Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@AnetBlack píše:
Taky nad ním uvažuju! Je mi moc sympatický, ale trochu mě zarazil ten jeho názor na gaye, to je něco, co nepřekousnuale rozhodnutá ještě nejsem.
Mám ti úplně stejně! Po tom jeho nešťastném výroku, jsem si k tomu něco dohledala i dopi, ve kterém se za to omlouval, a beru to. Např. je pro rozšíření aspektů registrovaného partnerství o vdovský důchod, dědictví atd. K adopci homosexuálů uvedl, že prvotně by chtěl, aby dítě mělo standartní rodinu (matka+otec), ale samozřejmě je na zvážení jestli je pro dítě lepší ústav nebo adopce rodičů stejného pohlaví. Neodmítl to, chtěl by studie a psych. posudky jaký vliv a dopad by to mělo na dítě, ale nevidí v tom až takový problém, jak jsem se bála. Pochopila jsem, že pokud by to bylo pro dítě lepší, nebránil by se tomu, ač prvotním nadšením neoplývá. A to je pro mě nejdůležitější -) že je na základě podkladů a zkušeností ochoten změnit svůj názor pro blaho jiného! ![]()