Neumím se hezky obléknout

Anonymní
29.9.20 01:31

Neumím se hezky obléknout

Dobrý den, dámy. Řeším takový banální problém - neumím se hezky obléknout. Je mi 27, vždy jsem byla velmi spořivá a penízky si šetřím na důležitější věci, než je oblečení. Ale při třídění mého šatníku jsem zjistila, že své oblečení mám buď hodně staré, seprané, nehezké.. Chtěla bych se líbit a trochu si dodat sebevědomí, ale nevím, kde a co nakupovat. Přijde mi, že dnes se vyrábí oblečení z velmi nekvalitních materiálů, střihově velmi neslušivé.. Měla byste některá tip na dobré obchody a takové ty must have základní kousky šatníku? Budu ráda za rady a info, jak nakupujete vy :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11819
29.9.20 04:21

Pokud jsi hodne sporiva a kupujes velmi levne obleceni, pak tvuj pocit, ze je z nekvalitnich materialu a neslusivych strihu bude spravny. Kolik jsi schopna investovat do zakladnich kousku?
Nenakupuji v drahych obchodech, nakupuji v pbchodech „pro chude“ jako je Orsay, Reserved, Mohito, New Yourker, HM, C&A. Ty bezne obchody v obchodnich centrech. A daji se tam koupit opravdu hezke a slusive kousky, jen je potreba trpelive hledat a zkouset :mavam:
Edit: Pokud mas blizko do Polska, tak si tam zajed. V obchodech vetsi vyber a vetsi slevy nez u nas.

Příspěvek upraven 29.09.20 v 06:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2873
29.9.20 05:31

Za mě MUST HAVE kvalitni, dobře padnoucí džíny, černé sako, šaty na denní nošení (tohle snad nikdy nevyjde z mody) Pokud te nebavi chodit po krámech, zkus Zalando, Zoot, About you

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
29.9.20 06:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, dámy. Řeším takový banální problém - neumím se hezky obléknout. Je mi 27, vždy jsem byla velmi spořivá a penízky si šetřím na důležitější věci, než je oblečení. Ale při třídění mého šatníku jsem zjistila, že své oblečení mám buď hodně staré, seprané, nehezké.. Chtěla bych se líbit a trochu si dodat sebevědomí, ale nevím, kde a co nakupovat. Přijde mi, že dnes se vyrábí oblečení z velmi nekvalitních materiálů, střihově velmi neslušivé.. Měla byste některá tip na dobré obchody a takové ty must have základní kousky šatníku? Budu ráda za rady a info, jak nakupujete vy :kytka:

Oprosti se od té šetřivosti a zainvestuj do základních kousků, chce to aspoň 2 outfity. Tim myslím černé kalhoty, bílá košile, džíny, sako, pouzdrovky. Začni s tím, že si koupíš lehce kombinovatelbé kousky a postupně můžeš dokupovat. Zalezi i na botech. Za mě to chce bílé kožené tenidky, baleriny a lodičky ( ne klasické, ale něčím ozvláštněné). Zrovna dneska mám lodičky na zavazování. Koupila bych úzkou sukni lehce nad kolena a pokud si to můžeš divolit, tak k ní košilocé body.
Jinak hak už tu padlo, Orsay, Camaieu, Reserved, Mohito, Sinsay. C&a mi v poslední době přijde trochu mimo a dost usedlé. Dost oblečení mám i z Bonprixu, ale ten mniho lidí nemá rádo už jen z principu, já miluju jejich šaty. Ale už jsen tam dlouho nenakupovala, protože je mi to velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
29.9.20 06:17

A jinak samozřejmě šmrnc ti dodá i hezké nalíčení. Já si teda na upravený vzhled od hlavy k patě potrpím nejen u sebe, ale i u druhých. Takže za mě i hezká manikúra a pedikúra, vlasy. Můžeš mít luxusní hadry, ale když není ten zbytek, tak je to celkem k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
29.9.20 06:24

Ono je těžké, že ani vyšší cena nazaruci kvalitu. Pokud jsi z většího města, najdi si nějaký swap nebo second hand, dají se tam najít krásné kousky (ale musíš umět hledat). Za mě jsou MUST různé černé topy, ktere sednou ke každé sukni i kalhotám, slušné kalhoty, tmavé džíny a netopýřiho střihu cokoliv 😀. Ale mě docela přetéká šatna, tohle je jen to, bez čeho se v současné době neobejdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20533
29.9.20 06:30

A hlavně nezapomeň na doplňky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27677
29.9.20 06:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, dámy. Řeším takový banální problém - neumím se hezky obléknout. Je mi 27, vždy jsem byla velmi spořivá a penízky si šetřím na důležitější věci, než je oblečení. Ale při třídění mého šatníku jsem zjistila, že své oblečení mám buď hodně staré, seprané, nehezké.. Chtěla bych se líbit a trochu si dodat sebevědomí, ale nevím, kde a co nakupovat. Přijde mi, že dnes se vyrábí oblečení z velmi nekvalitních materiálů, střihově velmi neslušivé.. Měla byste některá tip na dobré obchody a takové ty must have základní kousky šatníku? Budu ráda za rady a info, jak nakupujete vy :kytka:

V první řadě by sis měla ujasnit, co se ti líbí. Asi ti nebudu radit, aby sis koupila džíny, jestli trávíš hodně času v kanceláři. Taky tvá postava hraje roli. Nechodila bych do obchodů jako je Kik a Pepco. Začala bych třeba v HM a vzala s sebou kamarádku, co se ti nebude bát říct, že tohle ti nesluší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
29.9.20 06:42

A jak píše @Nika079, podstatnou roli hrají i doplňky. Ruzne šály, náušnice, řetízek, kabelka. V zimě i ta čepice může mut šmrnc. Pokud třeba nosíš brýle, šla bych do výrazných plastových. Kovové, ač minimalistické působí moc intelektuálně a nalokdy didaji ten wow efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
29.9.20 06:42

Pro mladou dámu tvého věku doporučuji pro začátek Orsay, poslední dobou se tam vidí opravdu pěkné věci, i materiál jsou celkem slušné. Na kalhoty je dobrý Marks And Spencer. V Zare mají krásné kabáty a svetříky. Pro inspiraci doporučuji starší články na webu Modni peklo od autorky Ady a případně pinterest. A užij si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.20 06:50

Ja teda chodím lovit i do SH ( mám štěstí na 2 super krámky za super ceny). Mají značkové oblečení. Mám hodně ráda propinaci svetříky v různých barvách ( mám jich cca 35 :oops:, ale dají se kombinovat a pořád jsi jiná. Pak mám ráda sukně a jednoduchá padnoucí trička. Nosím i barevné ( spíš teda tmavší) punčocháče a se svetříky ladím baleríny. Ono je důležité v čem ti je dobře. A jak psaly holky doplňky udělají hodně. Dneska si beru jednoduché černé šaty, punčocháče a lodičky a navrch jasně oranžový svetřík a žlutooranžový šátek, šedý kabát. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
29.9.20 06:57

@DoktorkaZorkaHorká na barevné punčocháče si taky potrpím. To he snad jediné, co se mi líbí na podzimu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
29.9.20 06:58

Tak já jdu dnes po dlooouhé době v kalhotách. Černé kalhoty, černé lakové mokasíny, ostře žlutý pulover s v výstřihem, černá kabelka, černobílý satecek, náušnice a prsten ve stříbře s křišťály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
29.9.20 07:05

A já mám červené pouzdrovky s větším ( odstavajicim) stojáčkem a jakoby vázačkou. K tomu vykrojené lodičky se zavazováním kolem kotníku a kabelku od TH. A k tomu černá rouška s červenou aplikací :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.09.20 v 07:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
29.9.20 07:06
@Alriga píše:
Tak já jdu dnes po dlooouhé době v kalhotách. Černé kalhoty, černé lakové mokasíny, ostře žlutý pulover s v výstřihem, černá kabelka, černobílý satecek, náušnice a prsten ve stříbře s křišťály.

Nestárnoucí klasika :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama