Nevěra - bude to i přesto klapat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 22:19
Nevěra - bude to i přesto klapat?

Může to ještě nekdy opravdu klapat? Chodili jsme spolu 4 roky, pak svatba. Manželé jsme 5 let, dve deti (4 a 2). Manželství docela pohodove, jen asi ja byla vic citové angažována, manzel na city moc nebyl, byl uzavřený, chtěla jsem, aby se vic věnoval detem… :( Před rokem jsem zjistila rok a půl trvajici neveru. Velká krize, ale ustáli jsme to. Zezacatku kvuli nasim klukum. Manzel je ted uplne jak vyměněny, začal fungovat ve všem. Ja se citim lip nez pred krizi. Pry jsme ted jak reklama na stesti. Ale ja vim, ze to je spíš euforie; mám chvilky, kdy červik zahloda. A fakt to boli. Podle kamarádek uz se na něj v budoucnu nemuzu spolehnout. Někdy me to přepadně… smutek
Může nam to vyjít? Kdy to bude uplne dobre?
Anonym, nebo smazat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 6261 příspěvků 10.02.19 22:34

Většina dlouhodobých manželství přežije nevěru. Nakonec se to zahojí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 22:44

Nejsem si úplně jistá, jestli bych se přenesla přes nějaký jednorázový úlet :nevim:
Ale jsem si naprosto jistá, že bych nedokázala žít s chlapem, který mě podváděl ROK A PŮL :roll:
Reklama na štěstí, když ho milenka omrzela, nebo odkopla?

Orochimaru12
Stálice 56 příspěvků 10.02.19 22:50

Vždy když vás bude hlodat červík tak požádejte manžela, aby vás nějak ujistil. Nebude se mít čemu divit po tom co vám provedl. Pokud tam pro vás vždy bude, když vás toto zrovna bude trápit, tak myslím, že to ustát můžete. Ale jak píše anonymní slunečnice..taky bych nevěděla jak odpustit tak dlouhou nevěru. Úlet a toto je rozdíl. Asi bych mu to dala pěkně sežrat…

darka15
Kecalka 332 příspěvků 10.02.19 22:59

Je rozdíl jednorázový nahodilý úlet a déletrvající nevěra (rok a půl je dost dlouho - skončilo to tím, že se to provalilo? Anebo manžela odkopla milenka? ).

Každé pípnutí mobilu bude bolestné, zeptat se - to bude manžela prudit a bude vzteklý.

Dost bude záležet na tom, jak se on bude chovat. Ale obávám se, že začas mu ten adrenalin bude chybět a když bude mít „štěstí“, tak ho milenka bude hodně chtít a on odejde.
Znám jediného, který se po pěti letech vrátil - a to jenom proto, že ho milenka připravila o peníze a odkopla. Bylo mu 55.

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 10.02.19 23:04
@Anonymní píše:
Nejsem si úplně jistá, jestli bych se přenesla přes nějaký jednorázový úlet :nevim:
Ale jsem si naprosto jistá, že bych nedokázala žít s chlapem, který mě podváděl ROK A PŮL :roll:
Reklama na štěstí, když ho milenka omrzela, nebo odkopla?

Asi tak nějak. Ale nebyla jsem v té situaci a jako první by mě asi taky napadlo lepit to :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 23:05

Zenska intuice, dlouho nam to neklapalo v sexu, začala jsem mit podezreni, přiznal se mi, chvili to trvalo, ale nakonec to rázně ukončil, doufám… :,( Hrozne moc se ted snaží, ale právě, každá SMS je jak bodnutí nožem.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 11.02.19 04:42

Ty pochybnosti už budeš mít pořád, bude ti to vyplouvat v mysli vždycky když bude ve vztahu nějaký jiný problém, jestli se tak nechová protože je zamilovaný jinde. A nejhorší je, že to bude trápit tebe, chlap bude vysmátý a bude žít v tom, že je všechno zapomenuto. :?

pecenaBrokolice
Kecalka 127 příspěvků 11.02.19 07:06

Nevěra je hnus, přes který bych nikdy nešla, a to toleruju hodně.. A kór chlap, který rok a půl podváděl. Zase ale věřím, že lidi si můžou nabít hubu a zkušenosti je mohou změnit. Takže chlap se klidně poučit mohl, ale chápu tebe, že každé pípnutí SMS tě zvedne ze židle. Proto bych já nevěru nepřestála, protože bych nebyla s někým, komu už nemůžu věřit. Ty pochybnosti tady budou pořád, budeš se trápit. Pokud chceš ten vztah lepit, pak bych si s ním asi promluvila, kdykoliv by na mě padla ta depka, že zase cosi… Je na něm, aby ti dokázal, že už nikoho nemá a nechce mít.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50718 příspěvků 4 inzeráty 11.02.19 07:09
@Ou píše:
Většina dlouhodobých manželství přežije nevěru. Nakonec se to zahojí.

Přežije většina manželství půl roku trvající paralelní vztah?

Helen11
Stálice 78 příspěvků 11.02.19 10:48
@Lama Lama píše:
Přežije většina manželství půl roku trvající paralelní vztah?

Rok a půl je vztah a ne jednorázová nevěra . Tam už museli být zaangažované jiné city než jen pudové…Mám stejnou zkušenost a odpustit nedokážu, nevěřím mu , není nic, čím by mě přesvědčil..

Lama Lama
Hvězda diskuse 50718 příspěvků 4 inzeráty 11.02.19 10:50
@Helen11 píše:
Rok a půl je vztah a ne jednorázová nevěra . Tam už museli být zaangažované jiné city než jen pudové…Mám stejnou zkušenost a odpustit nedokážu, nevěřím mu , není nic, čím by mě přesvědčil..

No tak to byl dotaz právě na Ou. Psala o nevěře a tam dokážu pochopit, že ano. Ale toto… Souhlasím s tebou.

Helen11
Stálice 78 příspěvků 11.02.19 10:53
@Lama Lama píše:
No tak to byl dotaz právě na Ou. Psala o nevěře a tam dokážu pochopit, že ano. Ale toto… Souhlasím s tebou.

Já vím :-) , otázka je , pokud to zažila, ale pevně doufám, že ne..

Lama Lama
Hvězda diskuse 50718 příspěvků 4 inzeráty 11.02.19 11:01
@Helen11 píše:
Já vím :-) , otázka je , pokud to zažila, ale pevně doufám, že ne..
To je fuk, jestli to zažila. Ona píše o jakési statistice. Tím pádem je irelevantní, jestli to zažila. Ale zajímalo by mi z čeho čerpá. A hlavn nějaké bližší informace ohledně té statistiky. Jestli je tam ta něvěra nějak upřesněná.
Helen11
Stálice 78 příspěvků 11.02.19 11:37
@Lama Lama píše:
To je fuk, jestli to zažila. Ona píše o jakési statistice. Tím pádem je irelevantní, jestli to zažila. Ale zajímalo by mi z čeho čerpá. A hlavn nějaké bližší informace ohledně té statistiky. Jestli je tam ta něvěra nějak upřesněná.

To by mě též zajímalo , celkově, která žena by zvládla nevěru úplně odpustit natolik, aby ji to v životě už nenapadlo při jakékoliv příležitosti. Odpustit se dá, ale zapomenout ? Nejhorší je ztráta důvěry. Poukazují statistiky i na toto? Jak jsem psala výš, zvládla bych za určitých podmínek přejít jednorázovou nevěru , ke které by se partner přiznal a evidentně by trpěl výčitky svědomí, ale rok a půl , to je moc a pokud celou tu dobu podvádí a byl ok, to fakt ne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >