Tatínek se žení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zun
Kecalka 132 příspěvků 02.07.19 08:57
tatinek se zeni

Ahoj, neviem či hladam radu, ci pochopenie. moj otec sa zeni, ocakava ze na svadbu pridem a ze mu pojdem aj za svedka. ja som skrz to, ze otec zije na svk a tak casto tam nechodim buducu pani nevestu ani nepoznam. co mi povedal brat, co byva pobliz vyzera pani seriozne. ja mam z toho ale zmiesane pocity. jednak ok, otcovi prajem, zelam len to dobre. len som z toho nejaka ani neviem. nemam to asi uplne vyriesene. otec je 15 rokov vdovec. a vysrtiedal asi ani neviem kolko priateliek. co by ste robili na mojom mieste?

Zabudla som dopisat, preco s tym mam vlastne problem. to ze otec priatelky striedal trosku narusilo zbytok rodiny, nebolo to nic prijemne a myslim ze tym ublizil dost ludom, plus mu mam za zle ze si prvu frajerku nasiel hned po mamkinej smrti, to ma teda vzalo dost a aj ked na to obdobie nemyslievam myslim ze mamke v chorobe vobec nebol oporou plus hned nova frajerka, neviem sa cez to nejako preniest. nevyhadzujem mu to na oci to nie, ale mam to v sebe stale, ako to prekonat?

Příspěvek upraven 02.07.19 v 09:13

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5315 příspěvků 02.07.19 09:02
@zun píše:
Ahoj, neviem či hladam radu, ci pochopenie. moj otec sa zeni, ocakava ze na svadbu pridem a ze mu pojdem aj za svedka. ja som skrz to, ze otec zije na svk a tak casto tam nechodim buducu pani nevestu ani nepoznam. co mi povedal brat, co byva pobliz vyzera pani seriozne. ja mam z toho ale zmiesane pocity. jednak ok, otcovi prajem, zelam len to dobre. len som z toho nejaka ani neviem. nemam to asi uplne vyriesene. otec je 15 rokov vdovec. a vysrtiedal asi ani neviem kolko priateliek. co by ste robili na mojom mieste?
Šla bych mu za svědka :nevim:
Natálka26
Kelišová 5895 příspěvků 02.07.19 09:02

Šla bych na svatbu, snažila se poznat novou paní a byla ráda, že táta neni sám a je šťastný.

SAJ
Závislačka 4024 příspěvků 02.07.19 09:03

@zun Měla bych radost, že táta nebude sám a že bude mít s kým sdílet dobré i zlé. Na svatbu bych šla s otevřenou myslí i srdcem a snažila se ve všem vyjít vstříc.

Když to bude dobré, získáš babičku pro své děti. A když to bude zlé, alespoň nenaděláš zlou krev - koneckonců to není tvoje věc.

zun
Kecalka 132 příspěvků 02.07.19 09:07
  • doplnene do temy

Příspěvek upraven 02.07.19 v 09:14

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15128 příspěvků 02.07.19 09:08

Šla bych za svědka. Vždyť je jedno, ze ji neznáš. Stejně tam moc nejezdis

Lalelale
Závislačka 4999 příspěvků 02.07.19 09:09

Byla bych ráda, že není sám. Bylo by mi líto ho odmítnout. Pokud nemáš na tu dobu nějaké závazky či potíž se tam dostat, jela bych.

AjaF
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 02.07.19 09:12

Vůbec neuvažuj o tom, že bys nešla.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 02.07.19 09:17

Jestli ho nenávidíš, nikam nechoď. Jestli ho máš ráda, jdi. Měla ho ráda tvoje matka? Že jí nebyl oporou v nemoci? Jak se to projevovalo? Kdyby se otec choval hnusně k mé matce, nešla bych mu ani na pohřeb, natož na svatbu. To musíš uvážit ty sama. A že si našel přítelkyni hned po smrti matky? Normální chlap. Výjimkou je spíš chlap, který zůstane sám. Většina se neumí o sebe postarat. Zvláště ty vyšší ročníky. Chlap pro jinou sukni zapomene na vlastní děti, nemocná manželka je také přítěží. Rozhodnutí je stejně na tobě.

milktea
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 02.07.19 10:18
@Uslava píše:
Jestli ho nenávidíš, nikam nechoď. Jestli ho máš ráda, jdi. Měla ho ráda tvoje matka? Že jí nebyl oporou v nemoci? Jak se to projevovalo? Kdyby se otec choval hnusně k mé matce, nešla bych mu ani na pohřeb, natož na svatbu. To musíš uvážit ty sama. A že si našel přítelkyni hned po smrti matky? Normální chlap. Výjimkou je spíš chlap, který zůstane sám. Většina se neumí o sebe postarat. Zvláště ty vyšší ročníky. Chlap pro jinou sukni zapomene na vlastní děti, nemocná manželka je také přítěží. Rozhodnutí je stejně na tobě.

vidím to podobně. Ale asi bych se i přes veškerou hořkost zkusila přemoci a jít. To, že otec střídal partnerky asi bylo tím, že hledal (a v tom věku se těžko hledá, každý už má své zvyky, svou rodinu atd) a konečně našel. Třeba je to začátek něčeho lepšího a třeba bude nová partnerka fajn ženská a tátovi to prospěje a vylepší to vztahy.

Chlapi holt nejsou jako ženy. Můj děda si taky po smrti babičky, i když ji miloval a denně ji chodil na hrob, našel hned paní. Myslím, že mu to prospělo a díky tomu pak ještě dlouho žil. Druhý děda se s babiččinou smrtí nesmířil a následoval ji do roka. Třeba tvůj otec hledal hned partnerky proto, aby se nezbláznil a o maminku nepečoval, protože to prostě neunesl, dívat se, jak mu odchází.

Bubla Bůčková
Kelišová 7204 příspěvků 02.07.19 10:23
@Uslava píše:
Jestli ho nenávidíš, nikam nechoď. Jestli ho máš ráda, jdi. Měla ho ráda tvoje matka? Že jí nebyl oporou v nemoci? Jak se to projevovalo? Kdyby se otec choval hnusně k mé matce, nešla bych mu ani na pohřeb, natož na svatbu. To musíš uvážit ty sama.

Souhlas…

neila
Extra třída :D 12675 příspěvků 02.07.19 10:27

@zun možná je čas to vše prolomit a ideální čas hodit to za hlavu. Jít dál. Mamince už to nepomůže, zkus si to nějak v sobě vyřešit, možná si o starých křivdách s ním i promluvit. Ne ve zlém, spíš upřímně. Třeba se dozvíš jak to vše viděl a prožíval on :nevim: Lidé někdy po ztrátě milovaného člověka jednají zvláštně, ne každý se dokáže chovat podle očekávání, ani při těžké nemoci… Tím ho nechci omlouvat, samozřejmě. Muselo to být velice náročné a bolestivé období :hug: Na druhou stranu, je to táta, jediný rodič, který ti zůstal. Nezavrhuj ho. Na svatbu bych určitě šla, i za svědka, těšila se z jeho štěstí. Ale asi bych si s ním potřebovala promluvit o tom, co cítím…

radúna
Extra třída :D 12106 příspěvků 02.07.19 10:31
@neila píše:
@zun možná je čas to vše prolomit a ideální čas hodit to za hlavu. Jít dál. Mamince už to nepomůže, zkus si to nějak v sobě vyřešit, možná si o starých křivdách s ním i promluvit. Ne ve zlém, spíš upřímně. Třeba se dozvíš jak to vše viděl a prožíval on :nevim: Lidé někdy po ztrátě milovaného člověka jednají zvláštně, ne každý se dokáže chovat podle očekávání, ani při těžké nemoci… Tím ho nechci omlouvat, samozřejmě. Muselo to být velice náročné a bolestivé období :hug: Na druhou stranu, je to táta, jediný rodič, který ti zůstal. Nezavrhuj ho. Na svatbu bych určitě šla, i za svědka, těšila se z jeho štěstí. Ale asi bych si s ním potřebovala promluvit o tom, co cítím…

Krásně napsáno :palec:.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3277 příspěvků 02.07.19 10:37

Neziv v sobe stare krivdy, ve vysledku to vzdycky ublizi nejvic Tobe.

To co se stalo je tezke, lide se vzdycky nechovaji tak jak bychom si prali, ale jdi tam, kvuli sobe. Nenech si minulosti zbytecne travit budoucnost, jdi dal. :kytka:

SábaW
Kecalka 222 příspěvků 02.07.19 10:54

Byla jsem v podobné situaci jako ty. Mamka mi umrela. Taťka prostřidal několik partnerek. Byly milé. Hezky jsem s němi vycházela. Pak si ho vyhledla jedna paní. Požádala ho o ruku. Byť sama uz byla 3 x rozvedená. On me pozval na svatbu. Nechtěla jsem tam jít. Cítila jsem, že ona neni dobrý člověk. Šla jsem tam jen kvůli otci. Do teď toho lituji a kdybych mohla vrátit čas, nešla bych tam a otec také ne!!! Rozhodni se podle sebe, ne podle toho, že se očekává ze půjdeš na svatbu, ze by se to hodilo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama