Nesnášim svého otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 14:27
Nesnasim svého otce

Holky, nejdu si ani tak pro radu, jako spíš o pochopení. Pisu anonymne, jelikoz se za to stydim. Už od mala mě můj otec nesnáší. Nikdy mi neřekl jménem, co udělal někdo jiný svedl na mě. Ponižoval mě atd. Otec teď začal chlastat a je to o to horší. Když sem otěhotněla a řekla mu to, jen mi na to odpověděl :Bože, to tu zase bude řev. Takže celé tehu bylo pro mě peklo, neměla sem kam jít, tak sem to tu přežívala. Myslela jsem si, ze az porodim, tak se to vsechno zmeni, ale je to spis horsi nez lepsi. Pořád měl narážky ať si to brisko vyfouknu, že vypadám hrozně.. :,( Musela jsem nosit všechno ve větší velikosti ať nevidí moje bříško. Teď už mám malého na světě
Absolutně o něho nejeví jako děda zájem. Teď otěhotněla segra a to mu vůbec nevadí. On ostatní uznává. Takže ona si bere všechno uple a otec je úplně v pohodě. Mě je z toho do breku když vidím jak se chová ke me a jak k mojim sourozencům. To je tutu nunu a jen přijdu já a už řev. Já mu varim, všechno ale stejnak mi řekne, že jsem zbytečný člověk. Zustavam tu jen kvůli mamci, která je nemocná. Jo a ještě mi řekl, že jsem doma na návštěvě.

Reakce:
danaet
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 06.07.19 14:41

Urcite bude nejaka pricina chovani vaseho otce. At uz nejaky jeho vnitrni pocit krivdy, komplexu nebo cehokoli jineho. Neni to ve vas, je to v nem. Urcite jste to nezpusobila vy. A on si to bude muset jednou priznat. I kdyz se k vam otec chova spatne, zkuste to pochopit a treba se pokuste jeho chovani nejakym zpusobem otocit. Treba mu reknete, ze i pres to, ze se k vam chova zle, tak jej mate rada a odpoustite mu. A klidne mu to opakujte. Zkuste to zmenit. Jinak si tu krivdu poneste svym zivotem i vy. Takze zkuste udelat neco, co pomuze jemu, aby v nem nebyla zloba vuci vam. A uvidite, ze nasledne pomuzete i sobe. Chybovat je lidske, odpoustet je bozske. A to plati. Ja v zivote taky zazila mnoho zleho, takze vam to nerikam jen tak, jako nejake fraze. Naucte se mit rada sama sebe, snazte se pomoci svemu otci, aby nasel ve svem nitru vic lasky. Udelejte vy ten prvni krok, protoze vas otec si s tim neumi poradit.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 06.07.19 14:47

A proc nebydlis s partnerem?

Za mamkou muzes chodit denne :kytka:

marra2
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 06.07.19 15:06

Ses jeho biologická?

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 06.07.19 15:14

No a proč tam bydlíš?

Premek_Orac
Kelišová 5450 příspěvků 06.07.19 15:15

Zakladatelko,
vzdy je smutne, kdyz nefunguji vztahy mezi rodicem a ditetem, ale nekdy tomu tak je.
Chovani, jednani, mysleni druheho neovlivnis. Zodpovedna jsi za sebe, vztah se svym ditetem. Tak se netrap tim, co nezmenis.

Verun83
Extra třída :D 10376 příspěvků 06.07.19 15:24
@marra2 píše:
Ses jeho biologická?

To me taky napadlo. Takova zast k vlastnimu diteti :roll: smutny. Co otec tveho ditete, proc nejste spolu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 19:13

@Verun83 já mám dvojče a knemu se chová víc než dobře :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 19:17

@Kralikcek jo ono s otcem malého se nedá nějak mluvit. On drží s ním :,(

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 06.07.19 20:51
@Anonymní píše:
@Kralikcek jo ono s otcem malého se nedá nějak mluvit. On drží s ním :,(

Nechci Te strasit, ale pokud s tim neco..netusim co :think:…neudelas, tak stejny vztah k Tobe driv ci pozdeji ziska i Tvuj synek…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 21:21

@Kralikcek No to rozhodně ne.
Můj syn je celý můj život. A určitě nedopustim aby měl tak zku… e dětství jako Já.

LaPaloma
Závislačka 3021 příspěvků 06.07.19 23:10

Píšeš, že zůstáváš jen kvůli matce. Takže bys mohla odejít, kdybys chtěla. Takže jdi. Matka s nimi peklo nemá, jen je nemocná. To budeš taky, když se necháš odrovnat. Matka ti klidné dětství nezajistila. Nevím, co jí vlastně svojí nesmyslnou obětí splácíš. Žij pro sebe, jinak ztratiš i svoje dítě, které by nakonec mohlo skončit v děcáku nebo v horším případě u tvých rodičů.

Váš příspěvek
Reklama