Nezařazené snažilky - zařaďte se :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9566
20.1.13 15:15

@kleopatra86 Díky! Vypadá to úžasně :* Hned příští víkend vyzkouším. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9266
20.1.13 15:24

No kdyz bude cas, tak ji taky pristi tyden vyzkousim ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9754
21.1.13 11:26

Ahojte holky,
Kdo kdy bude testovat? Kdo je prvni na rade? Pochlobte se.. Drzim vam palce.
Ja mam ted plodne obdobi, takze testovat budu nejdriv pristi patek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9566
21.1.13 11:38

@kar-maa Ahojky, tak se hezky snažte, ať to vyjde! ;) U nás se asi nezadařilo, uvidíme koncem týdne… Ale asi budeme muset počkat za 3týdny na další snažení :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
21.1.13 11:40

Ahoj bahar ja som to tak isto spravila dnes som tu prvy krat zaregistrovana tiez som snazilka =)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9754
21.1.13 11:43
@Michellita píše:
@kar-maa Ahojky, tak se hezky snažte, ať to vyjde! ;) U nás se asi nezadařilo, uvidíme koncem týdne… Ale asi budeme muset počkat za 3týdny na další snažení :)

Jeste nehazej flintu do zita. Dokud nedorazi ms, tak neni nic ztraceno. Drzim palce. ;0)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22446
21.1.13 11:50

@kar-maa Já ideálně v pátek, kdyz MS nedorazí dříve…tedy jestli to do te doby vydržím netestnout

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
21.1.13 11:52

Já jsem testovala dnes a další měsíc zase nic :roll: Koupila jsme si sice testy z netu, ale měly by být citlivost 10. Ať už ta MS dojde a můžu na ten profil…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9754
21.1.13 12:03
@Via píše:
Já jsem testovala dnes a další měsíc zase nic :roll: Koupila jsme si sice testy z netu, ale měly by být citlivost 10. Ať už ta MS dojde a můžu na ten profil…

A kdy cekas ms? A kolikaty DPO jsi? Treba se carka jeste objevi…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9754
21.1.13 12:05
@Ecil píše:
@kar-maa Já ideálně v pátek, kdyz MS nedorazí dříve…tedy jestli to do te doby vydržím netestnout

Drzim palce :0)
Ja bych to urcite nevydrzela a testla driv, ale ty to vydrzis, verim ti :0))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
21.1.13 13:07

@kar-maa Dneska jsem 11DPO a MS nevím…chodí tak 26-30 dní a jelikož byla ovu dřív než obvykle tak počítám že ve čtvrtek :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2558
21.1.13 13:17

Ahoj holciny :) ja si jeste pockam, jak na ovulaci tak na testovani, ale nechapu ze mam pokles teploty normalne, jak merim pred ovu mam 36,5 pak mi klesne treba na 36,3 a pak po ovu se vysplha na 36,8 a pak do ms je kolem 37,2 a pak zase klesne na 36,5. A ted mam teplotu 36,2 a 4-5dni do ovu 8o nechapu nic nikdy mi teplota neklesa, kdyz se nejednalo o ovulaci :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4892
21.1.13 18:37

Ahoj holky, tak vam musim napsat dnesni sen, bezne se mi zda ze jsem tehotna, ze mam pozitivni TT nebo se mi zda o detech kamaradek, proste porad deti, deti, deti, ale to urcite znate.no a dneska ve snu si delal tehotensky test pritel a mel tam dalnici :mrgreen: tak jsem se radovala ze se nam konecne zadarilo, ale ze me mrzi ze nejsem tehotna ja, ale on, ze jsem chtela vedet jaky je to.rano jsem mu ho hned rekla, docela na me koukal vyjevene :mrgreen: no uz mi hrabeeee :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2558
21.1.13 19:43

@kleopatra86 dost dobry me to pobavilo :palec: :mrgreen: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22446
21.1.13 20:31

@kar-maa No asi nevydržím :mrgreen: Naštěstí mi došly tt. Dnes jsem jela z práce a kolem lékárny přidala plyn. Zítra to už ale asi nevydržím a jak ho koupím, je konec s pevnou vůlí :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová