Nevěra, chyba, blbost,bolest

Anonymní
26.9.21 16:23

Nevěra, chyba, blbost,bolest

Ahoj všem, jdu si sem pro radu. Před 2 týdny jsme byli s mým mužem, jeho kamarádem a mojí kamarádkou na párty. Vše bylo v pohodě, dokud jsme nepřišli domů (oba u nás spali). Všichni jsme byli totálně opilí, a já nevím…Můj muž se z ničeho nic začal mazlit s mojí kamarádkou, až to vyvrcholilo v sex…já ho žádala ať toho nechá…ale on dělal jako bych tam nebyla. Potom jsem odešla ven, byla jsem z toho v šoku. Jeho nejlepší kamarád šel za mnou. Chvilku jsme si povídali, já brečela on mě utěšoval…potom jsme se vrátili domů (manžel s kamarádkou už spali) a oba jsme si lehli do obýváku. Neměla jsem jinou možnost kde spát. Po chvilce, ani nevím jak se to stalo jsme se spolu začali líbat a nakonec se spolu vyspali. Ráno vsichni odešli a já nevím…měla jsem na sebe hrozný vztek, zmatek, atd…můj muž si nic nepamatuje, já ale ano…nedokážu zapomenout na to co všechno se stalo. Jeho kamarádovi jsem napsala, že to byla obrovská chyba..ale on to tak nebere…prý je zmatený a já nevím co ještě..bolí mě hrozně srdce, v hlavě se mi motá tisíc myšlenek a jsem strašně zmatená. Manželovi jsem o své nevěře neřekla…je to strašně zamotane, a já mám pocit že z toho zešílím.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Klopotkova
26.9.21 16:34

Neřeš to. Manžel si nic nepamatuje. Ty víš, že sex s kamarádem byl blbost. Pokud to Ty nebo ona neodnesete těhotenstvím, tak to už neřeš a zapomeň na to.

  • Citovat
  • Upravit
2069
26.9.21 16:35

S chlapem si aspon nemate co vycitat. I kdyz to, ze se na ni vrhnul, kdyz jsi byla vedle je hardcore. Jak z Pcka. Nebylo to nahodou domluveme predem? Aspon mezi chlapama? Bylo to i v nejakem ceskem filmu. :)
A ty ses jako divala, jak ji susti 8o a kdyz toho nenechali, tak jsi sla pryc? Ja bych asi na ne vylila kybl studene vody nebo bych mu u toho strcila do riti smetak. Nevim, asi bych se neudrzela.

Jestli se tohle vsechno stalo, tak co na to ta kamoska? Delat, ze si neco nepamatuju, je dobra obrana.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4311
26.9.21 16:36

:D :D :D :D :D :D tak určitě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
667
26.9.21 16:54

Tak tebe bolí srdce jooo?
Hahaha… :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1711
26.9.21 17:39

Dělá mi problém tomuto příběhu uvěřit. A pokud je to pravda, tak se chováte jak zvířata.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40471
26.9.21 17:44
@Anonymní píše:
Ahoj všem, jdu si sem pro radu. Před 2 týdny jsme byli s mým mužem, jeho kamarádem a mojí kamarádkou na párty. Vše bylo v pohodě, dokud jsme nepřišli domů (oba u nás spali). Všichni jsme byli totálně opilí, a já nevím…Můj muž se z ničeho nic začal mazlit s mojí kamarádkou, až to vyvrcholilo v sex…já ho žádala ať toho nechá…ale on dělal jako bych tam nebyla. Potom jsem odešla ven, byla jsem z toho v šoku. Jeho nejlepší kamarád šel za mnou. Chvilku jsme si povídali, já brečela on mě utěšoval…potom jsme se vrátili domů (manžel s kamarádkou už spali) a oba jsme si lehli do obýváku. Neměla jsem jinou možnost kde spát. Po chvilce, ani nevím jak se to stalo jsme se spolu začali líbat a nakonec se spolu vyspali. Ráno vsichni odešli a já nevím…měla jsem na sebe hrozný vztek, zmatek, atd…můj muž si nic nepamatuje, já ale ano…nedokážu zapomenout na to co všechno se stalo. Jeho kamarádovi jsem napsala, že to byla obrovská chyba..ale on to tak nebere…prý je zmatený a já nevím co ještě..bolí mě hrozně srdce, v hlavě se mi motá tisíc myšlenek a jsem strašně zmatená. Manželovi jsem o své nevěře neřekla…je to strašně zamotane, a já mám pocit že z toho zešílím.

Jojo, alkohol je metla lidstva, že… 8)

Aspon že jste se nepozabíjeli, to třeba až příště…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1322
26.9.21 17:58

Dnes je to tu jak u bratří Grimmu :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3068
26.9.21 17:59

Nevěřím ti ani slovo.. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
26.9.21 18:15

Jak z německýho retro porna co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
26.9.21 19:13

Já tady věřím každému všechno.

  • Citovat
  • Upravit
14667
26.9.21 19:17

Pisálkové z Lifee jsou banda hňupů! A můžete mě klidně citovat :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14208
27.9.21 00:41
@Klopotkova píše:
Já tady věřím každému všechno.

Já taky…

Spíš mi to přijde jako celkem reálný popis pocitů po výměně partnerek, troje, čtyřek, amatérských swingers a podobných experimentů.

A manželovi by bylo dobré si to „citlivě“ vyjasnit :think:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová