Nemám žádnou kamarádku :-(

Anonymní
7.4.12 22:48

nemám žádnou kamarádku:-(

Občas tady napíšu a většinou i dostanu dobrou radu :) Tak to zkusím i teď..Trápí mě to,že nemám žádné kamarádky :,( Není to sand tím,že bych měla nějakou špatnou povahu,to asi ne.Vždycky jsem měla všude jednu dobrou kamarádku,rozuměly si,bylo to fajn.Jenže jak člověk střídá školy,zaměstnání,zájmové kroužky,tak ty kamarádky mizí.Prostě si začneme méně rozumět,skoro se už nescházíme,později to vždy dopadne tak,že už se nescházíme vůbec,maximálně si napíšeme 1ročně.Bylo tak zatím s každou kamarádkou,co jsem měla :,( Teď jsem se přestěhovala,mám už i děti,ale kamarádky žádné.Stačila by mi třeba jen jedna,se kterou by jsme se vídaly,pokecaly,drbaly,pomlouvaly,smály se,něco řešily..Jenže kde se zase seznámit a hlavně jak to kamarádství udržet?Už si připadám,že to bude asi mnou,že jsem taková divná,že se se mnou nikdo pořádně nebaví.
Díky za vyslyšení,snad vás to nenudilo :roll:
P.S.Tady je to super,ráda tu chodím a „pokecám“ ale není nad osobní kontakt.Kdyby tu byla nějaká holka z Prahy,co by se chtěla kamarádit,tak napište :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.4.12 22:50

škoda že jsi až z Prahy, taky potřebuju spřízněnou duši

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.12 22:52

Teď jsi se přestěhovala…v okolí musej bejt nějaký maminky, ne? Plavání, pískoviště a tak..

• Citovat
  • Nahlásit
25926
7.4.12 22:55

Taky bych rada takovou kamaradku. Taky jsem pristehovana a omalu se seznamujeme, ale vetsinou to neni takova ta kamoska :nevim:
Okoli Prostejova hledam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
7.4.12 22:57

Ahoj, já sice teď kamarádky i kamarády mám, ale ještě si živě vzpomínám na své děství, kdy tomu tak nebylo. A způsobem, jakým popisuješ už jsem taky přišla o pěkných pár kamarádek. No a porotože přátel není nikdy dost, tak jestli chceš, tak se ozvi :-) Sice bydlím kousek za Prahou, ale jsem v ní skoro denně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.12 22:58

Ahojky,já hledám a už hooodně dlouho to samé co ty a z Prahy jsem :-) Odkud jsi z Prahy?

• Citovat
  • Nahlásit
20518
7.4.12 22:58

Ono se nadarmo neříká, že přítel není ten, o kom denně víš, ale ten, kdo o tobě ví (a pomůže), když to potřebuješ. Někdo pomoc potřebuje denně (chápu, prostě „jen“ se vykecat :nevim: ), jinej jednou za rok.

A ještě, klišé, najít přítele, najít poklad. Jen že to není samozřejmost. Je to dřina, vzájmená, a … je to jako láska. Musí to být jednak oboustranné, musí to být chtěné … musíš mít prostě štěstí. „Tu pravou“ můžeš potkat na netu, an píškovišti, v sámošce, v práci. Není to prostě samozřejmost. :nevim:

Zkoušej to, hledej, pracuj na tom. Jinou radu asi nemám. :nevim: Jo, přeju štětí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
7.4.12 22:59

Ahojky,
tak si na tom přijdu dost podobně a to v Praze žiji celý život :D
Akorát jsem teď těhotná,takže „přátelé“ se otočili zády,vlastně mi nezbyl nikdo..Kamarádu jako ty opravdové tu jsem měla jen jednu a ta si žije svým životem,občas se nám protnou,ale to spíš málokdy.Takže soucítím.
Jinak odkud jsi?A jak máš staré dětičky? :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
FloraBolger
7.4.12 23:00

Jáááá se hlásím :mavam: . V Praze jsem „už“ 3 roky, ale kamarádka nic moc žádná :,( . Jo a jsem z Prahy 6 :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.12 23:01

Já se hlásila první a teď se pobijem :D Jsem v Praze 2roky Praha 9 :-)

• Citovat
  • Nahlásit
389
7.4.12 23:02
@Emilie píše:
Ono se nadarmo neříká, že přítel není ten, o kom denně víš, ale ten, kdo o tobě ví (a pomůže), když to potřebuješ. Někdo pomoc potřebuje denně (chápu, prostě „jen“ se vykecat :nevim: ), jinej jednou za rok.

A ještě, klišé, najít přítele, najít poklad. Jen že to není samozřejmost. Je to dřina, vzájmená, a … je to jako láska. Musí to být jednak oboustranné, musí to být chtěné … musíš mít prostě štěstí. „Tu pravou“ můžeš potkat na netu, an píškovišti, v sámošce, v práci. Není to prostě samozřejmost. :nevim:

Zkoušej to, hledej, pracuj na tom. Jinou radu asi nemám. :nevim: Jo, přeju štětí. :kytka:

Joo s tí souhlasím,stačí mi vědomí že je šťastná a žije pěknej život,občas se potkáme a vím že tu je když potřebuju a já naopak pro ni,to že se nevidíme denně je jiná :)
Ale je fajn mít někoho s kym člověk může vyrazit ven,jen tak pokecat,i o něčem jiném než o pokaděných plínách a mlíku.. :) To já nemám,mám tu „pravou“ ale takový to přátelství na ven a pokec a tak ne :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
7.4.12 23:05

Proč by jsme se měli bít? Ježiš,tak snad neva když nás bude víc ne??

Anonymnní a odkud Praha 9?Já bydlim v Čakovicích :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.12 23:06

Jinak abych se teda představila pořádně a nedošlo k tomu,že si nepadnem :-)
Jsem úplně normální ženská…teda doufám:-) Někdy nervní mamina dvou kluků 7let a 3,5roku s mimčem v bříšku a termínem v říjnu.Hledám kamarádku NE známou těch je plno,ale opravdovou kámošku,která by ráda seděla u mě doma a kecela a taky já u ní a kecala:-)Pak taky semnou nebo já sní chodila nakupovat hadříky a blbosti Občas jak nám to doma klapne zajít se pobaviit nebo jen tak na vinko,kafe atd. Taky nějákej ten program s dětma to je jasný,ale já hledám kámošku pro sebe ne jen společnost při procházce s dětma,ale jasně,že to taky jen debaty o malých bobcích v nočníku,papaní a spinkání je trochu o ničem kjen když na to prostě dojde od toho je opravdu dobré emimino :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.12 23:08

@Kačinka Miškovice :-)

• Citovat
  • Nahlásit
20518
7.4.12 23:08
@Kačinka píše:
Joo s tí souhlasím,stačí mi vědomí že je šťastná a žije pěknej život,občas se potkáme a vím že tu je když potřebuju a já naopak pro ni,to že se nevidíme denně je jiná :)
Ale je fajn mít někoho s kym člověk může vyrazit ven,jen tak pokecat,i o něčem jiném než o pokaděných plínách a mlíku.. :) To já nemám,mám tu „pravou“ ale takový to přátelství na ven a pokec a tak ne :-/

Vidíš. A já mám okolo sebe hafo těch, jaké popisuješ - jen zavolat - vyrazíme spolu zítra? A nějak o ně nestojím .. chci říct, ne, ty holky mám ráda, pobavíme se, ale ne … na to plytké postávání u pískoviště … těžko vysvětlit, jak to myslím. :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat