Nepříjemná bolest prsou, ztvrdliny/zduření zboku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 21:03
Nepříjemná bolest prsou

Ahoj holky,
už asi 3-4den mě začaly bolet prsa. Nejdřív mě bolelo jen jedno, jenže teď už obě. Je to spíše zboku, když si je prohmatávám mám pocit jako bych cítila ztvrdliny/zduření, ale jen na některých místech a dalo by se říci, že na stejných místech u obou. Ještě nikdy jsem takové bolesti neměla. Bolí mě hlavně večer, na dotek jsou hodně citlivá a v noci se hodně převaluji. S partnerem se o mimi snažíme. Četla jsem, že by to mohl být příznak těhotenství, ale nevím. Test jsem si dělala tak druhý den když mě začala bolet, ale byl negativní. Nemáte někdo podobné zkušenosti? děkuji

Reakce:
bublinek
Kelišová 5350 příspěvků 27.01.19 21:11

Já měla pozitivní test až v 8tt
jak dlouho máš zpoždění?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 21:15
@bublinek píše:
Já měla pozitivní test až v 8tt
jak dlouho máš zpoždění?

nemám ještě spoždění ale asi tak 8dpo (ale nevím to na 100%)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 27.01.19 21:17

Mě šíleně bolely začátkem těhotenství, ještě tak týden před vynechanim, test pozitivní až tak týden po začátku té bolesti…

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 27.01.19 21:17
@Anonymní píše:
nemám ještě spoždění ale asi tak 8dpo (ale nevím to na 100%)

8 dpo ti test neukáže nic, počkej týden aspoň a pak testuj

Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 27.01.19 21:19

U mě běžný stav, někdy bolí míň, někdy vůbec a někdy příšerně. Je to taková hormonální houpačka, v těhotenství mě nebolela, jen byla velká a pevná.

terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 27.01.19 21:20

Mě taky bolela prsa jako první příznak, dost. 8.DPO je ještě hrozně brzy na test. Možná za dva dny by mohl být fakt duch, ale spíš až tak za týden.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >