Tchýně a nadávky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 12:01
tchyne a nadavky

Dobry den rozesli sme se s pritelem mame dve deti a moje byvala tchyne po tom co sme se rozesli mi celkem vynadala za to ze sem znicila svym detem zivot nebo budou zit jenom semnou a s mymi rodicmi.. Jejich strana rodiny jsou celkem velka hodne sestrenic bratrancu a tak tety my mame takovou mensi rodinu jen ja moje rodice a sestra co je bez detna zatim..ale oni si proste furt mysleli ze jsou nejlepsi rodina na svete ze na ne nema nikdo s vychovou deti a vsim moznym ja sem toho mela proste vseho dost. hlavne jejich syna jak me psychicky tyral furt sem se drzela kuli detem aby sme byli pohromade ale uz sem skoncila napsala mi ze sem znicila detem zivot a ze moje deti nebudou vedet co to je laska nebo budou zit jenom s moji rodinou a tak co si o tom myslite???

Reakce:
arinecka
Kelišová 6556 příspěvků 04.07.19 12:06

Vůbec bych na to nereagovala, nic jí do toho není a pokud se v tom chce vrtat, tak si stejně nepomůže. Ona je vídat nechce?

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 04.07.19 12:08

Tak neznáme to pozadí, ale ignorovala bych to. Nic jí do toho není, je to mezi tebou a tvým mužem. Styk bych jim ale samozřejmě neodpírala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 12:13

@arinecka no nevim co si povidaj doma treba by je I videla rada ale me teda nic vedet nedali a byvali chodi se na deti koukat sam takze asi nechtej a vubec mi to ani nevadi a deti si taky na ne ani nevzpomenou..

arinecka
Kelišová 6556 příspěvků 04.07.19 12:18
@Anonymní píše:
@arinecka no nevim co si povidaj doma treba by je I videla rada ale me teda nic vedet nedali a byvali chodi se na deti koukat sam takze asi nechtej a vubec mi to ani nevadi a deti si taky na ne ani nevzpomenou..

No a on si děti nebere? Jen se na ně chodí koukat k tobě? Tak si nechte soudně stanovit, kdy si je bude brát a nic mu nebrání v tom aby je bral k babičce. Pokud jen ale nadávaj a nikdo nemá snahu o kontakt s dětmi, tak bych to neřešila, jejjich blbost :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 12:25

@arinecka chodi na ne jenom koukat na hodinku me se zda ze ani nechce si je brat sebou ze nemaj zajem o to ani si je tam vozit kdyz sme bydleli od nich 100 km tak prisli jednou za pul roku a ani jim to nevadilo ale kdyz tu bydlela jejich dcera byvalyho sestra co na dceru uz ma 9 roku tak tu byli kazdej tejden ale jak sme tu byli mi a jejich dcera uz bydlela u nich ve meste tak nemeli zajem sem k nam vubec jezdit.. tak sme se nakonec nastehovali tam taky a bylo jenom zle me do vseho mluvili byvalimu furt neco radili a sotva se stavili bydleli sme tak asi 5 mesicu a byli u nas asi 4× a u ty druhy dcery byli kazdej den..

89Luca
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 04.07.19 12:37
@Anonymní píše:
Dobry den rozesli sme se s pritelem mame dve deti a moje byvala tchyne po tom co sme se rozesli mi celkem vynadala za to ze sem znicila svym detem zivot nebo budou zit jenom semnou a s mymi rodicmi.. Jejich strana rodiny jsou celkem velka hodne sestrenic bratrancu a tak tety my mame takovou mensi rodinu jen ja moje rodice a sestra co je bez detna zatim..ale oni si proste furt mysleli ze jsou nejlepsi rodina na svete ze na ne nema nikdo s vychovou deti a vsim moznym ja sem toho mela proste vseho dost. hlavne jejich syna jak me psychicky tyral furt sem se drzela kuli detem aby sme byli pohromade ale uz sem skoncila napsala mi ze sem znicila detem zivot a ze moje deti nebudou vedet co to je laska nebo budou zit jenom s moji rodinou a tak co si o tom myslite???

Takový skrobenci, oni s vámi nezili, takže neví, nemají vám co mluvit do života i po rozvodu. Opravdu věř mi, než aby děti žili v rodině, kde rodiče se hádají, jste nešťastní je lepší jít od sebe. Důležitý je aby vy dva jste se domluvili a nebrali si dite jako rukojmí a to je mnohdy kámen úrazu. Tchyni neposlouchej, nic necti, smaž to, myslí si něco o koze. Bohužel vždy ten, kdo udělá ten rozhodující krok je ten nejhorší, a je jedno co byla příčina. Časem se to zlepší, uvidis. :hug:

arinecka
Kelišová 6556 příspěvků 04.07.19 12:44
@Anonymní píše:
@arinecka chodi na ne jenom koukat na hodinku me se zda ze ani nechce si je brat sebou ze nemaj zajem o to ani si je tam vozit kdyz sme bydleli od nich 100 km tak prisli jednou za pul roku a ani jim to nevadilo ale kdyz tu bydlela jejich dcera byvalyho sestra co na dceru uz ma 9 roku tak tu byli kazdej tejden ale jak sme tu byli mi a jejich dcera uz bydlela u nich ve meste tak nemeli zajem sem k nam vubec jezdit.. tak sme se nakonec nastehovali tam taky a bylo jenom zle me do vseho mluvili byvalimu furt neco radili a sotva se stavili bydleli sme tak asi 5 mesicu a byli u nas asi 4× a u ty druhy dcery byli kazdej den..

Ignoruj jí a je to :nevim:

Barus663
Nováček 1 příspěvek 04.07.19 12:59

@arinecka obcas si proste vycitam vsecko a nejde mi to z hlavy co si proste oni furt mysleli o me a tak o detech I na syna mi rikala ze je zaostalej a pritom me to neprislo ze je nenormalni jen proste nedelal veci co jejich deti delali pred 30 lety nejedl vsecko co by mel a tak..

89Luca
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 04.07.19 13:19

@Barus663 to jsem od tchyně taky poslouchala co mu vařím za příkrmy a proč, že ona dětem už dávno dávala rohlík, řízek apod. Nejvíc mě pobavila když mi vyčetla ani ne v synově roce že mu nedělám rizek že ho pak nebude jist ve školce, tak jsem ji řekla že pokud ve školce budou vařit pravidelně řízky tak změním školku. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 13:31

@89Luca heheh no tak to ste odvazna ja byla furt ticho me furt vycitala ze kluk ma rok a neji s priborem u stolu ze jeji deti to davno delali a kdyz mel syn 2 mesicema tak mel jist uz krupicky a tak dal jak mel 6 mesicu uz mel sam chodit s postele a tak nechapala sem to asi meli zazracky deti a nebo jenom moje deti jsou tak zaostaly

Váš příspěvek
Reklama