Partner a jeho dítě z předchozího vztahu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
561
15.5.23 12:03

@Sylvania 333 takže měl zůstat s matkou dítěte která o něj evidentně taky nestojí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
15.5.23 12:08
@Enli píše:
On je podle mě problém i to, že tady si prostě chodí stěžovat jen ženy na nevychované děti, které jsou jejich partnerů a chlapy si to řeknou u piva o těch nevychovanych dětech co vyženili :lol:

Tak ženy většinou řeší výchovu, kdež to muži si spíše stěžují ohledně financí. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
561
15.5.23 12:10

@Alexandria Nixia no jasný proto je to server o dětech takhle je to nastavené proto by to chtělo názor toho chlapa :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
15.5.23 12:15
@Enli píše:
Jestli do toho chceš opravdu jít tak tě nikdo nedokáže připravit na to co bude. Podle mě je to o respektu a dokázání se domluvit. Budou situace lepší a určitě budou i neshody :hug: Dítě se věkem bude měnit a bude měnit i své pohledy na tebe takže jednou budeš milovaná teta a jednou mu budeš vadit… Pokud se pak opravdu rozhodnete pro dítě bylo by dobré, aby si i děti k sobě našli vztah a to můžeš ovlivnit právě ty tím, že ho zapojíš když bude u vás…

No, možná by si měla říct vzhledem k tomu, že je dneska toho nějak hodně, co by dělala, kdyby se pak u toho kojence projevil v budoucnu takový autismus, jestli chce být fakt připravená na všechno. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
15.5.23 12:18
@Enli píše:
@Alexandria Nixia no jasný proto je to server o dětech takhle je to nastavené proto by to chtělo názor toho chlapa :lol:

No, měla jsem možnost vidět názory chlapů na to, jestli by šly do matky s dítětem. Jenom zlomek z nich by se obával, že by jim do toho zasahoval její bývalej. Většina řešila to, že by to strašně moc musela živit. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
561
15.5.23 12:20

@Alexandria Nixia ale tak to už je taky dost extrém ne? Dobře může mít dítě samozřejmě poruchu to nikdo nemůže vědět, ale když se v budoucnu projeví tak už s ním bude asi mít nějaký vztah… Jako to je jen co by kdyby… Proč jako hned do toho židle tahat… „Taky můj partner může v budoucnu přijít o nohu mám si s ním vůbec pořizovat dítě? " Nebo " budu v budoucnu nemocná mám si vůbec pořizovat děti?“ Tohle je dle mě nezlob se ale blbost…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25014
15.5.23 12:26

No, na kojence svého nového přítele bych tedy žaludek rozhodně neměla :poblion:
do budoucna je to změna celého tvého života, od dovolených a víkendů přes finance a vůbec celkové plánování, protože to dítě už tu bude napořád…
osobně ani nevím, jak bych se jako bezdětná cítila při péči o to miminko a vození kočárku třeba - čelit zvídavým otázkám.. hm.!!..
On teda fakt neotálel!!
A tys ho jako poznala až po jeho odchodu od nich, jo!? Těžko, že???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
561
15.5.23 12:28

@Alexandria Nixia já to mám asi jinak nastavené u nás teda můj současný partner opravdu řeší i výchovu mého syna a někdy to není lehké taky mají spory… Finanční stránka je to poslední co kdy řešil a vždycky, když přijdu s nějakým táborem nebo něco tak řekne jen ať jede… Nám do výchovy teda ex nezasahuje, ale znám spoustu nespokojených tatínků co když mají dítě jednou v měsíci tak řeknou že ho matka zbytek měsíce vychovává špatně… Což můžeme vidět i tady na emiminku kdy si náhradní maminky stěžují jak je výchova ex špatná a požadují po muži, aby zakročil :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2727
15.5.23 12:29
@Enli píše:
@Sylvania 333 takže měl zůstat s matkou dítěte která o něj evidentně taky nestojí :lol:

Měl. Alespoň jí měl tolerovat a dělat zázemí.
Ty lol :roll:
Já jsem to zažila a je to pěkně hnusný.
Jsem hodně silný člověk, ale v tomto období je prostě žena ještě plná poporodních hormonů.
Peklo.
Směj se, jak chceš! :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2727
15.5.23 12:31
@Lucy75 píše:
No, na kojence svého nového přítele bych tedy žaludek rozhodně neměla :poblion:
do budoucna je to změna celého tvého života, od dovolených a víkendů přes finance a vůbec celkové plánování, protože to dítě už tu bude napořád…
osobně ani nevím, jak bych se jako bezdětná cítila při péči o to miminko a vození kočárku třeba - čelit zvídavým otázkám.. hm.!!..
On teda fakt neotálel!!
A tys ho jako poznala až po jeho odchodu od nich, jo!? Těžko, že???

Taky mi to přijde naprosto šílený.
Oklepal se brzo, čipera.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
561
15.5.23 12:34

@Sylvania 333 mluvíme o situaci kdy se domluvili oba dva že půjdou od sebe u tebe byla očividně situace jiná… Ale přece nebude někde kde o něj nestojí… Promiň jestli jsem se tě dotkla to jsem rozhodně nemyslela jako výsměch… Jen se tady asi bavíme o trochu jiné situaci… Nemůžeš budovat bezpečí domova někde kde o tebe nestojí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
15.5.23 12:44
@Alexandria Nixia píše:
No, měla jsem možnost vidět názory chlapů na to, jestli by šly do matky s dítětem. Jenom zlomek z nich by se obával, že by jim do toho zasahoval její bývalej. Většina řešila to, že by to strašně moc musela živit. :roll:

A proč :roll:? Já je chápu. Nechtěla bych za jiné rodiče živit dítě, ani ho vychovávat. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
15.5.23 12:45
@Alexandria Nixia píše:
No, možná by si měla říct vzhledem k tomu, že je dneska toho nějak hodně, co by dělala, kdyby se pak u toho kojence projevil v budoucnu takový autismus, jestli chce být fakt připravená na všechno. :think:

Vzhldem k tomu, že frajer počítá, že si dítě vezme jen na nějaký víkend, tak bych to neviděla jako zásadí problém. Na 4 dny v měsíci se dá koneckonců zdejchnout.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
15.5.23 12:45
@Sylvania 333 píše:
Měl. Alespoň jí měl tolerovat a dělat zázemí.
Ty lol :roll:
Já jsem to zažila a je to pěkně hnusný.
Jsem hodně silný člověk, ale v tomto období je prostě žena ještě plná poporodních hormonů.
Peklo.
Směj se, jak chceš! :zed:

Ale ty si právě do toho projektuješ svoje. Ale ono to mohlo být ( a nemuselo) být uplně jinak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
885
15.5.23 12:46

Zakladatelko,

katastrofické scénáře číst nechceš, chceš ale nějaké praktické rady, jak zvládnout život s cizím dítětem. Ze zkušenosti ti řeknu jedno- praktický rady jsou ti k ničemu :nevim: Ty jsi teď zamilovaná, dítě je malý mimino, který se ještě nijak neprojevuje, přítel ti ho netahá domů a tudíž v tuhle chvíli nevidíš problém. Počkej, až bude starší, tatínek si ho bude brát a najednou ti začne vadit, že se váš život točí kolem jeho dítěte. Pak ti stejně veškeré praktické rady budou k prdu, protože je velká pravděpodobnost, že na to dítě stejně začneš žárlit, o ex ani nemluvě. Protože pokud je pravda co tvrdíš, a sice, že tvůj přítel se o dítě starat chce, tak pak bude logicky hodně v kontaktu se svou bývalkou. Plus najednou uvidíš, že to dítě je nevychovaný, rozcapený, na tatínka si dělá přednostní právo a je mu hodně vycházeno vstříc. Nebudeš smět cokoli proti něco namítnout, naopak budeš mít spoustu povinností, co se od tebe, jako od ženy, budou očekávat. A budeš vždycky ta třetí v pořadí- za dítětem a bývalkou, protože ta, jako matka dítěte, bude vždycky mít hlavní slovo. Teď tomu nevěříš a samozřejmě se to zvládnout dá, pokud disponuješ velkou dávkou tolerance, splachovací povahou a svatozáří :D Ale teď si stejně poradit nenecháš, musíš si to zkusit a už pro tu zkušenost ti radím- jdi do toho :D Aspoň to zažiješ na vlastní kůži :)

Příspěvek upraven 15.05.23 v 12:48

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová