Nevídat se s matkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 10:35
Nevídat se s matkou.

Zažila jsem situaci, kdy jsem nebyla rok v kontaktu s mou matkou. Cítila jsem se psychicky dobře, jako nikdy v životě. Nyní kontakt zůstal obnovený a já se cítím jako prašivý pes. Nechci s ní mít nic společného, ale z různých důvodů vím, že musím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRomeon
Kecalka 200 příspěvků 1 inzerát 25.04.19 10:36
@Anonymní píše:
Zažila jsem situaci, kdy jsem nebyla rok v kontaktu s mou matkou. Cítila jsem se psychicky dobře, jako nikdy v životě. Nyní kontakt zůstal obnovený a já se cítím jako prašivý pes. Nechci s ní mít nic společného, ale z různých důvodů vím, že musím.

Jakej třeba důvod?

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 9242 příspěvků 25.04.19 10:37
@Anonymní píše:
Zažila jsem situaci, kdy jsem nebyla rok v kontaktu s mou matkou. Cítila jsem se psychicky dobře, jako nikdy v životě. Nyní kontakt zůstal obnovený a já se cítím jako prašivý pes. Nechci s ní mít nic společného, ale z různých důvodů vím, že musím.

Proč musíš?

Lalelale
Závislačka 4412 příspěvků 25.04.19 10:37
@Romeon píše:
Jakej třeba důvod?

Taky by mě zajímalo

Markéta80
Hvězda diskuse 43829 příspěvků 25.04.19 10:39
@Anonymní píše:

proč musíš? Jsi dospělá tak žij aby Tě bylo dobře. Já doma nebyla od listopadu 1999 :lol: a je to paráda. Včera na mne manžel koukal a říkal že vypadám mnohem lépe než kdy mne poznal. Mne to ani nepřišlo ale asi má pravdu že jsem se skoro nesmála :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 10:39

Protože jsem její dcera a je to moje povinnost. Kdybych se s ní nevídala, tak jsem za svini. Musím, protože má malé dítě a pro sestru není dobré, když se nebavíme. Navíc bydlíme kousek od sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 10:40
@Markéta80 píše:
proč musíš? Jsi dospělá tak žij aby Tě bylo dobře. Já doma nebyla od listopadu 1999 :lol: a je to paráda. Včera na mne manžel koukal a říkal že vypadám mnohem lépe než kdy mne poznal. Mne to ani nepřišlo ale asi má pravdu že jsem se skoro nesmála :?

Chápu tě. Já jsem se nesmála taky a ani skoro nemluvila.

Hegy
Kecalka 121 příspěvků 25.04.19 10:41

Nemusíš nic…

Echt Kelišová 9242 příspěvků 25.04.19 10:42
@Anonymní píše:
Protože jsem její dcera a je to moje povinnost. Kdybych se s ní nevídala, tak jsem za svini. Musím, protože má malé dítě a pro sestru není dobré, když se nebavíme. Navíc bydlíme kousek od sebe.

Tak její malé dítě je její problém. Se sestrou se můžeš vidět i bez matky. A odstěhovat se můžeš dal. :nevim:
A to, že je to tvoje matka není důvod, aspoň pro mě ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 10:42

Koupila si psa a pomáhám ji s venčením. Nemám děti. Jednou řekla, že nemám nikoho na starosti, tak proč bych jí nepomáhala se psem.

Echt Kelišová 9242 příspěvků 25.04.19 10:43
@Anonymní píše:
Koupila si psa a pomáhám ji s venčením. Nemám děti. Jednou řekla, že nemám nikoho na starosti, tak proč bych jí nepomáhala se psem.

Tak jsi jí měla říct, že si toho psa pořídila ona, ne ty. Tak ať se stará.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 10:44
@Netopirek píše:
Tak její malé dítě je její problém. Se sestrou se můžeš vidět i bez matky. A odstěhovat se můžeš dal. :nevim:
A to, že je to tvoje matka není důvod, aspoň pro mě ne

Její problém? Když ona tvrdí, že je povinností dětí pomáhat. Oba dva mí sourozenci se odstěhovali raději mimo. Byt jsem vybrala já blízko ní. Byla to chyba.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34417 příspěvků 1 inzerát 25.04.19 10:45

Obrnit se. Nic jiného nezbude. A nepřekračovat přiměřenou míru kontaktu. Souhlasím s tebou, že by se rodina měla stýkat a jakž takž vztahy udržovat, ale když ty vztahy nejsou pěkné, tak je utnout na nějaké společensky přijatelné minimum. A klidně ji sprdni, seřvi, pošli do háje… pokud se k tobě nechová úplně jako máma.

Lalelale
Závislačka 4412 příspěvků 25.04.19 10:45
@Anonymní píše:
Protože jsem její dcera a je to moje povinnost. Kdybych se s ní nevídala, tak jsem za svini. Musím, protože má malé dítě a pro sestru není dobré, když se nebavíme. Navíc bydlíme kousek od sebe.

Pokud jsi až takhle daleko, tak bych být tebou vyhledala pomoc u psychoterapeuta. Tvoje povinnost není nic, ani vůči máme, ani vůči sestře. A že bydlíte kousek? No a co…

Lalelale
Závislačka 4412 příspěvků 25.04.19 10:46
@Anonymní píše:
Její problém? Když ona tvrdí, že je povinností dětí pomáhat. Oba dva mí sourozenci se odstěhovali raději mimo. Byt jsem vybrala já blízko ní. Byla to chyba.

Tohle musí být troll…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama