Nízké sebevědomí a psycholog

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezkakol
Kecalka 258 příspěvků 06.02.17 11:42
Nízké sebevědomí a psycholog

Je mi osmnáct a mám hodně nízké sebevědomí. Mám problém chodit mezi lidi. Jsem hrozná stydlivka. Chtěla bych to řešit s psychologem. Jsem z Českých Budějovic. Poradíte mi někdo dobrého psychologa, který není na pojišťovnu, ale zase nezplatim moc? :) Děkuju :)

Reakce:
Včelička992
Závislačka 3432 příspěvků 06.02.17 12:10

.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 07:06

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 12:43

A proč ne psycholog? Výdyť ten je tu pro takové případy. Mrkni na znamylekar.cz nebo googli

terezkakol
Kecalka 258 příspěvků 06.02.17 12:48

Já bych toho psychologa opravdu zkusila. Vím, že to sama nezvládnu :) @afghani kouknu :)

Uživatel je onlineOu
Kelišová 6213 příspěvků 06.02.17 13:40

Zašla bych sem http://psychoterapie-budejovice.cz/

A zvažte některý z těch jejich body-terapeutických seminářů. Bývá to dobrý způsob, jak zjistit, jeslti vám terapeut sedí a jak fugnuje bezepčný prostor.

http://psychoterapie-budejovice.cz/…zen-2017.pdf

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >