Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
20 let je opravdu hodně. Na pár roků jako milenec, super. Jako manžel, za dvacet let tragédie.
My jsme s mužem o 11 let, je ve skvělé formě, ale…
Odžij si to teď, ale hypotéku a dítě si s ním neplánuj.
Jestli spolu budete déle, tak ty se budeš celkem logicky měnit a dospívat a přestaneš být tím koťátkem co obdivně kouká na zkušeného chlápka. On se měnit nebud a ten obdiv mu bude spíš chybět.
@pikola no rodinu už asi plánovat ani nechce v tomto věku, já děti nechci, takže tohle by mi nevadilo ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
máte tu nějaká přítele/manžela nebo dokonce milence, který je o hodně starší než vy?
Mně je 22 a nedávno jsem se seznámila s mužem, kterému je 42. Jo, je to dle mého názoru velký věkový rozdíl. Rozumíme si, má o mě zájem, já o nej taktéž. Známe se cca 2 měsíce. Vídáme se přibližně jednou týdně (má syna, takže se mu hodně věnuje a já se zas věnuji hodně sportu). Byli jsme spolu párkrát na výletě, proběhly už i pusy a líbání. Nechci nic uspěchat a nechat všemu volný průběh. Vztahu bych se nebránila.
Jak to šlape vám, při velkém věkovém rozdílu? Jste spokojené?
Vídáte se jednou týdně, protože je hodně se synem, co maminka syna???
… Jinak ve 22 dítě nemusíš chtít, ale za 10 let to může být úplně jiné a pak s padesatníkem nebo hledat nekoho jiného. Nevim nechtěla bych o tolik staršího partnera.
Mám dvě kamarádky co s tím mají zkušenost, jedna je spokojená ale „zestárla“ s ním, jak vzhledově tak chováním, druhá má rodiče s tímhle věkovým rozdîlem a říká, že by do toho nikdy nešla, máma je ješte svým způsobem mladá a chce jezdit po výletech, chodit na zábavy, ale táta už má neduhy co přicházejí s pokročilým věkem a nejradši by byl jen doma a na zahradě.
Na pobavení možná dobrý, ale do budoucna to úplně nevidim, ale jako chápu že teď je chovánim a myšlením na jinym levlu než vrstevníci, teď to jsou kolikrát ještě puberťáci a on chlap.
Vždyť může být tvůj otec. Já bych do takového vztahu nešla. Když mi bylo 20 let, tak se líbil jeden muž a ten byl také o 20 let starší. A teď je mi lehce přes 40 let a jemu je přes 60 let. A je to seschlý dědek, vypadá na 75 let.
Já bych do toho šla klidně, však nikde není psáno, že spolu musíte být navěky, a i kdyby jo, ničemu to nevadí. Má to svoje výhody i nevýhody, ale pokud tě přitahuje, šanci bych tomu dala.
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
máte tu nějaká přítele/manžela nebo dokonce milence, který je o hodně starší než vy?
Mně je 22 a nedávno jsem se seznámila s mužem, kterému je 42. Jo, je to dle mého názoru velký věkový rozdíl. Rozumíme si, má o mě zájem, já o nej taktéž. Známe se cca 2 měsíce. Vídáme se přibližně jednou týdně (má syna, takže se mu hodně věnuje a já se zas věnuji hodně sportu). Byli jsme spolu párkrát na výletě, proběhly už i pusy a líbání. Nechci nic uspěchat a nechat všemu volný průběh. Vztahu bych se nebránila.
Jak to šlape vám, při velkém věkovém rozdílu? Jste spokojené?
rozumíte si
sunedej si růžové brýle. Je to zmetek, který podvádí své dítě a ženu, nevadí ti to? ![]()
Ať sem píší prosím ty 40+ rodičky, jak jsou ve skvělé formě a jak se cítí na dvacet ![]()
@Anonymní píše:
@pikola no rodinu už asi plánovat ani nechce v tomto věku, já děti nechci, takže tohle by mi nevadilo
Ve 22 je nechceš, ale kolem 30 ten názor nejspíš změníš a on už bude starý.
Ahoj holky,
máte tu nějaká přítele/manžela nebo dokonce milence, který je o hodně starší než vy?
Mně je 22 a nedávno jsem se seznámila s mužem, kterému je 42. Jo, je to dle mého názoru velký věkový rozdíl. Rozumíme si, má o mě zájem, já o nej taktéž. Známe se cca 2 měsíce. Vídáme se přibližně jednou týdně (má syna, takže se mu hodně věnuje a já se zas věnuji hodně sportu). Byli jsme spolu párkrát na výletě, proběhly už i pusy a líbání. Nechci nic uspěchat a nechat všemu volný průběh. Vztahu bych se nebránila.
Jak to šlape vám, při velkém věkovém rozdílu? Jste spokojené?