O 20 let starší muž

Anonymní
24.4.21 10:11

O 20 let starší muž

Ahoj holky,
máte tu nějaká přítele/manžela nebo dokonce milence, který je o hodně starší než vy?
Mně je 22 a nedávno jsem se seznámila s mužem, kterému je 42. Jo, je to dle mého názoru velký věkový rozdíl. Rozumíme si, má o mě zájem, já o nej taktéž. Známe se cca 2 měsíce. Vídáme se přibližně jednou týdně (má syna, takže se mu hodně věnuje a já se zas věnuji hodně sportu). Byli jsme spolu párkrát na výletě, proběhly už i pusy a líbání. Nechci nic uspěchat a nechat všemu volný průběh. Vztahu bych se nebránila.
Jak to šlape vám, při velkém věkovém rozdílu? Jste spokojené?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.4.21 10:14

20 let je opravdu hodně. Na pár roků jako milenec, super. Jako manžel, za dvacet let tragédie.
My jsme s mužem o 11 let, je ve skvělé formě, ale…

• Citovat
  • Nahlásit
26202
24.4.21 10:14

Na zábavu ok na rodinu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16440
24.4.21 10:16

Odžij si to teď, ale hypotéku a dítě si s ním neplánuj.

Jestli spolu budete déle, tak ty se budeš celkem logicky měnit a dospívat a přestaneš být tím koťátkem co obdivně kouká na zkušeného chlápka. On se měnit nebud a ten obdiv mu bude spíš chybět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 10:16

@pikola no rodinu už asi plánovat ani nechce v tomto věku, já děti nechci, takže tohle by mi nevadilo ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5812
24.4.21 10:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
máte tu nějaká přítele/manžela nebo dokonce milence, který je o hodně starší než vy?
Mně je 22 a nedávno jsem se seznámila s mužem, kterému je 42. Jo, je to dle mého názoru velký věkový rozdíl. Rozumíme si, má o mě zájem, já o nej taktéž. Známe se cca 2 měsíce. Vídáme se přibližně jednou týdně (má syna, takže se mu hodně věnuje a já se zas věnuji hodně sportu). Byli jsme spolu párkrát na výletě, proběhly už i pusy a líbání. Nechci nic uspěchat a nechat všemu volný průběh. Vztahu bych se nebránila.

Vídáte se jednou týdně, protože je hodně se synem, co maminka syna??? :think:… Jinak ve 22 dítě nemusíš chtít, ale za 10 let to může být úplně jiné a pak s padesatníkem nebo hledat nekoho jiného. Nevim nechtěla bych o tolik staršího partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.4.21 10:21

Mám dvě kamarádky co s tím mají zkušenost, jedna je spokojená ale „zestárla“ s ním, jak vzhledově tak chováním, druhá má rodiče s tímhle věkovým rozdîlem a říká, že by do toho nikdy nešla, máma je ješte svým způsobem mladá a chce jezdit po výletech, chodit na zábavy, ale táta už má neduhy co přicházejí s pokročilým věkem a nejradši by byl jen doma a na zahradě.
Na pobavení možná dobrý, ale do budoucna to úplně nevidim, ale jako chápu že teď je chovánim a myšlením na jinym levlu než vrstevníci, teď to jsou kolikrát ještě puberťáci a on chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 10:21

Vždyť může být tvůj otec. Já bych do takového vztahu nešla. Když mi bylo 20 let, tak se líbil jeden muž a ten byl také o 20 let starší. A teď je mi lehce přes 40 let a jemu je přes 60 let. A je to seschlý dědek, vypadá na 75 let.

• Citovat
  • Nahlásit
415
24.4.21 10:26

Já bych do toho šla klidně, však nikde není psáno, že spolu musíte být navěky, a i kdyby jo, ničemu to nevadí. Má to svoje výhody i nevýhody, ale pokud tě přitahuje, šanci bych tomu dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2710
24.4.21 10:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

rozumíte si :) sunedej si růžové brýle. Je to zmetek, který podvádí své dítě a ženu, nevadí ti to? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 10:29

@DanielaD není se svou ženou

• Citovat
  • Nahlásit
21134
24.4.21 10:33

Jako milenec gut, jako životní partner ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5157
24.4.21 10:39

Ať sem píší prosím ty 40+ rodičky, jak jsou ve skvělé formě a jak se cítí na dvacet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26202
24.4.21 10:40
@Anonymní píše:
@pikola no rodinu už asi plánovat ani nechce v tomto věku, já děti nechci, takže tohle by mi nevadilo ;)

Ve 22 je nechceš, ale kolem 30 ten názor nejspíš změníš a on už bude starý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2710
24.4.21 10:43
@Anonymní píše:
@DanielaD není se svou ženou

tak je s jinou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek