Objednáváte na Rohlík.cz? Maminky na mateřské a rodičovské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
admin
Extra třída :D 11602 příspěvků 09.01.19 17:10
Objednáváte na Rohlík.cz? Maminky na mateřské a rodičovské

Zdravím všechny,
začali jsme jednat o spolupráci s rozvozem potravin Rohlík. cz, a tak bychom se nejdřív chtěli zeptat vás na názor, abychom nestartovali něco, co vás neba. :hug:

• Pokud objednáváte, proč jste začaly nakupovat na Rohliku a jak jste se službou spokojené? Jste v klubu Rohlíček? Objednáváte jen jídlo nebo i pleny, příkrmy či kosmetiku?
  • Pokud neobjednáváte (a jste z Prahy nebo Brna), proč Rohlik k nákupům nevyužíváte?
  • Co byste chtěly vyhrát na Rohlík. cz? Slevy na konkrétní zboží, poukázka na nákupu v hodnotě (v jaké), předplacené služby a další nápady…

Děkujeme za vaše názory! :srdce:

Za redakci zdraví Monika

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 09.01.19 17:15

Rohlik mi nevychazel dobre cenove Objednavam na kosiku. Maj program Benjaminek. I bez toho, je mi fuk co zaplatim za dopravu, hlavne, ze to nemusim startovat auto a tahat se i s ditetem nekde. Byla jsem vzdycky 100% spoko. I s tim rohlikem

Halamka
Závislačka 3873 příspěvků 09.01.19 17:16

Babiš se nám rozmáhá…

Novak2
Kecalka 149 příspěvků 09.01.19 17:19
@Halamka píše:
Babiš se nám rozmáhá…

Rohlík je Babise?

Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 09.01.19 17:21

Ne, nakupuji na itesco. Rohlík jsme zkousela jednou, ale nelíbila se mi zelenina a ovoce, které dovezli, tak jsem se vrátila k tesco

debra.morgan
Kelišová 6152 příspěvků 09.01.19 17:21

ne, beru z itesco.

Beruška Liduška
Stálice 71 příspěvků 09.01.19 17:21

Ahoj, ano, frčíme si na něm. Objednáváme hlavně v období nemoci, nebo když se vracíme z dovči a máme vyjedenou lednici. Pak objednávám po cestě přes mobil. Proti Tescu dodají vždy vše, co si objednám a hlavně v ten samý den. V rohlíčku jsme - pleny, příkrmy a kosmetiku objednávám jen pokud je v akci nebo s nákupem, pokud vyjde stejně draho jako v obchodě. Vyhrát by bylo fajn na dětské zboží nebo mléčné výrobky.
Edit: Cenově na nákup v hodnotě 2000 korun v Kauflandu je Rohlik o 300 Kč dražší. Což je cena, kterou jsem ochotná akceptovat - 100 korun dám za benzín, takže mně stojí 200 korun to, že mi někdo to zboží vybere a doveze mi ho domů do dvou hodin od objednávky

Příspěvek upraven 09.01.19 v 17:24

ugluk
Hvězda diskuse 44670 příspěvků 09.01.19 17:24

Emimino je Babiše.
Jo, nakupuju, taky na Košíku, kde zrovna co vyjde líp. Naopak z Tesca jsem byla dost zklamaná. Ale kdokoli mi do x-týho patra bez výtahu dotáhne dvacetikilovej nákup, toho budu milovat :mrgreen:
Pleny nepotřebuju, mám látkovky, tudíž jednoráz nekupuju nikde.

ivašot.
Kelišová 7020 příspěvků 09.01.19 17:26

Objednávám na rohlík.cz někdy od podzimu, nějak jsem přestala stíhat jezdit na nákupy a naše nejbližší Billa je dost nepoužitelná.
Jsem spokojená. Vyhovuje mi, že mají v nabídce i potraviny Masrks and Spencer, farmářské produkty.

neila
Extra třída :D 11277 příspěvků 09.01.19 17:31

Ahoj, ja objednávam hodně a pravidelně :palec: za mě nejlepší služba za posledních x let. Kdysi jsem využila podobnou službu od Tesco, ale ti zaspali totálně dobu. Rohlík je skvělý v sortimentu, hrozně mě baví, ze mají nabídku M&S, farmářů a také u nich seženu Ovocňáky, které naše deti milují :palec: Nedávno jsem zaregistrovala, ze k vybraným produktům dávají přehled éček, což je fakt perfektní nápad, jen doufám, ze se postupně objeví u všech potravin. Taky jsem ráda za papírové tašky a sáčky, žádný igelit, jen by těch tašek mohlo byt občas méně (někdy jen dvě položky v samostatné tašce)… na druhou stranu, tašky si vždycky odvezou s dalším nákupem, stejně tak vratné lahve:thumbsup:Nej­vic ze všeho mě ale baví ta flexibilita - nákupy běžně objednavam ráno ještě z postele, obvykle jsou ještě volna časová okna, která mi vyhovují :palec: a není nad to, když mě nákup (téměř) čeká doma po návratu z dovolené, výletu a pod. :palec: zaradit lékárnu byl taky výborný nápad :palec: obvykle se na Rohlíku sveze cely nákup, i za cenu toho, ze něco bych koupila jinde levněji (pleny a drogerii třeba). Já ale oceňuji ten komfort nikam nejít, nesnáším nakupování a nakupování s dětmi je úplná smrt :mrgreen: je to opravdu povedený projekt, ne ze by neměl mouchy, to jo. Ale když se mi něco nelíbí, tak se hned ozvu, napíšu, ohodnotím a ještě se nestalo, aby to zůstalo bez odezvy, příp.kompenzace, což taky kvituji, protože to pro mě signalizuje snahu posouvat se, zlepšovat :palec: to u jiných obchodníků není zrovna v kursu… ;)
V rohlíčku nejsem, neoslovil mě.

Jaka výhra by potěšila? Asi prémiové členství :mrgreen: někdy mě fakt dovede naštvat, když je nabízené okno jen pro premium (to se člověk dozví až na konci objednávky, když mu to trvá :lol: ) :palec: Nebo poukázku na nákup, ideálně tak na 10k :lol: :jazyk:

potvurka89
Závislačka 3245 příspěvků 09.01.19 17:32

@Novak2 Rohlík je Čupra

Jadala
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 09.01.19 17:42

Na Rohlik.cz objednávám každý týden velký nákup. V obchodě s potravinami jsem už hodně dlouho nebyla, čas trávím s dětmi raději procházkami, než nákupy.

S nabídkou jsem spokojená, stejně jako se spolehlivostí dodání. Nakupuji potraviny a drogerii. V Rohlíčku nejsem.

Když se náhodou občas stane, že v nákupu něco chybělo, případně bylo zboží zaměněno za jiné, vždy reklamaci bez problémů vyřešili. Za mě :palec:

Vyhrát poukázku na nákup by bylo fajn. :mavam:

Premek_Orac
Závislačka 4667 příspěvků 09.01.19 17:55

Rohlík využívám. Oceňuji solidní nabídku potravin od lokálnějších výrobců, jako Davelské uzeniny, Němcova farma, pekárny apod. Jsem spokojený s přístupem ze strany dovozců. Vynaložit mírně větší cenu nemám problém, ušetřím čas.
Dvakrát nebo třikrát jsme byl trochu zklamán kvalitou ovoce a zeleniny.
Vhrát bych nechtěl nic, nejsem příznivcem ,,loterií" a odměn za nákupy. Když nakupuji, tak chci nakupovat. Nic víc, nic míň.

lea79
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 09.01.19 17:58

Objednávala jsem v Praze i v Brně, pražský má větší sortiment. Využívám je již třetím rokem, začala jsem, když jsem zůstala ze dne na den na rizikovém a manžel byl přes týden pryč.

• Dříve bývala služba flexibilnější, dnes už musím počítat, že když chci třeba objednat na sobotu, tak začínám nákup klikat průběžně od pondělí.
  • Dost často mají vyprodané maso.
  • Mají naprosto tragické brambory, ale to je celkově všude.
  • Jejich web ne vždy funguje korektně.
  • Kupuji zde pleny, které vychází nejlépe ze všech e-shopů.
  • Nemusím do krámu, přinesou až ke dveřím.
  • Není problém s reklamací.
  • Oproti itesco se neplatí za dopravu.

Je pravda, že pokud bych stejný nákup udělala v supermarketu, tak bude o 200-300 Kč levnější. Ale zase nikam nemusím, což kolikrát s dětmi je problém. Za mne tedy spokojenost.

Lainaire8
Závislačka 2519 příspěvků 2 inzeráty 09.01.19 18:08

Já bych objednávala kdekoli, ale nikdo do malejch vesnic nevozí. Přitom to má být naopak ne, ušetřit lidem práci s dojezdem do obchodu - tzn vozit lidem v menších městech a ne jen po velkejch městech, tam asi jako problém není, sjet si těch pár minut MHD do obchodu nebo autem :roll: nechápu tyhle eshopy, úplně obráceně. Člověk co žije mimo město si holt neobjedna ani pizzu. Škoda, všichni tak přichází o dost peněz, využívalo by více lidí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >