Nejvtipnější historky z Apríla vás a vašich dětí - podělíte se?

13184
30.3.20 16:54

Nejvtipnější historky z Apríla vás a vašich dětí - podělíte se?

Milé uživatelky a uživatelé,

blíží se nám 1. duben a s ním i každoroční aprílové šprýmy. Zvláště Češi mají v povaze se bavit i v těžkých časech, pojďme se tedy i my společně odreagovat. Holky z psací části redakce pro vás připravují článek s těmi nejlepšími aprílovými historkami, pomůžete jim? Podělte se o ty vaše! :srdce:

Přeji vám krásný den a hodně sil a hlavně pevné zdraví

Diana :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.3.20 17:33

Nejlepší apríl je u nás v rodině. V roce 1986 budila moje mamka mého tátu slovy „Jirko, vstávej, budu rodit“. On jí na to řekl, že to je blbej vtip a spal dál. Vtip to nebyl, odpoledne jsem se narodila já. :pankac: Dávám anonym, jinak bych se tu totálně odkopala.

• Nahlásit
  • Citovat
13184
30.3.20 17:46

Tak to je opravdu krásný apríl neapríl :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7214
31.3.20 12:36

Já teda budu za prudase, ale apríla celá rodina vyloženě nemáme rádi. Když zapnu prvního internet a od rána vidím na facebooku hrozně vtipné blbosti a la „budeme mít miminko“ od 15tilete holky nebo „prezident soutěží v miss republika“ tak akorát tak protocim oči a těším se, až bude druhého. Nechci ostatním kazit zábavu, ale nevybavim si jediný aprílový vtípek, co by mi přišel originální nebo zábavný :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
31.3.20 16:09

Já osobně už teď apríla taky moc nedělám, ale pamatuju se, že jako malí jsme jeli vtípky od rána do večera. Hodně na učitele, ale na nic konkrétního si nevzpomenu… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
31.3.20 20:45

My Apríla taky nedrzime, my si teda doma ale děláme prdelky běžně :dance: ale vzpomínám si, jak nám v partě kámoška nakecala, že se rozešla s přítelem a my že jsme ho stejně neměly rady, že se k sobě nechodili a blabla no docela trapas :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
3.4.20 10:15

@Lalelale seznam.cz jednou vydal docela vtipnou mapu ČR s jinými názvy měst, tuším že na mapy.cz se pořád dá zapnout. To mi přišlo super a byl to snad první aprílový vtípek, který mě opravdu rozesmál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12312
3.4.20 10:24
@Petula306 píše:
@Lalelale seznam.cz jednou vydal docela vtipnou mapu ČR s jinými názvy měst, tuším že na mapy.cz se pořád dá zapnout. To mi přišlo super a byl to snad první aprílový vtípek, který mě opravdu rozesmál.

jo, to si pamatuju, fakt to jde někde zapnout? to by bylo fajn! jinak apríl taky neprožíváme, přijde nám to trapné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
3.4.20 12:53

@debra.morgan mapy.cz - změnit mapu - textová mapa ;) :lol: už se zase chlámu, jak to vidím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
1.5.20 12:41

Já apríla taky moc neřeším, ale tenhle rok jsem „napálila“ chlapa.. k obědu jsem dělala řízky, tak jsem mu obalila kus hadru :lol:..a řeknu vám, že to byla celkem fuška :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
6.5.20 07:57
@luspia píše:
Já apríla taky moc neřeším, ale tenhle rok jsem „napálila“ chlapa.. k obědu jsem dělala řízky, tak jsem mu obalila kus hadru :lol:..a řeknu vám, že to byla celkem fuška :D

Luxusní :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama