Jsem k ničemu? Deprese

13
25.7.13 23:16

Nejspíš jsem k ničemu

…jednoduše to ze sebe potřebuju dostat. Občas mám pocit, že jsem k ničemu. Všechno mi nějak uninká mezi prsty a vše dělám tak nějak BLBĚ. Snažím se být dobrou mámou a večer, když mé děti spí si vždy říkám, že jsem se jim měla věnovat víc. Víc si hrát, víc si povídat, víc věcí dělat společně.
K tomu zkouknu v noci pár receptů na netu, abych dostala inspiraci, co zítra vařit a mám depku zpět, neb jsem neschopná matka a své děti cpu umělými přísadami, když nedělám domácí vegetu, výbornou biomarmeládu nebo zaručeně chutné zavařeniny, po kterých se dětem budou děla boule za ušima.. ale pouze vařím z toho, co dostanu od babičky ze zahrádky a co nakoupím dle svého svědomí a peněženky.
Nedělám taky ty úžasné, krásné a dobré dorty svým dětem, jako má kamarádka, já je jen koupím u té nejlepší cukrářky, kterou znám.
Svým dětem nevážím každé jídlo, aby měli vyváženou stravu, jsem jen šťastná, že sní, co uvařím a když si chtějí přidat, klidně jim naložím na talíř znova.
Své děti uspávám, ležím s nimi, povídám jim pohádku. Občas s nimi i usnu. Nevím proč, prý se bojí a tak s nimi ležím, dokud neusnou. Mé okolí ukládá děti samotné…
A ke všemu ještě mám manžela a chodím do práce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
25.7.13 23:22

Nějak nechápu, kde je problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
25.7.13 23:22

Proč že jsi k ničemu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
25.7.13 23:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2777
25.7.13 23:23

:-) A teď má to být stesk nebo si jen chceš popovídat? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
25.7.13 23:26

Osobně mi to přijde, že se zakladatelka chce pochlubit, jak je ve skutečnosti dobrá máma, která nedělá vše podle toho, co kde vidí, ale podle sebe a svého rozumu a peněženky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
25.7.13 23:28
@janica252 píše:
Osobně mi to přijde, že se zakladatelka chce pochlubit, jak je ve skutečnosti dobrá máma, která nedělá vše podle toho, co kde vidí, ale podle sebe a svého rozumu a peněženky :)

také mi to tak příjde nebo jsem hloupá a nepochopila jsem to a v tom případě se zakladatelce velice omlouvám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
25.7.13 23:29

Seš dobrá, prosimtě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
25.7.13 23:31
@Lucila píše: …jednoduše to ze sebe potřebuju dostat. Občas mám pocit, že jsem k ničemu. Všechno mi nějak uninká mezi prsty a vše dělám tak nějak BLBĚ. Snažím se být dobrou mámou a večer, když mé děti spí si vždy říkám, že jsem se jim měla věnovat víc. Víc si hrát, víc si povídat, víc věcí dělat společně.
K tomu zkouknu v noci pár receptů na netu, abych dostala inspiraci, co zítra vařit a mám depku zpět, neb jsem neschopná matka a své děti cpu umělými přísadami, když nedělám domácí vegetu, výbornou biomarmeládu nebo zaručeně chutné zavařeniny, po kterých se dětem budou děla boule za ušima.. ale pouze vařím z toho, co dostanu od babičky ze zahrádky a co nakoupím dle svého svědomí a peněženky.
Nedělám taky ty úžasné, krásné a dobré dorty svým dětem, jako má kamarádka, já je jen koupím u té nejlepší cukrářky, kterou znám.
Svým dětem nevážím každé jídlo, aby měli vyváženou stravu, jsem jen šťastná, že sní, co uvařím a když si chtějí přidat, klidně jim naložím na talíř znova.
Své děti uspávám, ležím s nimi, povídám jim pohádku. Občas s nimi i usnu. Nevím proč, prý se bojí a tak s nimi ležím, dokud neusnou. Mé okolí ukládá děti samotné…
A ke všemu ještě mám manžela a chodím do práce :-)

hale a to je špatně? já to dělám stejně akorát nechodim do práce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
25.7.13 23:32
@janica252 píše:
Osobně mi to přijde, že se zakladatelka chce pochlubit, jak je ve skutečnosti dobrá máma, která nedělá vše podle toho, co kde vidí, ale podle sebe a svého rozumu a peněženky :)

To mi nepřijde. :think: Spíš nějaká depka. :nevim:

Zakladatelko, podle mě jsi dobrá máma. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26556
25.7.13 23:34
@janica252 píše:

Asi tak, jedna z mnoho podobných „diskuzí“,co se tady čas od času objeví a v podstatě jde o chlubení jak je někdo buď nealternativní nebo alternativní a podobně. :nevim:

A pokud to nemá být chlubení, tak zakladatelko zapracuj na to, aby ti bylo fuk, co dělá okolí. O tom to je. Nesrovnávej se a žij si klidně svůj život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
25.7.13 23:35

Pravdu máte všechny :-) Potřebuju si nejspíš jen postesknout a potvrdit, že jsem vlastně ve skutečnosti dobrá máma… jen nechápu, proč mě a mé metody pořád a pořád někdo kritizuje. Jakobych si ty výčitky nedávala sama. Máte to taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
25.7.13 23:35

Nervy mam denne, protoze je toho moc. Manzela nemam a ani uz nechci. Vracim se do prace a vsichni vse zvladaji lepe nez ja. Noo zastrelit se nepujdu to by z deti byly siroty a nebo ten pan co s nami bydli by jim dovedl novou mamu mnou neschvalenou :mrgreen: a to bych nedala :mrgreen:
Takze jsi na tom dobre a jen je potreba, aby jsi zvedla jednu ruku a poplacala se s ni po rameni a rekla jsi: holka jses dobra a bez v klidu spat, pokud uz jsi neusnula u deti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
25.7.13 23:46

@Lucila já asi rozumím, co jsi tím chtěla říct… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
25.7.13 23:48

@Lucila ostatní kritizují protože si myslí že jen to co dělaj oni je to jediné správné, být tebou tak si jich nevšímám, a dělám si věci podle sebe a je mi jedno co a jak maj druzí, já nevím já se starám o syna jak chci já a je mi jedno co si jiní myslí, snažím se být pro něj dobrou mámou, něco ho naučit a vychovat jak nejlíp dovedu, a to je pro mě hlavní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama