Partner navštěvuje seznamky

Anonymní
27.9.21 07:28

Partner navštěvuje seznamky

Mám nějaký splín a potřebuju se někomu vypovídat. Nedávno jsem přišla na to, že partner navštěvuje erotické seznamky, kde vystavuje hromady svých fotek k tomu určených a živě diskutuje a to spíše s chlapama. Jsem z toho v šoku, nevím, jak na to reagovat. Kdyby tam uháněl nějakou sukni, tak mu udělám scénu jakou neviděl a dál by se vidělo. Ale na tohle jsem nebyla připravená a nevím, jak reagovat. Troufám si říct že zatím nevěrný nebyl. Ale nevím, po tom, co jsem viděla, jak moc daleko by to mohl nechat zajít, zda se jedná jen o psaní, nebo by byl schopen i schůzky. Ale visí tam každou chvíli, neustále čumí do mobilu, se tam přihlásí třeba i desetkrát za den a já to zatím z povzdálí jen mlčky sleduju…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11485
27.9.21 07:32

Mě by asi bylo jedno jestli loví baby nebo chlapy. Poslala bych ho do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20943
27.9.21 07:48

A dosud ti nevadilo a nepřišlo ti podezřelé, že visí nonstop na telefonu? Nicméně jak píše @JancaS84 - naprosto nepodstatné, zda podvádí s chlapem nebo ženou, tímhle by manžel naprosto klesnul v mých očích (i samotnou virtuální nevěrou a vystavováním svých fotek), že bych to vážně nedokázala překousnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4126
27.9.21 09:11

Jakoze je tam za ucele seznamovani s chlapama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
27.9.21 11:06

Mě by bylo jedno jestli tam loví chlapa nebo ženskou. Brala bych to tak, že nejsem pro něj ta pravá když hledá jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
27.9.21 11:35
@Anonymní píše:
Mám nějaký splín a potřebuju se někomu vypovídat. Nedávno jsem přišla na to, že partner navštěvuje erotické seznamky, kde vystavuje hromady svých fotek k tomu určených a živě diskutuje a to spíše s chlapama. Jsem z toho v šoku, nevím, jak na to reagovat. Kdyby tam uháněl nějakou sukni, tak mu udělám scénu jakou neviděl a dál by se vidělo. Ale na tohle jsem nebyla připravená a nevím, jak reagovat. Troufám si říct že zatím nevěrný nebyl. Ale nevím, po tom, co jsem viděla, jak moc daleko by to mohl nechat zajít, zda se jedná jen o psaní, nebo by byl schopen i schůzky. Ale visí tam každou chvíli, neustále čumí do mobilu, se tam přihlásí třeba i desetkrát za den a já to zatím z povzdálí jen mlčky sleduju…

To je jednoduchý, udělej mu scénu jakou neviděl a dál se uvidí… :nevim: Pokud je na chlapečky, tak vztah stejně půjde do kopru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
27.9.21 13:33

Rychle to ukončete, než se ještě víc zaháčkujete a pak to bude pro Vás horší. Můj ex to měl podobné a nevěry a píšu opravdu nevěry, protože tohle půjde do mnoha nevěr, jsou jen otázkou času. Mám tohle za sebou, výmluvy celkem uvěřitelné a po půl roce jsem se nestačila divit. Uvěřila slibům opět a vše znovu. Tohle není normální a Váš partner Vás nemiluje. Je to težké, ale ukončete to, nebudete vedle něj šťastná. Je to závislost. Vím, o čem mluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
27.9.21 13:36

Rychle to ukončete, než se ještě víc zaháčkujete a pak to bude pro Vás horší. Můj ex to měl podobné a nevěry a píšu opravdu nevěry, protože tohle půjde do mnoha nevěr, jsou jen otázkou času. Mám tohle za sebou, výmluvy celkem uvěřitelné a po půl roce jsem se nestačila divit. Uvěřila slibům opět a vše znovu. Tohle není normální a Váš partner Vás nemiluje. Je to težké, ale ukončete to, nebudete vedle něj šťastná. Je to závislost. Vím, o čem mluvím. Protože vůbec nejde o to, zda s ženami, nebo muži, respektive s ženami by jste mu to odpouštěla? A s muži taky? Nedokážete to. Mě to stálo po dvou letech zdraví, nervy. A muži dokáží velmi dobře ženu zpracovat. Nedejte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21431
27.9.21 13:41
@Anonymní píše:

Mně by to vadilo hodně. A je jedno o jaké jde pohlaví. Chlap asi není jistý orientací.
Na druhou stranu tě zřejmě nemiluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
27.9.21 17:37

Souhlas s @betybas - a pokud ona má vlastní zkušenosti, nemáš na co čekat zakladelko a konej, jak ti radí ona i další.

Jestli nechceš být stále ta druhá a nebo řešit nevěru, tak prostě hledej dál, život nekončí, najdeš jiného chlapa, snad bude lepší… tak to v životě chodí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat