Koho volit za prezidenta?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claireg
Stálice 93 příspěvků 08.01.18 08:26
Koho volit na prezidenta?

Ahoj,
tak trochu sonduju - koho budete volit? Zvažuji PAVLA FISCHERA.

Přijde mi, že má jako jeden z mála opravdu politické zkušenosti a kontakty (jako velvyslanec i poradce V. Havla). Je vzdělaný, mluví mnoha jazyky a myslím, že s ním nebude ostuda jako se Zemanem. Navíc se mi líbí, že je zaměřen na rodinu - prý měl nemocného syna a vzdal se kariéry, aby s ním mohla být (bohužel ale později stejně umřel :,( ).

Nebo máte jiný tip na někoho slušného, bez ostudy a co není jen na peníze jako ti mnozí podnikatelé tipu Horášek, Hannig, Hilšar a nevím kdo ještě tam je? Ještě jsem uvažovala Drahoše, ale ten mi přijde nemastný, neslaný.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 210 Další »

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18955 příspěvků 08.01.18 08:30

Fischer byl mezi čtyřmi kteří přicházeli v úvahu. Chci si pustit čtvrteční debatu, jinak nemám moc čas něco sledovat. Zkusila jsem volební kalkulačku, vyšli mi 3 a Fischer na prvním místě a i jeho odpovědi se mi líbily nejvíc, zdůvodnění a velmi málo " nevím". Ale volit půjdu až v sobotu dopoledne, tak mám ještě čas, ale favorit to je.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 2 inzeráty 08.01.18 08:30

Fischer je mi taky sympaticky a byl by jiste vhodny prezident, ale myslim, ze kdyby se dostal do druheho kola se Zemanem (jako ze Zeman se jiste dostane do druheho kola), tak proti nemu nebude mit sanci :roll: My budem doma volit Drahose.

terinka4444
Hvězda diskuse 65796 příspěvků 08.01.18 08:35

Budu volit Drahoše nebo Fischera, ještě úplně nevím, ale mám stejné myšlenkové pochody jako Pajka, potřebuji kalkulovat a krom kvality kandidátů započíst i to, jakou mají šanci ve druhém kole proti Zemanovi. Jenže se to fakt blbě odhaduje

Lekninka91
Extra třída :D 10113 příspěvků 08.01.18 08:37

Volím Hanniga, je mi názorově nejblíž ;)

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 08.01.18 08:40

@claireg
Názorem blizsi je mi Fischer, ale sympatictejsi Drahos, ale i tam mám velkou nazorovou shodu. Jeste mam par dni :).Jen si myslim, ze pokud by se pripadne dostal do druheho kola se Zemanem, tak z nich dvou ma vetsi sanci na vyhru Drahos.Spis to u me vypada na toho Drahose. :think:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31214 příspěvků 08.01.18 08:44

V prvním kole Fischera… ve druhém kohokoliv proti Zemanovi (tedy s Horáčkem budu mít asi trochu problém, ale pořád mi přijde snesitelnější).

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 08.01.18 08:46
@lucenka píše:
V prvním kole Fischera… ve druhém kohokoliv proti Zemanovi (tedy s Horáčkem budu mít asi trochu problém, ale pořád mi přijde snesitelnější).

Já bych měla problém s Hannigem, ale i tak bych ho volila proti Zemanovi. :think:

Šarlota4
Echt Kelišová 9518 příspěvků 08.01.18 08:47

Byla jsem přesvědčená o Drahošovi, ale vadí mi, že se k ničemu nevyjadřuje a na nic nemá názor. Jen o akademické půdě básní hodiny. Asi to hodím v 1 kole Marku Hilšerovi. A proto že je vzdělaný, výborně mluví Aj, líbí se mi, že je relativně mladý a má proevropský myšlení. V druhém kole budu volit případně kohokoliv proti MZ.

simsa55
Stálice 64 příspěvků 08.01.18 08:53

@Lekninka91 :palec:.Mam to stejne, bohuzel se bojim, ze pro vetsinu lidi kandidati konci jmeny Zeman, Drahos a Fischer…

Russet
Echt Kelišová 9300 příspěvků 08.01.18 09:06
@Alladina píše:
Já bych měla problém s Hannigem, ale i tak bych ho volila proti Zemanovi. :think:

Já asi taky. Ale stejně důchodce z Vysočiny asi vyhraje :(

Russet
Echt Kelišová 9300 příspěvků 08.01.18 09:08
@Šarlota4 píše:
Byla jsem přesvědčená o Drahošovi, ale vadí mi, že se k ničemu nevyjadřuje a na nic nemá názor. Jen o akademické půdě básní hodiny. Asi to hodím v 1 kole Marku Hilšerovi. A proto že je vzdělaný, výborně mluví Aj, líbí se mi, že je relativně mladý a má proevropský myšlení. V druhém kole budu volit případně kohokoliv proti MZ.

Asi se budu muset na toho Hilšera podívat. Nejsympatičtější je mi právě Drahoš.

saadet
Extra třída :D 11795 příspěvků 08.01.18 09:11

V prvnim kolem Hilser. V druhem kdokoliv proti MZ - tudiz Drahose ac ho nemusim. Bude to temer urcite DrahosxMZ. Bohuzel optimismus mi totalne sebrali uz volby do pps takte se obavam, ze narod co zvolil nejvetsiho ekonom migranta a estebaka spolu s SPD opet zvoli spatne.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 08.01.18 09:12

Já mám s volbou taky problém. Pokud bych měla vybírat čistě dle názorů, hodila bych to Hynkovi ;)
Bohužel ale nemá šanci na výrazné zasáhnutí do druhého kola, kde jsem pak bezradná (z favoritů mám problém se všemi, s Drahošem a Horáčkem asi ještě větší než se Zemanem nebo Topolánkem, každopádně z různých důvodů jsou pro mě těžko volitelní všichni čtyři :roll: )

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 2 inzeráty 08.01.18 09:15

Neznam ve svem sirokem okoli nikoho, kdo by rekl, jo volim Zemana. A uz vidim ty vysledky :roll: Podle me pulka lidi, co rika, ze ho volit nebude, tak keca… Uplne stejny to bylo s Babisem. Nikdo ho nechtel volit a pak v nasem meste vyhral!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 210 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama