Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, já se v poslední době ozývám, jsem těhotná a občas mi není dobře, takže když mě např. někdo předbíhá v obchodě, nebo jinak napadne, tak se ozvu. Ale na druhou stranu, pak je mi z toho zle, tak nevím, jestli není lepší radši být zticha
Ale občas lidi vážně nechápu a slušné chování už je snad minulostí ![]()
Kamko33. Já se jednou ozvala, byla jsem asi v 7měsíci a v nákupním centru jsme potkali známé, tak jsme se zakecali a najednou mi projela nohou bolest, narazila do mě baba nákupním vozíkem. Řekla jsem jí, že mě snad mohla objet (ale zrovna mile jsem to neřekla) a ona mi na to odvětila:,,Když tady stojíš jak pi.."), Zase jsem byla němá úžasem. Manžel byl pohotový a něco jí odvětil, já než jsem se z toho vzpamatovala, tak byla pryč.
Bydlíme na vsi u hlavní silnice. Koukám z okna a vidim dva kluky(dvojčata ze vsi,3roky)jak se proháněji na odstrkovadlech na silnici, občas vyjeli i do silnice, až řidič kamionu na nich houkl. Když to viděl můj muž, volal jejich tátovi, že pravděpodobně utekli a lítají na silnici.Jeho reakce byla, ať se nestará!
@verča3636 píše:
Bydlíme na vsi u hlavní silnice. Koukám z okna a vidim dva kluky(dvojčata ze vsi,3roky)jak se proháněji na odstrkovadlech na silnici, občas vyjeli i do silnice, až řidič kamionu na nich houkl. Když to viděl můj muž, volal jejich tátovi, že pravděpodobně utekli a lítají na silnici.Jeho reakce byla, ať se nestará!
Tak to už je skoro na sociálku
Nechápu, jak může někdo pustit malé děti do hlavní silnice na odrážedlech ![]()
Občas se ozvu, když mi něco vadí, předbíhání ve frontě, když někdo cizí nabízí něco mým dětem, nebo když je někdo na ně hnusný…Ale ochmatávání pečiva bych neřešila…-Kdybys to viděla ve skladu, tak bys nic neřekla…Myslíš, že tam na to nesahají holýma rukama!!!