Nedůvěra manžela? Nechápu

Anonymní
6.9.20 15:41

nedůvěra manžela? Nechápu

Hezký den,

manžel mě zaskočil. Máme 3měsíční mimi a on chce podstoupit testy otcovství. Předesílám, že jsem ho nikdy nepodvedla, on mě nikdy z ničeho takového nepodezíral, mimčo bylo plánované, snažili jsme se intenzivně.

Samozřejmě mu nebudu bránit, mimčo je jeho, ale dost mě tohle uráží a ponižuje.. Co si o tom myslíte? Prý já mám jistotu, že je mimi moje, když jsem ho porodila, ale on si to prý takhle chce potvrdit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5237
6.9.20 15:45

Podle sebe soudím tebe? :nevim: To by mě teda taky hodně urazilo a chtěla bych vědět co ho k tomu vede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
6.9.20 15:48

A ptala ses ho jestli má nějaké podezření, že by nemuselo být dítě jeho nebo z jakého padneho důvodu chce test… Pro mě by to teda byla strašná podpasovka i když právo na to má, ale řekla bych mu, ze mě neskutečně zklamal a pokazil svou nedůvěrou váš vztah na vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
6.9.20 15:49

Z ničeho nic? :poblion: Asi má nějakou schýzu.. Třeba z toho, že on někde ujel.. A tak soudí Tebe, podle sebe. Že by chtěl test otcovství jen tak, aby měl jistotu, to se mi nezdá..

Příspěvek upraven 06.09.20 v 15:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 15:50

@alialiali Ptala, právě mi řekl, že já tu jistotu, že je moje mám a on si to chce potvrdit, že je jeho. Nechápu, vůbec. Řekla jsem mu, jak ponižující to je a že mu v tom bránit nebudu, protože já mám stoprocentně svědomí čisté..

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
4722
6.9.20 15:51
@Anonymní píše:
Hezký den,

manžel mě zaskočil. Máme 3měsíční mimi a on chce podstoupit testy otcovství. Předesílám, že jsem ho nikdy nepodvedla, on mě nikdy z ničeho takového nepodezíral, mimčo bylo plánované, snažili jsme se intenzivně.

Samozřejmě mu nebudu bránit, mimčo je jeho, ale dost mě tohle uráží a ponižuje.. Co si o tom myslíte? Prý já mám jistotu, že je mimi moje, když jsem ho porodila, ale on si to prý takhle chce potvrdit..
[podivej s ena svet kolem sebe,
a myslim, ze pochopis,
kdyz kamen kuka cihlu, jak se rika,

ale dobre si frajer zalozil na rozklad rodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4749
6.9.20 15:52

Podle mě ti byl nevernej. To vis, hloda ho svědomí. Tak si to na tobě vybiji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5122
6.9.20 15:52

Zajímalo by mě proč? Komu je dítě podobné? Nenasadil mu někdo brouka do hlavy třeba jako to vaše mrně vypadá víc jako Pepa než jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
6.9.20 15:53
@Anonymní píše:
@alialiali Ptala, právě mi řekl, že já tu jistotu, že je moje mám a on si to chce potvrdit, že je jeho. Nechápu, vůbec. Řekla jsem mu, jak ponižující to je a že mu v tom bránit nebudu, protože já mám stoprocentně svědomí čisté..Zakl.

To víš, někde četl, že 30% dětí, které otcové vychovávají, není jejich. Chce mít jen jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019

Řekla bych mu, že to je v pořádku, ale že stejnou částku chci utratit za naprosté kraviny, protože on jde také utrácet za kraviny.

Obecně, nějak to v sobě zpracuj, protože je lepší aby to udělal a měl jistotu, než aby vám rozložila jeho nejistota vztah. Dnes je to prostě k dispozici. Od něj to ani nemusí být nedůvěra, v dnešní dostupné době by asi chlap byl blbý kdyby to neudělal. Ale chápu, že tebe to rozkládá a bolí. Ten narušený vztah u takových myšlenek bude ať už to neudělá, či ne.

Příspěvek upraven 06.09.20 v 15:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6817

A doted se choval jak? Nikdy zadne zavazne spory jste nemeli? Vse ostatni je v poradku?
Teda ponizilo by me to silene, na testy bych sla, ale nejsem si jista, zda bych mohla pokracovat ve vztahu, pro me by to byl asi konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11748
6.9.20 15:54

No tak, mohl si ho nechat udelat a nic ti nerict, ze jo?
Me by se hodne dotklo, ze mi manzel neveri. Vubec nevim, jak bych se zachovala 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
6.9.20 16:01

Třeba si přečetl o té záměně dětí v porodnici před pár lety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
6.9.20 16:01
@cecetka píše:
No tak, mohl si ho nechat udelat a nic ti nerict, ze jo?
Me by se hodne dotklo, ze mi manzel neveri. Vubec nevim, jak bych se zachovala 8o

Třeba proč se testy nedělají hned v nemocnici, jak se dítě narodí? A zdarma? :think:
Však takhle by měl muž 100% jistotu, že je dítě opravdu jejich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6817
6.9.20 16:05

A miminko se mu nepodoba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu