Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Holky a ostatní, nevíte jak stáhnout nahrané video na facebooku do počítače které je jen pro přátelé, není veřejné
. Jednou se mi to povedlo přes program RealPlayer že se mi u toho videa objevilo modře download od RealPlayer ale teď jsem si ho nainstalovala nově protože mám nový počítač a to ke stažení se tam nezobrazuje nevyjede to tam v tom rohu videa…Nevíte jak na to? Vím že existuje spoustu odkazů ale to je pro ty veřejná videa ale když je to jen pro přátelé tak mi kdysi šlo jen tohle ale teď mi ta nabídka ke stažení u toho videa nevyjede
jak udělat aby vyjela? nějak to nastavit? Díky moc ![]()
No já jsem video ještě nestahovala, ale fotky si stahuju tak, že když jsem na té fotce, tak dám obnovit stránku. Ta fotka je pak větší a není v tom černém „rámečku“. No a pod ní (vedle komentářů) je možnost „stáhnout“. Snad je to srozumitelné
Obnovuji dotaz. Máte někdo tip, jak si uložit video z FB do počítače aby šlo pustit ofline?
@hanka.br. píše:
@Proto02 Ze soukromého profilu?
Ne, jsou to takové ty různé zvířecí videa ![]()