Nová metoda, jak počít holku nebo kluka

184
1.3.09 18:34

Nová metoda, jak počít holku nebo kluka

Ahoj holky, tak která to vyzkouší, dejte vědět, zda to funduje :-) Do čtveřice bych do toho šla fakt už jen s jisotou, že to bude holka :D

http://www.blesk.cz/…it-syna.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35726
1.3.09 18:40

„Spermie v různé fázi zralosti (1 hodina, den, dva dny, deset dní) nese různý genetický kód“

blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
1.3.09 18:41

:lol: :lol: :lol: …jooo..to je dobrý.....tak až to někdo vyzkouší,tak bych do toho móóóžná i šla.....ALE KLUKA… :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
1.3.09 19:00

Tak podle této metody bysme měli mít spíše holčičku, tak uvidíme, co to bude…

Já doufám, že kluka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
1.3.09 19:27

Myslím, že se to dá zjednodušit. Místo složitého vykonávání pohlavních aktů podle předem připaveného schématu bych zkusila před aplikací položit spermii dotaz, jak je stará .
Kdyby byla na kluka moc stará, tak vylejt do záchoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
1.3.09 19:38

tak až to nekomu vyjde, tak dejte vědět. My bychom chtěli ještě holčičku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
1.3.09 19:39

:lol: :lol: …Pitrýsku..dobrej nápad… :lol: :lol:
Jéé jsme se zase zasmály…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
1.3.09 21:01

Tak to jsem zvědavá komu to tak vyjde… já už mám bohužel (bohudík :) ) odrodíno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
2.3.09 06:00

Ale pán tam nepsal, kolikrát to vyzkoušel, já pokud ušiji jedny šaty taky nejsem švadlena. Ano brala bych jeho teorii, pokud by měl 5-6 dětí a u všech to vyzkoušel.
U nás třeba sedí tohle „v prvních letech manželství rodí více chlapci, v pozdějších děvčata“. Ale kdoví náhoda- 4 roky po svatbě a tři kluci a po 16 letech po svatbě holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
2.3.09 07:11

Hmmm, tak podle této metody a fotky z 3D utz jsme měli den starou spermii, protože mrňous vypadá, že bude celý tatínek :lol:

Já teda nevím, mně už tak přijde, že je to otěhotnění taková náhoda a ještě kolem toho dělat psí kusy s kondomem a resetováním spermií… Ale kdoví, třeba to pak při druhém využijem…

Jenom mě pobavilo, kolik toho pán ví o sexuálním životě rodiny Beckhamových :lol: :lol: :lol: Tož Blesk… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.3.09 07:26

Tak tohle téma jsem dříve hodně řešila a z různých stránek jsem si udělala výcuc…
A na tom ale záleží opravdu hodně faktorů!!!
Mě osobně se líbila tato teorie a metoda: Že to z velkého procenta závisí spíš na tom, že pokud víte, kdy přesně máte ovulaci, tak pokud počnete přesně v období ovulace (tozn., kdy je vajíčko připraveno-uvolněno), tak je pravděpodobnost, že to bude KLUK, protože klučičí spermie jsou rychlejší! A pokud chcete HOLKU, tak je lepší třeba 2 dny před ovulací počít, protože klučičí spermie jsou sice rychlejší, ale ty holčičí jsou zase vytrvalejší, takže si na uvolnění vajíčka dokáží počkat a klučičí ty většinou už zahynou… Tato teorie byla na více internetových stránkách!!! Pak se tam též uvádělo, že podle výzkumů častá ejakulace snižuje podíl spermií s chromozómem Y, takže se spíše narodí HOLKA.
Nepříliš častý sex zase zvyšuje podíl spermií Y–narodí se CHLAPEC.
Taky jsem taky narazila na stránku, kde popisovali, jak je důležitá strava, protože některé potraviny mají v sobě látky, které zvyšují nebo snižují pH v pochvě-a to se pojí zase s tím, že spermie v tom prostředí uhynou a nebo naopak je dobré jen pro speermie klučičí neo holčičí… A to právě záleží na těch potravinách… Pár jsem si jich i vypsala, ale psát je sem nebudu.. Dále jsem taky vyčetla, že někteří muži mají ale jen spermie s chromozomy X nebo jen s Y - což znamená, že budou mít vždy jen jedno pohlaví!!!
Takže to záleží na tolik faktorech!!! Ale komu se do toho chce, tak proč ne :-) Já osobně jsem taky nejdřív zkoušela tyto metody… Ale když jsem viděla, že se nám nedaří vůbec, tak jsem se na všechno vykašlala, a byla bych hrozně ráda, kdyby se nám cokoliv podařilo počít!!!! :-)) Protože už dlouho čekáme… Tak ale vám ostatním přeji hodně štěstí, a ať vám metoda vyjde!!! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
300
7.3.09 16:11

Jako ale ja teda koukam jak kluk. Na nas to sedi. Mala se nam narodila opravdu ze stareho spermatu… :-D Tak to se asi kluka nedockam. Protoze premluvim manzela tak jednou za ctrnact dni a to jeste ze stestim :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
7.3.09 19:16
be-rus-ka píše:
Jako ale ja teda koukam jak kluk. Na nas to sedi. Mala se nam narodila opravdu ze stareho spermatu… :-D Tak to se asi kluka nedockam. Protoze premluvim manzela tak jednou za ctrnact dni a to jeste ze stestim :-D

:lol: :lol: :lol: .....proto máme samý holky.....a kluk asi neklapne.Leda až holky vyrostou,ale to už bude zase starý stářím… :lol: :lol: …hm..tak holt jsme asi s dětma skončily :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
syndy...y
16.5.12 11:21

Ahoj, někde jsem četla, že se dá předpokládat pohlaví dítěte podle dětí sourozenců (pohlaví prvorozeného, druhorozeného,… podle toho jak to maj oni, druhorozené je prý nejvíce shodné). Jakožto nejmladší ze 4 dětí by mi to možná vyšlo. Zkusil to někdo nebo je to naprostá kravina??

• Nahlásit
  • Citovat
nemnd
9.1.13 08:29

Tak když budem s manželem souložit po týdnu či 14ti dnech tak by mohla vyjít holka???A když každý den tak kluk? Kluka už máme tak ted by jsme rádi holčičku já teda nejradši dvojvaječná dvojčata

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama