Nevím, co mám dělat - přítel je na mě zlý

Napsat příspěvek
Velikost písma:
88
22.5.12 21:53

Vidíš to sama … lepší to nebude, po svatbě bude ještě hůř … Seber odvahu, zbal věci a malou a odejdi od něj dokud je čas. Moc držím palečky, ať vše zvládneš a najdeš chlapa, kterého si ty i tvá holčička zasloužíte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15659
23.5.12 09:51

Párkrát zbil? A proč s ním jsi, když už Tě bije?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2021
23.5.12 11:44

Jak zjistil, že to projde, když ti ublíží tak už se asi neovládá a ani si neuvědomuje že tě bije a je to špatně. řekla bych mu, že jak si to může dovolit? když už tě bije, co bude dalšího? po svatbě to bude jen horší, protože už nebude tak jednoduchý odejít. svatba to nespraví!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
271
23.5.12 15:57
@Romiša píše:
Odejdi…lepší to nebude a bohužel se někdy stane, že po svatbě je to ještě horší.

Presne to byl muj pripad. Po svatbe to bylo jeste horsi. Nastesti maleho nebil ale bil me i s malym na rukou a maly se na to musel divat. Bylo to otresne. Odesla jsem od nej a nasla si noveho pritele ktery miluje me i maleho. Preji ti at se ti dari a at seberes odvahu a odejdes me to trvalo tri roky ale jsem za to ted rada. Opatruj se. Andrea

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová