Reklama

Nepochopitelné chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 16:44
Nepochopitelne chovani

Rada bych vic pochopila chovani me zname, ji se bohuzel zeptat nemohu, nechce komunikovat…
Cca pred dvema lety me oslovila s tim, ze by rada sla spolecne kocarkovat, bydlime ve stejne ulici, potkavame se. Bylo to fajn, pusobila vyrovnane, mela podobne nazory, podobnou zivotni uroven, takze to vypadalo na kamaradstvi. Dokonce mi i chtela dat nejake veci po svem ditku. Navrhla dalsi schuzku, ja datum, ale v den konani to zrusila. Za nasledujici dva roky az do dnesniho dne jsme se sesly jeste 4×. Pokud tedy nepocitam, schuzku za ucelem prodeje z jeji strany. Ty byly dve. S darovani seslo. Koupila jsem prvni nabizenou vec, dodnes ji mam v kumbale, inzerat na strankach, je to neprodejne, nedarovatelne. Koupila jsem skoro za 2000Kc. Duverovala jsem. Ale odpustila jsem. Napred jsem take navrhovala schuzky, ktere ale ve vetsine pripadu zrusila v den konani (duvody casto i nesmyslne: navsteva maminky (necekana?), musi neco vyridit (necekane?], musi uklidit - zitra prijde navsteva(takze zrusi tu mou?)),nasledne se ozvala se az cca po mesici nejdrive, tak me to prestalo bavit a nechala aktivitu na ni. Kdyz me opet potkala na ulici a navrhovala schuzku a at zavolam, tak uz jsme byla nesva…Ale zavolala jsem a v prubehu naseho telefonatu (s ditetem a v mhd) jsme se vazneji zranila, slysela to, ani nezavolala zpatky…Tak jsem volala ja a jeste vysetlovala, aby se o me nebala, ze jedu do nemocnice… Ozvala se po mesici, jestli jsem OK. Nejak to vysumelo a pak me opet oslovila, ze bychom mohly neco podniknout. Sesly jsme se dvakrat a pak opet dvakrat zrusila schuzku… a ja uz napsala, ze me to trosku stve…Ona na to, ze se ji to dotklo…ja se pokusila vysvetlit, ze jsem ji nechtela ranit, ale ze proste mi prijde, ze rusi schuzky vetsinou a ze me to mrzi… a ona, ze me chovani je neslusne, puvodne premyslela, ze ani neodpovi a ze bude nejlepe ukoncit nase vztahy… Takze tak. Nejake napady? Pro me kocourkov…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 40370 příspěvků 22.03.18 16:48

Prenest se pres to, neresit, ignorovat. Ne vzdy clovek vse pochopi :nevim: zrejme ma ona nejaky problem

jenny.fields
Generální žvanilka 24598 příspěvků 22.03.18 16:48

Je to prostě trochu blázen, egoista. Pravděpodobně tě využívá, když se nudí. Teď se zaraduj a pokud tě zase potká bude něco navrhovat, tak odmítni. Víc nemá cenu nad tím špekulovat.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 22.03.18 16:59

Vůbec nechápu, proč se s ní bavíš? :-O

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 22.03.18 17:05

No na začátku tě využila a teď tě nepotřebuje.
My to takhle máme se spolužačkou ze základky. Když jsme byly na střední, tak jsme se potkávaly, dá se říct, že docela čsto. Pak na VŠ najednou nic, což bylo pochopitelné kvůli studiu atd.
Kdykoli jsem ji potkala, tak říkala, ať zavolám, ozvu se až budu ve městě. Párkrát jsme se i s ostatníma holkama domluvily na kafe a ona nikdy nepřišla, i když nám to slibovala a vždycky měla nějakou výmluvu. Naposledy jsme byly i domluvené na termínu, že si to upřesníme a nic. KDyž se vdávala, tak ani oznámení neposlala, abysme jí mohly poslat přání. O Vánocích jsme se i s jejím manželem potkali v obchoďáku (známe se všichni z tanečních), on že jako je to škoda, že na nás dost často myslí, a jak se máme, a že se musíme sejít. A zase nic.
Ale když se potkáme, tak je děsně nadšená, a že musíme na kafe a tak. Jako bylo mně to líto, protože jsme seděly v jedné lavici, ale co naděláš. Ona nechce a ani není možnost si to vysvětlit, tak už jsem to vzdala.

Halamka
Závislačka 3460 příspěvků 22.03.18 17:20

Jééé, vykašli se na ní ;)
Podle popisu nestojí ani za pozdrav…

*… a ja uz napsala, ze me to trosku stve…Ona na to, ze se ji to dotklo…ja se pokusila vysvetlit, ze jsem ji nechtela ranit, ale ze proste mi prijde, ze rusi schuzky vetsinou a ze me to mrzi… a ona, ze me chovani je neslusne,***

To je diagnóza 8o

pufik20
Kecalka 335 příspěvků 22.03.18 17:22

Neřešila bych jí. Jestli se ozve fajn, půjdete ven, pokecáte. Ale rozhodně bych se, už neozvala první. Tenhle typ lidí je zrádný. Ozvou se jen když něco potřebují. Nemám potřebu je sama vyhledávat. Nakonec tě ještě pomluví.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 22.03.18 17:24
@Anonymní píše:
Rada bych vic pochopila chovani me zname, ji se bohuzel zeptat nemohu, nechce komunikovat…
Cca pred dvema lety me oslovila s tim, ze by rada sla spolecne kocarkovat, bydlime ve stejne ulici, potkavame se. Bylo to fajn, pusobila vyrovnane, mela podobne nazory, podobnou zivotni uroven, takze to vypadalo na kamaradstvi. Dokonce mi i chtela dat nejake veci po svem ditku. Navrhla dalsi schuzku, ja datum, ale v den konani to zrusila. Za nasledujici dva roky az do dnesniho dne jsme se sesly jeste 4×. Pokud tedy nepocitam, schuzku za ucelem prodeje z jeji strany. Ty byly dve. S darovani seslo. Koupila jsem prvni nabizenou vec, dodnes ji mam v kumbale, inzerat na strankach, je to neprodejne, nedarovatelne. Koupila jsem skoro za 2000Kc. Duverovala jsem. Ale odpustila jsem. Napred jsem take navrhovala schuzky, ktere ale ve vetsine pripadu zrusila v den konani (duvody casto i nesmyslne: navsteva maminky (necekana?), musi neco vyridit (necekane?], musi uklidit - zitra prijde navsteva(takze zrusi tu mou?)),nasledne se ozvala se az cca po mesici nejdrive, tak me to prestalo bavit a nechala aktivitu na ni. Kdyz me opet potkala na ulici a navrhovala schuzku a at zavolam, tak uz jsme byla nesva…Ale zavolala jsem a v prubehu naseho telefonatu (s ditetem a v mhd) jsme se vazneji zranila, slysela to, ani nezavolala zpatky…Tak jsem volala ja a jeste vysetlovala, aby se o me nebala, ze jedu do nemocnice… Ozvala se po mesici, jestli jsem OK. Nejak to vysumelo a pak me opet oslovila, ze bychom mohly neco podniknout. Sesly jsme se dvakrat a pak opet dvakrat zrusila schuzku… a ja uz napsala, ze me to trosku stve…Ona na to, ze se ji to dotklo…ja se pokusila vysvetlit, ze jsem ji nechtela ranit, ale ze proste mi prijde, ze rusi schuzky vetsinou a ze me to mrzi… a ona, ze me chovani je neslusne, puvodne premyslela, ze ani neodpovi a ze bude nejlepe ukoncit nase vztahy… Takze tak. Nejake napady? Pro me kocourkov…

Hele takovýho člověka do života nepotřebuješ. Jo můžete se sejít třeba někde na hřišti, ale rozhodně bych jí za kamrádku nechtěla

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 22.03.18 17:29
@megy.misa píše:
Vůbec nechápu, proč se s ní bavíš? :-O

Tak nějak.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27165 příspěvků 9 inzerátů 22.03.18 17:33

Já bych se na ni vykašlala už dávno… vidíš přece už od začátku, že z ní nějaká bezva kamarádka nebude, že ani nemá moc zájem… tak ji ignoruj a žij i bez ní…

Jen moc nerozumím… Koupila jsem prvni nabizenou vec, dodnes ji mam v kumbale, inzerat na strankach, je to neprodejne, nedarovatelne. Koupila jsem skoro za 2000Kc. Duverovala jsem. Ale odpustila jsem.
Jak to s tím vším souvisí?

radúna
Extra třída :D 11911 příspěvků 22.03.18 17:39
@Anonymní píše:
a ona, ze me chovani je neslusne, puvodne premyslela, ze ani neodpovi a ze bude nejlepe ukoncit nase vztahy… Takze tak. Nejake napady? Pro me kocourkov…

Odpověděla bych jí: „A víš, že je to výborný nápad?“

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 17:41

@Regina Hero Koupila jsem od ni… me teda prijde, ze to souvisi:-)

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27165 příspěvků 9 inzerátů 22.03.18 17:42
@Anonymní píše:
@Regina Hero Koupila jsem od ni… me teda prijde, ze to souvisi:-)

já bych řekla, že nesouvisí… ty to píšeš tak, jako kdyby ona mohla za to, že jsi to koupila… ale asi to bylo od tebe dobrovolné, nenutila tě a nevzala si za to peníze násilím… :nevim:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 22.03.18 17:49
@Anonymní píše:

Divná osoba to je dle tvého psaní…už dávno bych s ní přerušila kontakt

Šarlota4
Echt Kelišová 9643 příspěvků 22.03.18 18:00

Tak předpokládám, že prodej za 2.000 jste uskutečnily osobně, tudíž jsi mohla vidět, že věc je nepoužitelná a nestojí za 2 litry :nevim: Možná je vyčůraná, ale ty dospělá a víš za co utrácíš. A jinak bych se s ní nebavila. S lidma co se neumějí ozvat jednou za uherák a uskutečnit domluvenou schůzku to nemá smysl. Jasně občas se něco přihodí a prostě to nejde, ale soustavně jsou to jen výmluvy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama