Nejhezčí uživatelka podle profilovky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2844
13.1.19 19:01

Hlasuju taky pro Bublu!!!! :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
13.1.19 19:02

Tak teďka nevím, jestli je smysl diskuse se předhánět, kdo je zrcadlo zrcadlo v zemi zdejší nejkrásnější nebo hodnotit, jestli je hezčí profilovka Elsy z Frozen nebo Šmoulinky… ? :nevim:
Jinak mě se líbí @neumisa, protože má profilovou pořád stejnou, ale pokaždý tematicky jinou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
826
13.1.19 19:04

@MartinaIrena
kdyby se ale hodnotily vlasy, jednoznačně to vyhraješ ;) :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
13.1.19 19:04
@pikola píše:
Já mám asi nejvhodnější fotku pro tyhle diskuze :mrgreen:

Souhlas

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26271
13.1.19 19:06
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
13.1.19 19:11
@zuracz1 píše:
@MartinaIrena
kdyby se ale hodnotily vlasy, jednoznačně to vyhraješ ;) :lol:

Dík, vyřídím své kadeřnici. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4705
13.1.19 19:16
@Pety2 píše:
Hlasuju taky pro Bublu!!!! :palec:

Bubla super a aktuálně je Mango těžká konkurence

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5040
13.1.19 19:17

Mně se vždycky nejvíc líbila @debra.morgan Ale pak někdo zmínil, že má na profilovce snad zpěvačku jakousi? :D Šťastná nevědomá, vůbec netuším, o koho jde a pořád si říkám, jak je pěkná :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
13.1.19 19:20

@Čičorečka jojo, Demi Lovato je moc pekna…ale teda ja nikdy nikde netvrdila, ze jsem to ja :think: ke sdileni soukromych fotek mam odpor :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
13.1.19 19:21
@Limi123 píše:
@Bubla_Bučková
@xammy píše:
@Mango_Lassi jednoznačně :pankac:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25132
13.1.19 19:24
@debra.morgan píše:
@Čičorečka jojo, Demi Lovato je moc pekna…ale teda ja nikdy nikde netvrdila, ze jsem to ja :think: ke sdileni soukromych fotek mam odpor :nevim:

Jsem si vždycky říkala, že člověk tvé inteligence by tady asi jen tak netasil … ehm zbraně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5040
13.1.19 19:25

@debra.morgan myslela jsem to tak, že vzhledem k tomu, že ji neznám, tak si celou dobu myslim, že je to tvoje fotka. A překvapilo mě, že někdo napsal, že to ty nejsi :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
13.1.19 19:25
@pikola píše:
Já mám asi nejvhodnější fotku pro tyhle diskuze :mrgreen:

Jednoznačně :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
13.1.19 19:26
@MartinaIrena píše:
Jsem si vždycky říkala, že člověk tvé inteligence by tady asi jen tak netasil … ehm zbraně

oooh :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: budu to brat jako krasny pozitivni komentar a jestli to je hnusna ironie, tak mi to prosim nerikej :mavam: :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
13.1.19 19:27
@debra.morgan píše:
@Čičorečka jojo, Demi Lovato je moc pekna…ale teda ja nikdy nikde netvrdila, ze jsem to ja :think: ke sdileni soukromych fotek mam odpor :nevim:

Sakra, já myslel, že to jsi ty :( Ta fotka přesně zapadá do toho, jak na mě působíš. Vypadáš alespoň podobně?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová