Nejsilnější příběhy z eMimina

4516
3.8.20 19:22

Nejsilnější příběhy z eMimina

Při čtení jedné zdejší diskuze (Mají na to právo?) mě napadlo, jaké zdejší příběhy a osudy se Vás nejvíce zaujaly, vryly se Vám nějakým způsobem do paměti, ať už byly veselé nebo smutné?

Kdyby se EM rozhodlo vydat některé příběhy knižně, pro které byste hlasovali?

Já vykopnu. Zaujalo mě jich víc, ale tyhle tři se mi do paměti vryly asi nejvíc.

1. Příběh o ženě, která otěhotněla s manželem své sestry (ti se během manželství sami snažili o dítě). Rozvedla jejich manželství a nakonec si dotyčného vzala.

2. Příběh o vztahu ženy, která měla dcerku a druhé dítě na cestě. Obě děti měla s mužem, se kterým žila na jeho farmě, kde měl ovce, kozy, nevím co všechno. Podváděl ji, byl na ni sprostý. Byl to špindíra a primitiv, co jí těhotnou i s dcerou vyhazoval z domu, aby tam ubytoval své přátele. Děti nechtěl, posílal ji na potrat, měl ji jako služku. Pak se po letech ozvala s tím, že s ním nakonec zase otěhotněla.

3. Příběh ženy, která přihlížela tomu, jak si její muž přitáhl k nim domů milenku. Dokonce jim dělala snídani (snad téměř do postele). Jeho milenka (kamarádka) byla smutná, musel ji přece pomoct. A zatímco ji „pomáhal“, jeho žena musela mít pochopení a mlčet. Dělala dřevo, skákala kolem zvěře a domácnosti atd.

I těch veselejších se tu najde dost.

Příspěvek upraven 03.08.20 v 20:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
850
3.8.20 19:25

Babička, co měla lehce zpomalenou dceru žijící jak bezdomovec, která si udělala dítě. Prvně jim pomáhala, pak si miminko k sobě vzala.

Žena, jejíž manžel je gay. Zjistila to tak, že se snad líbal ve sprchách s kolegou. Četla jsem to dávno, moc si to nepamatuji, ale bylo to celé na hlavu a šílené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
3.8.20 19:26

Markýsek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4516
3.8.20 19:28
@Altavista píše:
Babička, co měla lehce zpomalenou dceru žijící jak bezdomovec, která si udělala dítě. Prvně jim pomáhala, pak si miminko k sobě vzala.Žena, jejíž manžel je gay. Zjistila to tak, že se snad líbal ve sprchách s kolegou. Četla jsem to dávno, moc si to nepamatuji, ale bylo to celé na hlavu a šílené.

Ten druhý příběh co zmiňuješ si také pamatuji. Vím, který myslíš. Ten první ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31268
3.8.20 19:28
@PetraJ píše:
Markýsek.

To bylo smyšlené a prokázalo se to. To není příběh :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6215
3.8.20 19:29

@Ms.Ragdoll ten první příběh tu zná snad každý, ostatní dva neznám, ale zní to hrozně 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
3.8.20 19:31
@Jana206 píše:
To bylo smyšlené a prokázalo se to. To není příběh :mrgreen:

No jo, vím, že to bylo vymyšlený. Ale to je tady půlka diskusí. :lol:
Spíš dodneška nechápu, jak si takový věci může někdo vymyslet a co z toho ty lidi maj.
Viz. dnešní diskuse o pohřešované dceři. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
3.8.20 19:32

Ta, co sestře zničila život, tu diskuzi jsem četla, ty další dvě díkybohu ne. Je tu spousta osobních tragédií, někdy komedií, na knihu by se dalo vybrat. Četla jsem diskuzi, kdy manželka čekala v noci na manžela, že nedošel domů, nevěděla, kam všude volat. On se zabil na kole.

Příspěvek upraven 03.08.20 v 19:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6215
3.8.20 19:33

Za mě:
Relativně nedávno jsem tu četla diskuzi o tom, že paní porodila mrtvé miminko a v podobnou dobu zemřel jejímu manželovi bratr… Manžel místo aby byl oporou své manželce, tak se upnul na rodinu svého zesnulého bratra. Švagrové suploval manžela a jejím dětem tatínka. Zakladatelka vyhrožovala rozvodem, ale s manželem to nehlo. Teď jsou snad už v rozvodovém řízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31268
3.8.20 19:33
@PetraJ píše:
No jo, vím, že to bylo vymyšlený. Ale to je tady půlka diskusí. :lol:
Spíš dodneška nechápu, jak si takový věci může někdo vymyslet a co z toho ty lidi maj.
Viz. dnešní diskuse o pohřešované dceři. :poblion:

Ano, taky si myslím, že půlka diskuzí je vymyšlených.. Těžko říct, co je k tomu vede, momentální nuda nebo celkově nenaplneny život, případně je baví trollit a sledovat reakce :mrgreen: Ne každý má k emiminu takový vztah jak skalní uživatelky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6215
3.8.20 19:34
@bjetuschka píše:
Za mě:
Relativně nedávno jsem tu četla diskuzi o tom, že paní porodila mrtvé miminko a v podobnou dobu zemřel jejímu manželovi bratr… Manžel místo aby byl oporou své manželce, tak se upnul na rodinu svého zesnulého bratra. Švagrové suploval manžela a jejím dětem tatínka. Zakladatelka vyhrožovala rozvodem, ale s manželem to nehlo. Teď jsou snad už v rozvodovém řízení.

To mi přišlo jako jeden z nejsmutnějších příběhů tady. Dokonce jsme to probírali i doma s manželem, i když on teda bere emimino s rezervou, tohle ho taky zaujalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4516
3.8.20 19:34
@bjetuschka píše:
@Ms.Ragdoll ten první příběh tu zná snad každý, ostatní dva neznám, ale zní to hrozně 8o

Ten druhý se jmenoval Můj příběh o partnerství nebo tak nějak, ten příběh byl šílenej, to se nedá zapomenout.

U toho třetího si název už nevybavuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6215
3.8.20 19:36

Dál si pamatuju deníček jakési paní o dvojčatech, dávala tam i fotky, ale celé to bylo takové hrozně podivné. Nakonec se nějak ukázalo, že ta paní snad potratila dvojčata a jaksi se z toho nedostala a začala věřit tomu, že je doma má. To už je ale dost let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
3.8.20 19:37

@Kfětoslava Já četla jen začátek té diskuze myslím…on se fakt zabil? Nedohledáš ji náhodou prosím? Jestli je to ta co myslím? :think: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31268
3.8.20 19:37
@Kfětoslava píše:
Jo, ta, co sestře zničila život, tu diskuzi jsem četla, ty další dvě díkybohu ne. Je tu spousta osobních tragédií, někdy komedií, na knihu by se dalo vybrat. Četla ksem diskuzi, kdy manželka čekala v noci na manžela, že nedošel domů, nevěděla, kam všude volat. On se zabil na kole.

Na to si taky vzpomínám, brr.

Jinak v roce 2009 celé Emimino prozivalo příběh uživatelky, které zemřela na SIDS nádherná, zdravá půlroční holčička. Uživatelka má postupně další tři děti, ale když tomu nejmensimu byly cca 2 roky, zabil se jí tragicky manžel. Toto je silný příběh, dostala toho naloženo víc než dost :,( Kdo je tu dlouho, ví o koho jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama