Otěhotnění v 36 letech

2.11.19 10:00

Otěhotnění v 36 roce potřetí

Dobrý den je mi 36 a plánují z přítelem miminko mé třetí a přítel první ale dvě děti počatý přirozenou cestou a už je mám velké tak se ptám jaké to je otěhotnět ve vyšším věku vím že to není snadné ani zdravotně to není lehké proto se ptám jak se to řešili apod náš případ je pro ivf to víme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1326
2.11.19 10:28

Proc ivf?? Moje svagrova otehotnela POPRVE az ve 36 letech a bez problemu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
2.11.19 10:33

@Andílek strážný Vy uz vite, ze to jinak nepujde? Ja jsem teda o dva roky mladsi, dve deti odrostle a treti na ceste… povedlo se na prvni pokus…
Taky jsem si rikala, ze vzhledem k veku to uz nemusi jit tak dobre, ale vse snasim lip jak u tech predchozich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23088
2.11.19 10:34

Já otěhotněla přirozenou cestou ve 39, těhotenství i porod naprosto v pohodě. Klukům bylo 15 a 19.
36 není žádný věk, hodně holek má v tomhle věku první ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23088
2.11.19 10:37

Jo, a taky na první pokus ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
2.11.19 10:37

Já první dite ve 24, druhé dlouhé roky nešlo a povedlo se neplánovaně v mých 34 a třetí planovaně po půl roce snažení ve 38… pokud už dvě děti spontánně vyšly mohlo by vyjít i třetí. Ovšem ještě záleží na mužské plodnosti, dosud žádné dite nemá takže uvidíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35742
2.11.19 10:38

Moje žena rodila v 36 přirozenou cestou - první dítě. Moje máma taky v 36 - třetí dítě a taky přirozeně. Moje přítelkyně dokonce rodila první dítě - dcerku až ve 40. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 11:27

@kyticka86 nám to nepujde přirozeně léčím se štítnou žlázou ale beru jodikal to jsou vitamíny kvůli jódu a mám málo vajíček tak proto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 11:28

@mrav tak to je super ale z naší stránky je problém zdravotní můj se štítnou žlázou mám snížený hormon a málo vajíček a na to nic neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1326
2.11.19 11:40
@Andílek strážný píše:
@kyticka86 nám to nepujde přirozeně léčím se štítnou žlázou ale beru jodikal to jsou vitamíny kvůli jódu a mám málo vajíček tak proto

Ja mam taky spatnou stitnici a beru leky.. A mam prirozene 3 deti.. Nehazela bych flintu do zita :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 12:13

@kyticka86 to chápu a není něco aby šlo lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1326
2.11.19 17:12

My ted chceme 4te dite. Mam v planu jist nejake bylinky. U predchoxich tehotenstvi se mi osvedcil Fem+ :palec:

Jinak jim listovku a leky na stitnici urcite nevysazuj. @Andílek strážný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 17:18

Otěhotnění v 36 roce potřetí

@kyticka86 tak beru také pregnafolim jodikal a potom chci zkusit i mimistar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
2.11.19 17:59
@Andílek strážný píše:
Dobrý den je mi 36 a plánují z přítelem miminko mé třetí a přítel první ale dvě děti počatý přirozenou cestou a už je mám velké tak se ptám jaké to je otěhotnět ve vyšším věku vím že to není snadné ani zdravotně to není lehké proto se ptám jak se to řešili apod náš případ je pro ivf to víme

Proc by to v 36ti nemelo byt snadne? A prpc by tehotnestvi nemelo byt lehke? Kdyby ti bylo 46, tak chapu, ale v 36ti opravdu nevidim problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
2.11.19 18:03
@Andílek strážný píše:
@kyticka86 nám to nepujde přirozeně léčím se štítnou žlázou ale beru jodikal to jsou vitamíny kvůli jódu a mám málo vajíček tak proto

Jake mas amh? Ja mam 0,25 a jsem v 11tt s dvojcatama…Vek 38. Nizsi asi mit nebudes, vid? A ohledne stitne zlazy, jake mas vysledky? Jestli neberes ani euthyrox, tak to vliv nema. A ani vyssi hodnoty nemaji nejaky vetsi vliv. Dneska se to hrozne prehani. Ja mam supr endokrinolozku, kapacita v oboru a ta mi rikala, ze ty normy dneska jsou uplne mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama