Osobní dárek s věnováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 16:20
Osobní dárek s věnováním

Ahoj holky, mám podnikatelský záměr a ráda bych se v rámci průzkumu zeptala…
Ocenily byste moznost darecku, na ktery byste si mohly nechat napsat venovani, basnicku..proste cokoli by vas a bylo by to jakoby original baleni/etiketa jako z obchodu? Pro rypalky - nemam v umyslu koupit pytlik bombonu, dat pres to lepika a nacmarat to na nej lihovkou…
Prosim anonym, nechci, aby to vedeli znami

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15067 příspěvků 11.07.19 16:25

Ahoj, já to občas i využiji v rámci služeb jednoho e-shopu, vypadá to moc dobre a da se poslat přímo tomu, pro koho dárek je aniž bych to musela nejdříve posílat k sobě a balit s popisem. Takže ano, ale takové služby už jsou, asi záleží, co bys chtěla prodávat

Azeretereza
Závislačka 2881 příspěvků 11.07.19 17:03

Nevím, moc na to nejsem, teď po mně chtěl kamarád napsat věnování do knížky a já snad hodinu vymýšlela, co tam napsat. Ale souhlasím, že kdybych někomu objednávala dárek, tak je to dobrej nápad, je to takový osobnější a milý.

Šarlota4
Extra třída :D 11538 příspěvků 11.07.19 17:10

Ne nejsem na to a kdyz neco takoveho dostanu, tak me to pak “nuti” si to nechat a nevyhazovat. Cimz tvorim bordel, ktery se prehazuje a kupi.

Šarlota4
Extra třída :D 11538 příspěvků 11.07.19 17:13

Nechci snizovat tve nadseni, ale mas spocitano kolik toho musis prodat, aby te to po vsech odvodech, nakladech na dopravu atd uzivilo? Si neumim predstavit kolik by takove pranicko muselo stat 8o odpovidat nemusis. Jen me to napadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 17:21

@Šarlota4 nejedna se o pranicko jako takove a ani nemam v planu to mit jako hlavni zroj prijmu, spis privydelek pro poteseni :mavam:

Šarlota4
Extra třída :D 11538 příspěvků 11.07.19 17:26
@Anonymní píše:
@Šarlota4 nejedna se o pranicko jako takove a ani nemam v planu to mit jako hlavni zroj prijmu, spis privydelek pro poteseni :mavam:

Rozumim :kytka: nemyslela jsem to zle. Jen si rikam, ze kdyz uz do neceho vkladam cas energii, napad platim z toho dane - tak at to sype :)))

TeSudička
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 11.07.19 17:55

@Šarlota4 ja vim, ze ne :kytka: no, ja si naopak zadny iluze o tom, jak s tim udelam diru do sveta absolutne nedelam, ikdyz by to bylo fajn :pankac:

Váš příspěvek
Reklama