Nevhodne chovani 11-12 lete slecny

Anonymní
15.1.20 01:50

Nevhodne chovani 11-12 lete slecny

Prosim radeji anonym, jinak smazat.
Provozujeme s manzelem leta hospudku na vetsi vesnici, u nas v hospudce je takova ta koncentrace lidi, kde se potkavaji, ale je o to, ze za posledni cca pul rok na vikendy jezdi za babickou ob vikend jedna slecna, nevim ted presne kolik ji je ale asi 11-12, a tu je problem, chodi k nam s partou kluku 18+ a obcas se s nekym u stolu doslova olizuje, a neni to jen mlady kluk, ale i strasi chlapi, sama se k nim prifari treba na sipky,…chodi s nimi ven na cigaro, alkohol po nas nikdy nechtela, ale kdo vi jestli si neda kdyz jsou venku, s babickou sem chodi na obedy, kdyz jsem si babicku vzala stranou tak mi rekla, ze za jejich mladych let to bylo stejny, ze nemam strkat nos kam nemam, ale ne uz to i stamgastum vadi, vyhodit ji nemuzu, vzdy pred 10 jde pryc…babicka jeste pracuje, a nejak je rada za ty volne vikendy, tak holku necha do tech 10 venku trajdat. Nechci hned hlasit na socialku, ale dnes se nam chlapi trosku opili a v sobotu tu je zabava tak delali narazky jestli slecna bude povolna, apod.. :poblion: slecna bydli s rodicema v olomouci a co mam z doslechu tak je to znama firma co chodi za skolu a vysefava na lavickach s bezdomovcema, apod.. :,( uplne se te soboty desim, babicka si zamluvila dve mista u stolu tak je jasne ze slecna prijede take…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.1.20 02:07

Jestli je to tak jak říkáš, tak bych tu sociálku zkontaktovala. Tady jde o ohrožování výchovy mládeže a když je rodičům i příbuzným šumák, že holka někde večer lítá a ještě s alkoholikama a bezdomovcema, tak je v té rodině asi něco špatně. Nakonec to dopadne tak, že mladá bude ještě v tomhle věku řešit těhotenství a to bude teprve průser.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
15.1.20 02:15
@Anonymní píše:
Provozujeme s manzelem leta hospudku na vetsi vesnici, u nas v hospudce je takova ta koncentrace lidi, kde se potkavaji, ale je o to, ze za posledni cca pul rok na vikendy jezdi za babickou ob vikend jedna slecna, nevim ted presne kolik ji je ale asi 11-12, a tu je problem, chodi k nam s partou kluku 18+ a obcas se s nekym u stolu doslova olizuje, a neni to jen mlady kluk, ale i strasi chlapi, sama se k nim prifari treba na sipky,…chodi s nimi ven na cigaro, alkohol po nas nikdy nechtela, ale kdo vi jestli si neda kdyz jsou venku, s babickou sem chodi na obedy, kdyz jsem si babicku vzala stranou tak mi rekla, ze za jejich mladych let to bylo stejny, ze nemam strkat nos kam nemam, ale ne uz to i stamgastum vadi, vyhodit ji nemuzu, vzdy pred 10 jde pryc…babicka jeste pracuje, a nejak je rada za ty volne vikendy, tak holku necha do tech 10 venku trajdat. Nechci hned hlasit na socialku, ale dnes se nam chlapi trosku opili a v sobotu tu je zabava tak delali narazky jestli slecna bude povolna, apod.. :poblion: slecna bydli s rodicema v olomouci a co mam z doslechu tak je to znama firma co chodi za skolu a vysefava na lavickach s bezdomovcema, apod.. :,( uplne se te soboty desim, babicka si zamluvila dve mista u stolu tak je jasne ze slecna prijede take…

Ahoj, nezlob se, ale chování téhle slečny ti vadí, ale to, že jí tam dělají návrhy dospělí chlapi (předpokládám tedy 30+) tak to je jako v pořádku? Ti už by ve svém věku měli mít rozum takže zejména bych prvně upozornila pány, že mají co dočinění z nezletilou a ještě ke všemu pod zákonem a dále bych to neřešila, tvoje dítě to není a babička je s tím očividně také v pohodě ;) pokud nedělá bordel u tebe v podniku, nechce po tobě prodat alkohol nebo cigarety tak s tím stejně jednak nic neuděláš a druhak to není tvoje věc, jistě máš dost svých vlastních starostí tak si nepřidělávej zbytečně další ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1391
15.1.20 06:18

Ja chapu, ze je ti to proti srsti, ale tezko s tim neco udelas. Muzes si jeste promluvit s ni. Ze je to nevhodne a ze se o ni spatne mluvi, treba ji to bude trapny a necha toho, aspon u vas… Nevim. Ale desit se asi zabavy nemusis, jak rikam, neni to tvoje vec no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12987
15.1.20 06:47

Tak já bych také spíš oslovila ty chlapy, co jí dělají návrhy, jestli jim to není trapné a hlavně, že je to trestné - 11-12letá není žádná „slečna“, jak ji oslovuješ, je to dítě a ještě hodně dlouho dítětem bude
sociálku bych asi kontaktovala, babička i rodiče se dopouštějí něčeho jako zanedbání mravní výchovy nezletilého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2276
15.1.20 07:01
@denkat píše:
Ahoj, nezlob se, ale chování téhle slečny ti vadí, ale to, že jí tam dělají návrhy dospělí chlapi (předpokládám tedy 30+) tak to je jako v pořádku? Ti už by ve svém věku měli mít rozum takže zejména bych prvně upozornila pány, že mají co dočinění z nezletilou a ještě ke všemu pod zákonem a dále bych to neřešila, tvoje dítě to není a babička je s tím očividně také v pohodě ;) pokud nedělá bordel u tebe v podniku, nechce po tobě prodat alkohol nebo cigarety tak s tím stejně jednak nic neuděláš a druhak to není tvoje věc, jistě máš dost svých vlastních starostí tak si nepřidělávej zbytečně další ;)

Tohle strkání hlavy do písku, tak snad normální člověk na tohle reaguje, ne? V 11 letech, pokud ji tak opravdu je to není slečna, ale dítě. A pokud její babičce je to fuk a přijde ji to normální, tak není. Kdo ví, jak se o ní starají rodiče..jak dlouho to trvá, to je skoro zanedbávání, ale asi si toho nikdo nikdy nevšímal, pre to není jejich věc, že..navíc zakl. To řeší, protože se to děje u ní v hospodě..

Zakl. Já bych k tomu stolu normálně přišla a řekla bych ať se ti prokáže kolik jí je let, že toto chování u 11 letého dítěte není správné a zda kluci ví kolik jí je, možná to ani neví a budou mít pak pěkně problémy..na sociálku bych podala podnět..a pánům bych řekla to samé, ať se zklidní, že se jedná o dítě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2408
15.1.20 07:02

Poslala bych do haje ty frajery. Nez jen koukat a poslouchat jejich blby reci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2276
15.1.20 07:05
@Lumíkovec píše:
Ja chapu, ze je ti to proti srsti, ale tezko s tim neco udelas. Muzes si jeste promluvit s ni. Ze je to nevhodne a ze se o ni spatne mluvi, treba ji to bude trapny a necha toho, aspon u vas… Nevim. Ale desit se asi zabavy nemusis, jak rikam, neni to tvoje vec no…

Nemusí? A pokud se to tam zvrhne, pokud ji budou dospělí chlapi dělat návrhy či ji obtěžovat nebo ona se nechá, vždyť je ji 11 let, je pod zákonem, je to ještě dítě, mne by to vadilo už z tohoto důvodu..jedno by mi to teda taky fakt nebylo. holka je asi zvyklá, že se o ní nestarají a dělá si co chce, takové chování u 12 letého dítěte není v normě, tam bude víc problémů, ale jedno to není, i když jí to nevadí, nemá ještě rozum a dojede na to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7567
15.1.20 07:06

Ale no tak, děvčata… Jasně, že udat na sociálku, která hospodská by si proti sobě štvala svoje štamgasty :roll: 8o přesně z takových typů je mi na zvracení a pokud je holka pod zákonem, tak se nejhoršího dopouští ten, kdo ji tam olizuje a ochmatává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
15.1.20 07:11
@denkat píše:
Ahoj, nezlob se, ale chování téhle slečny ti vadí, ale to, že jí tam dělají návrhy dospělí chlapi (předpokládám tedy 30+) tak to je jako v pořádku? Ti už by ve svém věku měli mít rozum takže zejména bych prvně upozornila pány, že mají co dočinění z nezletilou a ještě ke všemu pod zákonem a dále bych to neřešila, tvoje dítě to není a babička je s tím očividně také v pohodě ;) pokud nedělá bordel u tebe v podniku, nechce po tobě prodat alkohol nebo cigarety tak s tím stejně jednak nic neuděláš a druhak to není tvoje věc, jistě máš dost svých vlastních starostí tak si nepřidělávej zbytečně další ;)

Bohužel, jako ty reaguje spousta lidí, dává od takovýchto situací ruce pryč, aby si nedělali starosti. Díky tomu zůstává spousta týraných a zneužívaných dětí v rodinách a nikdo jim nepomůže. A nepleť se, ty děti nepláčou, nemají deprese dospělých, většinou se chovají abnormálně jako tato slečna. Pak se společnost diví, když se na to přijde po xy letech, proč jim nikdo nepomohl, přeci to musel někdo vidět. Tady na emiminu už bylo tolik diskuzí, kde se maminky přiznali, že byli v dětství týrané a zneužívané a nikdo jim nepomohl a že to nechápou. Tak odpověď je v tvé reakci. Protože si nikdo nechce pálit prsty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7567
15.1.20 07:14

Jen ještě podotknu, píšeš, že nevíš, kolik jí je přesně, ale téměř s jistotu, že je jí 11-12 let. Nemůžeš se trochu plést ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
15.1.20 07:51

No, ta hospoda je vaše ne? Co tak slečně říct, že v jejím věku nemá v hospodě co dělat a prostě ji vyrazit?
Si moc dobře pamatuju, když jsem jako děcko vlezla do hospody - koupit si kofolu (nebo ty jiné limonády) a celá hospoda se na mě podívala, mračila a čekali, dokud nevypadnu :D Kdybych si tam s někým sedla, tak mě štamgasti vyrazí skrz zavřené dveře. Pravda, dneska už je jiná doba, ale pokud je opravdu tak mladá, tak bych ji tam nepouštěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1069
15.1.20 08:17

Treba ji ani neni 11 ale vic, vzdyt to pani sama nevi.muze byt starsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24885
15.1.20 08:20
@Anonymní píše:
Provozujeme s manzelem leta hospudku na vetsi vesnici, u nas v hospudce je takova ta koncentrace lidi, kde se potkavaji, ale je o to, ze za posledni cca pul rok na vikendy jezdi za babickou ob vikend jedna slecna, nevim ted presne kolik ji je ale asi 11-12, a tu je problem, chodi k nam s partou kluku 18+ a obcas se s nekym u stolu doslova olizuje, a neni to jen mlady kluk, ale i strasi chlapi, sama se k nim prifari treba na sipky,…chodi s nimi ven na cigaro, alkohol po nas nikdy nechtela, ale kdo vi jestli si neda kdyz jsou venku, s babickou sem chodi na obedy, kdyz jsem si babicku vzala stranou tak mi rekla, ze za jejich mladych let to bylo stejny, ze nemam strkat nos kam nemam, ale ne uz to i stamgastum vadi, vyhodit ji nemuzu, vzdy pred 10 jde pryc…babicka jeste pracuje, a nejak je rada za ty volne vikendy, tak holku necha do tech 10 venku trajdat. Nechci hned hlasit na socialku, ale dnes se nam chlapi trosku opili a v sobotu tu je zabava tak delali narazky jestli slecna bude povolna, apod.. :poblion: slecna bydli s rodicema v olomouci a co mam z doslechu tak je to znama firma co chodi za skolu a vysefava na lavickach s bezdomovcema, apod.. :,( uplne se te soboty desim, babicka si zamluvila dve mista u stolu tak je jasne ze slecna prijede take…

Tak s tou zábavou v sobotu bych si poradila lehce…Ty jako provozovatel si můžeš určit vstup od 18 nebo 16 let, jak budeš chtít…

U nás to je běžné, že na klubech, diskotékách je cedule o věku a kontrolují se OP při vstupu…

Taky bych tam nechtěla děcka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24614
15.1.20 09:00

Nejdřív by sis měla zjistit skutečný věk holky.. :think: abys pak nebyla za blba.Ono podle vzhledu poznáš kulový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama