Nemám žádné kamarádky na pokec

  • Otevřená skupina

Chybí ti kamarádka a nemáš si s kým popovídat?

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

2377
18.2.12 14:38

Nemám žádné kamarádky na pokec

Zdravím.Zakládám téma pro ty jako jsem já.Máme doma 4.měsíčního synka.Manžel dělá 12ky a když je v práci tak jsem tu zavřená a nudím se a nemám žádné kamarádky za kterými bych zašla a pokecala.Tak bych byla ráda aby jsem si aspon tady mohla o všem pokecat :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
26.2.12 00:02

Ahoj muzeme obcas pokecat spolu treba se nekdo prida

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
26.2.12 11:49

Ahoj,budu ráda..tak o sobě něco pověz :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
26.2.12 20:24

Ahojda,ráda se přidám. Mám roční holčičku a přítel je skoro pořád v práci a taky si pořádně nemám s kým pokecat. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
26.2.12 21:20

My máme 4 měsíčního chlapečka,je hrozně hodnej každej nám říká že takhle hodný dítě v životě neviděl :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35
26.2.12 21:41

Ahoj holky tak ja mam tri pubertaky holky dvojcata 16let a kluka 14let a rocniho smiska Matyska,ktery kdyz nema co chce tak kouse ma osm zubu tak se chlubi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
26.2.12 22:10

A jiínak jsem teda vdaná a někdy to není s tím chlapem jednoduchý :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
666
27.2.12 08:08

Ahoj, jestli neva, přidám se. Mám skoro 5měs. syna Ondru, sem rozvedená a žiju s přítelem (zároveň otcem Ondráška)…s žádným chlapem to není jednoduchý :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
27.2.12 10:15

Ahoj,vítej ;-) To máš pravdu,zrovna včera mě ten můj tak vytočil..vařila jsem lečo po dlouhé době,tak jsem se na něj těšila a zatím co jsem krmila malýho on musel podat ruku k dílu samozřejmě a když jsem to šla ochutnat tak to jako lečo nechutnalo a ještě mě doslova hořela huba :cert: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35
27.2.12 13:59

Ja vdana nejsem s nynejsim pritelem ziju dva roky spolu mame rocniho Matyska.A dnes fakt tomu rozumim,ze se zadnym chlapem to neni jednoduchy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
27.2.12 16:55

No jo je to těžký mají holt jiný mozek než my :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
666
27.2.12 18:23

To jo a občas přemýšlej něčím jiným než tím mozkem a to pak stojí za to :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
27.2.12 18:45

No někdy to je fakt na proplesknutí s tím jeho logickým myšlením :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.2.12 18:57

ahoj my mame doma 20 denní holčičku a tak občas se taky nudime tak bychom taky rady občas pokecali

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
27.2.12 19:28
Tynulíka píše:
ahoj my mame doma 20 denní holčičku a tak občas se taky nudime tak bychom taky rady občas pokecali

Ahoj,vítej ;-)My se budeme snažit od prosince o druhé mimi a pevně doufáme že se nám povede holčička :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny