Neshody kolem svatby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 15:59
Neshody kolem svatby

Ahoj holky, za čtrnáct dní bychom se měli s přítelem brát a zatím jsou kolem svatby jen samé problémy. Už před dvěma měsíci mi řekl, že se o tom nechce bavit, ať si to udělám jak chci. A nyní zjišťuje, že se mu nic, co jsem zařídila nelíbí. A odmítá o tom se mnou mluvit. A já začínám být zhnusená a vlastně se už ani netěším. Podotýkám, že máme malou svatbu, cca. 15 lidí, zařizovala jsem jen to nejnutnější (prstýnky, restauraci atd.) Měla jste to některá podobně? Je to normální před svatbou?
Prosím o anonym.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 12441 příspěvků 02.09.19 16:03

U chlapa, co se nechce ženit, to asi normální je.

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 02.09.19 16:04

Ahoj, měla jsem to takhle s exmanželem :lol: nyní se budu vdávat znova za 3.tydny a přístup přítele je úplně jiný, zajímá se, kouká semnou a říká co se mu líbí a co ne :srdce: chceme mít krásnou svatbu, aby se nám to líbilo oboum ale nejdůležitější je to, ze si vezmu chlapa mého života.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 16:05

@terien Taky mám ten pocit. Při tom, já nejsem vdávací typ, on mě požádal o ruku, ale asi si to stihl rozmyslet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 16:07

@petula.bir Gratuluji, to je skvělé :kytka: takle by to mělo vypadat.

pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10327 příspěvků 02.09.19 16:09
@petula.bir píše:
Ahoj, měla jsem to takhle s exmanželem :lol: nyní se budu vdávat znova za 3.tydny a přístup přítele je úplně jiný, zajímá se, kouká semnou a říká co se mu líbí a co ne :srdce: chceme mít krásnou svatbu, aby se nám to líbilo oboum ale nejdůležitější je to, ze si vezmu chlapa mého života.

blbá svatba, blbej rozvod, hekzá svatba, hezkej rozvod, tak snad vám to vyjde :lol: :kytka:

Michal1986
Kecalka 443 příspěvků 02.09.19 16:17

S kýmkoliv jsem si kdy bavil o svatbě, tak to vždycky bylo tak, že se před ní div nerozešli. Prostě do toho mluvilo strašně hodně lidí kolem. Pro chlapa je většinou důležitější to požádání o ruku. Svatba samotná je spíš o nevěstě a pro nevěstu. Ona chce být princezna atd atd.. chlapovi je to šumák, kde se vylije a tvojí micinu hádám už taky viděl, takže tady mu taky nic moc neuteče. No a tak chudák ženská zařizuje všechno sama a lehce se nechá dotlačit příbuznými, kamarádkami nebo pinterestem.. a chlap se pak nestačí divit, co se z původní myšlenky vlastně stalo a najednou se začne stavět na zadní.

Michal1986
Kecalka 443 příspěvků 02.09.19 16:18
@petula.bir píše:

no to je ale moc krásný příběh :srdce: a při další svatbě bude další chlap tvého života? :nevim: Já jen, že svateb může mít každý, kolik chce a budiž mu přáno. Ale tady ty řeči kolem o životním partnerovi atd atd zní z úst rozvedené tak trochu trapně..

pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10327 příspěvků 02.09.19 16:20
@Michal1986 píše:
no to je ale moc krásný příběh :srdce: a při další svatbě bude další chlap tvého života? :nevim: Já jen, že svateb může mít každý, kolik chce a budiž mu přáno. Ale tady ty řeči kolem o životním partnerovi atd atd zní z úst rozvedené tak trochu trapně..

pche, víš kolik má ještě pokusů :D

eva1404
Povídálka 13 příspěvků 02.09.19 16:22

Tak tento přístup neznám. Přítel se angažuje až moc :roll: :D Ale on kecá vždycky do všeho… :D

Příjemné Pondělí
Stálice 66 příspěvků 02.09.19 16:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, za čtrnáct dní bychom se měli s přítelem brát a zatím jsou kolem svatby jen samé problémy. Už před dvěma měsíci mi řekl, že se o tom nechce bavit, ať si to udělám jak chci. A nyní zjišťuje, že se mu nic, co jsem zařídila nelíbí. A odmítá o tom se mnou mluvit. A já začínám být zhnusená a vlastně se už ani netěším. Podotýkám, že máme malou svatbu, cca. 15 lidí, zařizovala jsem jen to nejnutnější (prstýnky, restauraci atd.) Měla jste to některá podobně? Je to normální před svatbou?
Prosím o anonym.

A co mu vadí konkrétně? Já bych např. nesnesl svatební klišé, jako je rozbití a uklid talíře, společné krmení, házení kytice, únos nevěsty a podobné šílenosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 16:27

@Michal1986 tomu rozumím, jenže my máme na svatbu pozvanou jen nejbližší rodinu, takže to s nikým jiným nekonzultuji. Ani nebudu nevěsta princezna, ani nebudou holubice před kostelem, ani fotograf za 20 tisíc. Jen ozdobíme auta, v kostele si řekneme ano, a přesuneme se do restaurace, kde bude dort a raut, zadná výzdoba, prostěradla na židlích, ani svíčky s diamanty.

Wani
Závislačka 3801 příspěvků 02.09.19 16:27

@Michal1986 Co je to furt za kecy s těmi princeznami. :roll:

Wani
Závislačka 3801 příspěvků 02.09.19 16:27
@Anonymní píše:
@Michal1986 tomu rozumím, jenže my máme na svatbu pozvanou jen nejbližší rodinu, takže to s nikým jiným nekonzultuji. Ani nebudu nevěsta princezna, ani nebudou holubice před kostelem, ani fotograf za 20 tisíc. Jen ozdobíme auta, v kostele si řekneme ano, a přesuneme se do restaurace, kde bude dort a raut, zadná výzdoba, prostěradla na židlích, ani svíčky s diamanty.

A co se mu na tom nelíbí tedy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 16:29

@Příjemné Pondělí konkrétně mu vadí moje šaty, hudba v kostele, způsob jídla v restauraci a že místo pěti aut, bude šest aut. Žádné šílenosti nebudou, ani házení kytice, krmení, únos.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama