale taky si potrebuji neco zaridit a tak, vsude vykrikuje jak mu branim v kontaktu,to nechci, a deti proste patri k sobe, nechci je oddelovat jeden pojede druhy ne, ma dve deti ne jen jedno

Ty mu v kontaktu nebranis.Soudne by rozhodne takhle male dite na vikend nedostal.Nekde se to tu reislo.Ale pokud ty dovolis tak v tom problem neni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
4.1.11 09:53

My to s bráchou po rozvodu rodičů měli různé! Táta nás první 3 roky vůbe neschtěl pak si vzpoměl že nějaký děti má tak si nás občas vzal oba, ale potom chtěl chodit jen můj brácha já nechtěla, pak to bylo zase naopak. Hlavně děti do ničeho nenut!!!

  • Citovat
  • Upravit
9006
4.1.11 09:57

Deti do niceho nutit nebudu, ale jde o to ABY CHODILY OBE ne jen jedno to starsi

Příspěvek upraven 04.01.11 v 09:59

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.11 09:58

ja chci aby si male na vikend bral, at si zkusi jake to je se starat o dve male deti........

  • Citovat
  • Upravit
Michaelakkk
4.1.11 10:01
Lili píše:
Deti do niceho nutit nebudu, ale jde o to ABY CHODILY OBE ne jen jedno to starsi

Proč? proč je totak důežité, aby šli oba? Osmiměsíční dítě je ještě hooodně malé a rozum z toho rozhodně nemá… já si myslím, že naopak bude lepší když ten 6letý bude ze začátku s tatínkem sám, přece jen to děti vnímají ten rozvod i když si to neuvědomíme, protože na venek nedají nic znát… Táta na něj bude mít více času užijou si to.. nechci tím říct, že by neměl vídat 8měsíčního, to by určitě měl, ale počkala bych chvíli… Vím, že by sis chtěla odpočinout od obou :wink: Jakmile bude mladšímu třeba rok a půl nebo až když bude chodit, trošku více vnímat ten svět bude to lepší, protože si to užijí všichni :-)

  • Citovat
  • Upravit
24320
4.1.11 10:02
Anonymní píše:
ja chci aby si male na vikend bral, at si zkusi jake to je se starat o dve male deti........

pokud chce i on tak v tom problem nevidim.Je to Vase dohoda.ALe pokud bys ho mela nutit bych si to rozmyslela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24320
4.1.11 10:03
Michaelakkk píše:
Lili píše:
Deti do niceho nutit nebudu, ale jde o to ABY CHODILY OBE ne jen jedno to starsi
Proč? proč je totak důežité, aby šli oba? Osmiměsíční dítě je ještě hooodně malé a rozum z toho rozhodně nemá… já si myslím, že naopak bude lepší když ten 6letý bude ze začátku s tatínkem sám, přece jen to děti vnímají ten rozvod i když si to neuvědomíme, protože na venek nedají nic znát… Táta na něj bude mít více času užijou si to.. nechci tím říct, že by neměl vídat 8měsíčního, to by určitě měl, ale počkala bych chvíli… Vím, že by sis chtěla odpočinout od obou :wink: Jakmile bude mladšímu třeba rok a půl nebo až když bude chodit, trošku více vnímat ten svět bude to lepší, protože si to užijí všichni :-)

Misi pokud o to stoji i tatinek tak ja to jako problem nevidim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
4.1.11 10:03
Anonymní píše:
ja chci aby si male na vikend bral, at si zkusi jake to je se starat o dve male deti........

JO tak to je pak něco jiného, neděláš to kvůli tomu, aby sourozenci byly spolu, ale proto aby si tvůj bývalý vyzkoušel co to je pro tebe starat se o dva maslý prcky… hele já si myslím, že na to je ještě čas… nebo má někdo jiný názor?

  • Citovat
  • Upravit
Michaelakkk
4.1.11 10:04
kattkka píše:
Michaelakkk píše:
Lili píše:
Deti do niceho nutit nebudu, ale jde o to ABY CHODILY OBE ne jen jedno to starsi
Proč? proč je totak důežité, aby šli oba? Osmiměsíční dítě je ještě hooodně malé a rozum z toho rozhodně nemá… já si myslím, že naopak bude lepší když ten 6letý bude ze začátku s tatínkem sám, přece jen to děti vnímají ten rozvod i když si to neuvědomíme, protože na venek nedají nic znát… Táta na něj bude mít více času užijou si to.. nechci tím říct, že by neměl vídat 8měsíčního, to by určitě měl, ale počkala bych chvíli… Vím, že by sis chtěla odpočinout od obou :wink: Jakmile bude mladšímu třeba rok a půl nebo až když bude chodit, trošku více vnímat ten svět bude to lepší, protože si to užijí všichni :-)
Misi pokud o to stoji i tatinek tak ja to jako problem nevidim.

To ano pokud o to stojí tak určitě!!! Ale jestli o to nestojí zatím, tak bych počkala chlapi nejsou moc na ty mimina…

  • Citovat
  • Upravit
Michaelakkk
4.1.11 10:05
kattkka píše:
Lili píše:
dobre ale taky si potrebuji neco zaridit a tak, vsude vykrikuje jak mu branim v kontaktu,to nechci, a deti proste patri k sobe, nechci je oddelovat jeden pojede druhy ne, ma dve deti ne jen jedno
Ty mu v kontaktu nebranis.Soudne by rozhodne takhle male dite na vikend nedostal.Nekde se to tu reislo.Ale pokud ty dovolis tak v tom problem neni.

Soud určí víkendový styk(když to řeknu takhle tupě :mrgreen: ) až od 3 let věku dítěte :-)

OT : čili moje tchýně mázatím 2 roky ještě smůlu :D :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
24320
4.1.11 10:06
Michaelakkk píše:
kattkka píše:
Lili píše:
dobre ale taky si potrebuji neco zaridit a tak, vsude vykrikuje jak mu branim v kontaktu,to nechci, a deti proste patri k sobe, nechci je oddelovat jeden pojede druhy ne, ma dve deti ne jen jedno
Ty mu v kontaktu nebranis.Soudne by rozhodne takhle male dite na vikend nedostal.Nekde se to tu reislo.Ale pokud ty dovolis tak v tom problem neni.

Soud určí víkendový styk(když to řeknu takhle tupě :mrgreen: ) až od 3 let věku dítěte :-)

OT : čili moje tchýně mázatím 2 roky ještě smůlu :D :mrgreen:

Miso: tva tchyne je kapitola sama o sobe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová