Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@kleopatra86 Díky! Vypadá to úžasně
Hned příští víkend vyzkouším. ![]()
Ahojte holky,
Kdo kdy bude testovat? Kdo je prvni na rade? Pochlobte se.. Drzim vam palce.
Ja mam ted plodne obdobi, takze testovat budu nejdriv pristi patek.
@kar-maa Ahojky, tak se hezky snažte, ať to vyjde!
U nás se asi nezadařilo, uvidíme koncem týdne… Ale asi budeme muset počkat za 3týdny na další snažení ![]()
Ahoj bahar ja som to tak isto spravila dnes som tu prvy krat zaregistrovana tiez som snazilka =)
@Michellita píše:
@kar-maa Ahojky, tak se hezky snažte, ať to vyjde!U nás se asi nezadařilo, uvidíme koncem týdne… Ale asi budeme muset počkat za 3týdny na další snažení
Jeste nehazej flintu do zita. Dokud nedorazi ms, tak neni nic ztraceno. Drzim palce. ;0)
@kar-maa Já ideálně v pátek, kdyz MS nedorazí dříve…tedy jestli to do te doby vydržím netestnout
Já jsem testovala dnes a další měsíc zase nic
Koupila jsme si sice testy z netu, ale měly by být citlivost 10. Ať už ta MS dojde a můžu na ten profil…
@Via píše:
Já jsem testovala dnes a další měsíc zase nicKoupila jsme si sice testy z netu, ale měly by být citlivost 10. Ať už ta MS dojde a můžu na ten profil…
A kdy cekas ms? A kolikaty DPO jsi? Treba se carka jeste objevi…
@Ecil píše:
@kar-maa Já ideálně v pátek, kdyz MS nedorazí dříve…tedy jestli to do te doby vydržím netestnout
Drzim palce :0)
Ja bych to urcite nevydrzela a testla driv, ale ty to vydrzis, verim ti :0))
@kar-maa Dneska jsem 11DPO a MS nevím…chodí tak 26-30 dní a jelikož byla ovu dřív než obvykle tak počítám že ve čtvrtek ![]()
Ahoj holciny
ja si jeste pockam, jak na ovulaci tak na testovani, ale nechapu ze mam pokles teploty normalne, jak merim pred ovu mam 36,5 pak mi klesne treba na 36,3 a pak po ovu se vysplha na 36,8 a pak do ms je kolem 37,2 a pak zase klesne na 36,5. A ted mam teplotu 36,2 a 4-5dni do ovu
nechapu nic nikdy mi teplota neklesa, kdyz se nejednalo o ovulaci ![]()
Ahoj holky, tak vam musim napsat dnesni sen, bezne se mi zda ze jsem tehotna, ze mam pozitivni TT nebo se mi zda o detech kamaradek, proste porad deti, deti, deti, ale to urcite znate.no a dneska ve snu si delal tehotensky test pritel a mel tam dalnici
tak jsem se radovala ze se nam konecne zadarilo, ale ze me mrzi ze nejsem tehotna ja, ale on, ze jsem chtela vedet jaky je to.rano jsem mu ho hned rekla, docela na me koukal vyjevene
no uz mi hrabeeee ![]()
@kar-maa No asi nevydržím
Naštěstí mi došly tt. Dnes jsem jela z práce a kolem lékárny přidala plyn. Zítra to už ale asi nevydržím a jak ho koupím, je konec s pevnou vůlí ![]()