Nechce se mi domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:40
nechce se mi domů

Ahoj, pro nastínění situace, je mi 23, přítelovi 24, bydlíme spolu, ale víkendy jezdíme každý ke své rodině. Jde o to, že asi „Stárnu“ a poslední dobou bych raději zůstavala o víkendech ve společném bytě, než abych jezdila domů. Vracím se do 2kk, kde jsou 4 lidi, hluk, navíc musím hodně řešit i jídla, najela jsem na své stravování (plus mám alergie) a když vaří mamka, je mi často nevolno. Takže když pak jídlo nechci jíst, je oheň na střeše. Už si chci prostě žít po svém, nějak jsem si zvykla na žití ve dvou. Je samozřejmě řešením se nevracet, ale vnitřně mám nějaké výčitky, že se mi tam už tolik nechce jako dřív. Protože s rodiči mám jinak vztah skvělý.
Neprošla jste si některá něčím podobným?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21419 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 08:42

Tak nemusíš přece jezdit každý víkend :nevim: já se spíš divím že vůbec jezdíš :mrgreen: studujete?

Zabatko
Závislačka 4766 příspěvků 28.06.19 08:42
@Anonymní píše:
Ahoj, pro nastínění situace, je mi 23, přítelovi 24, bydlíme spolu, ale víkendy jezdíme každý ke své rodině. Jde o to, že asi „Stárnu“ a poslední dobou bych raději zůstavala o víkendech ve společném bytě, než abych jezdila domů. Vracím se do 2kk, kde jsou 4 lidi, hluk, navíc musím hodně řešit i jídla, najela jsem na své stravování (plus mám alergie) a když vaří mamka, je mi často nevolno. Takže když pak jídlo nechci jíst, je oheň na střeše. Už si chci prostě žít po svém, nějak jsem si zvykla na žití ve dvou. Je samozřejmě řešením se nevracet, ale vnitřně mám nějaké výčitky, že se mi tam už tolik nechce jako dřív. Protože s rodiči mám jinak vztah skvělý.
Neprošla jste si některá něčím podobným?

No tak já myslím, že je to přirozené, že si budujete vlastní hnízdo a od původních rodin se odpoutáváte. Tak zůstávejte víkendy spolu a k rodině jezděte nejprve třeba 1× za 14 dní a pak třeba 1× za měsíc, to je myslím víc než dostačující.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:43

@pikola já ještě studuji a s přítelem to máme takhle zvláštně prostě zavedené.. :nevim:

Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 28.06.19 08:45

Jako jezdit k rodičům na každý víkend ve 24 je docela úlet. To by mou mamku asi kleplo mít mě furt doma jako v 15, kdy jsem byla na intru :lol: Dej těm rodičům voraz. Jezdi třeba každej druhej, třetí, nebo jednou za měsíc. Prostě jak budeš chtít. Pak ten vztah budete mít ještě skvělejší :palec:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9506 příspěvků 28.06.19 08:46

Ty jsi to tu už jednou řešila co? toto si pamatuju, studujici s pritelem v jinem meste, doma maly byt a matka, ktera vari jidlo po kterym ti je blbe…co se ti tu poradilo predtim?

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26670 příspěvků 28.06.19 08:47

Tak, asi snad oba nečekáte, že to takhle bude do konce života… Holt už asi přišel čas no.

Tak jezdi jednou za 14dní a zůstávej taky někdy doma. Přítele bych nenutila aby zůstával se mnou, přijde na to časem sám. :kytka:

arinecka
Kelišová 6566 příspěvků 28.06.19 08:47

Tak tam nejezdi každý víkend :nevim:

verujan
Kecalka 373 příspěvků 28.06.19 08:47

Myslím si to samé co @Zabatko, postupně bych se odpoutávala. Přítelovi to takhle vyhovuje? Je nutné tam trávit celý víkend? Myslím, že jeden den bohatě stačí, jestli tedy rodiče nebydlí někde daleko, kde hodně času spolkne cesta.

sediza
Závislačka 2591 příspěvků 28.06.19 08:52

Ano, prošla jsem si tím, ale už v sedmnácti :lol: Holka co řešíš?! Jezdi třeba jednou měsíčně, je to tvoje věc, není ti deset!

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 28.06.19 08:56
@debra.morgan píše:
Ty jsi to tu už jednou řešila co? toto si pamatuju, studujici s pritelem v jinem meste, doma maly byt a matka, ktera vari jidlo po kterym ti je blbe…co se ti tu poradilo predtim?

Několikrát a nejen to.

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 28.06.19 08:56

Souhlas s holkama, je potřeba přetnout pupeční šňůru. Myslím, že to všichni ve zdraví přežijou. Ale nerozumím jedné věci - když jsem začala bydlet sama, „domů“ pro mě byl vždycky můj byt. A když jsem jela k rodičům, jela jsem „k našim“ :think:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9506 příspěvků 28.06.19 09:01
@smutny klaun2 píše:
Několikrát a nejen to.

me vzdycky zajimalo, co vede lidi resit stejnou vec na forech nekolikrat :nevim: lidi tu jsou porad stejni, rady budou podobne jak minule :nevim:. zrovna u tohoto jsem si fakt jista, ze uz tu o tomto problemu jednou psala, jen myslim vic resila to jidlo po kterym ji doma bylo blbe, ale taky si prd pamatuju už…

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21419 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 09:07

Doufám, že mamince nevozíš i prádlo :mrgreen: a zpátky pěkné jídlo na týden

lucenka
Hvězda diskuse 36814 příspěvků 28.06.19 09:10
@Tableta píše:
Jako jezdit k rodičům na každý víkend ve 24 je docela úlet. To by mou mamku asi kleplo mít mě furt doma jako v 15, kdy jsem byla na intru :lol: Dej těm rodičům voraz. Jezdi třeba každej druhej, třetí, nebo jednou za měsíc. Prostě jak budeš chtít. Pak ten vztah budete mít ještě skvělejší :palec:

Tak záleží, jaké mají vztahy. Já ve 24 za mamkou jezdila každý víkend. A přišloi to naprosto normální.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama