PCOS, Inositol, strava a drilling

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elinka0034
Nováček 3 příspěvky 16.09.18 20:01
PCOS, Inositol, strava a drilling

Ahoj holky, jsem tu nováček a chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti… Přes rok mám potvrzené PCO, předtím jsem byla v cizině a rok neměla menses vůbec… klasicky mi má doktorka řekla jen něco o neplodnosti a IVF a nic víc a tak jsem sama začala pátrat. Od stravy- keto, vegan, vegetarian, low carb a nejvíce mi vyhovuje od každého trochu. Asi se nejlépe cítím bez masa ale není to pravidlem… také beru inositol typu Inofolic, Nosifol s dalšími vitamíny a vím, že mi to hodně pomohlo na alespoň nějakou menses. Nyní jsem od dubna menstruovala cca 4-5× a to je pro mne úspěch… Chceme už šlápnout do snažení se o mimčo, a zvažuji drilling. Máte některá zkušenosti? Nechci se cpát hormonama, procházet stresem a mám i doktora, jiného než mého stálého, do jehož rukou bych se svěřila… Jinak pokud máte zájem, na FB je stránka Polycystické vaječníky/PCOS, kde si také radíme a fandíme :) Pardon za ten dopis :O :O :O

Příspěvek upraven 17.09.18 v 13:02

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dakanka
Stálice 75 příspěvků 16.09.18 21:58

@Elinka0034 zdravím taky mám rok od toho co mi diagnostikovali pcos hledala jsem na Facebooku skupinu co jste napsala ale nic jsem nenasla když vám do zprávy můj Facebook šlo by mi poslat třeba pozvánku do skupiny… Ráda si s vámi budu psát i mimo o mych zkušenostech

Elinka0034
Nováček 3 příspěvky 17.09.18 09:02

@Dakanka určitě :) :srdce: pisnete mi ????

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 17.09.18 09:28

@Elinka0034 Ahoj, já mám také PCO a bohužel na mě léky vitamíny neměly moc efekt. Zkoušela jsem i různé alternativní léčby. Takže u mě nebyla jiná možnost než IVF, alek PCO mám ještě jiné problémy.

Jinak co se týče stravy - mi vyhovavala strava spíše low carb (ne tedy uplně, ale s omezeným přísunem sacharidů), hlavně u mě během léčby šla váha hodně nahoru a i když jsem sportovala, tak se s tím těžko bojovalo.

Co se týče podpory je dobré Nosifol forte duo a na cysklus je hodně užívaný Gynex - může se brát oboje najednou. Asi bych vyzkoušela tuto variantu.

Jinak přeji hodně štěstí, ať Ti to brzy vyjde :)

Dakanka
Stálice 75 příspěvků 17.09.18 10:19

@Elinka0034 už jsem vám psala tady zprávu :)

Niky91niky
Nováček 5 příspěvků 25.09.18 03:06

Ahoj :) mam take PCOS, po roce snazeni jsme sli do CAru, kde mi nasadili clostik, ten na me nezabiral, jedina folikula 14mm a vic se nehla. Ted nas ceka v rijnu IVF, mate nekdo zkusenosti?

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 25.09.18 09:06

@Niky91niky ahoj :mavam: já mám také PCO a po roce jsme se dostali do CARu - na mě neměly žádné léky efekt, takže jsem po nějaké době podstoupila IVF - nyní jsem 35tt :D

Niky91niky
Nováček 5 příspěvků 25.09.18 11:46

@Anonym_kaO ahoj :mavam: je tak to rada slysim ja totiz hrozne casto propadam panice, ze to proste nepujde. Vim, ze bych na to nemela tak myslet, ale bohuzel to nejde. Delam vsechno co se ma, nejim cukry, sportuju, ale hormony stale rozhazene :zed:
Muzu se jeste zeptat na kolikaty pokus vyslo IVF? Jinak moc vratuluju :srdce:

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 25.09.18 12:06

@Niky91niky vím, jak je těžké na to nemyslet, ale uspořádání myšlenek je důležité. I když taky mi to nešlo. Jinak u mě vyšlo 1. IVF a z toho 2. KET (u prvního se embryo nevyvíjelo). Jinak já se snažila taky dodržovat stravu a více cvičit, ale ne vždy to šlo - nervy a tak. Hlavně od nasazení a zkoušení různých hormonu mi šla i přesto váha nahoru, tak to taky nebylo pro mě pozitivní.

Niky91niky
Nováček 5 příspěvků 25.09.18 13:15

To na me zatim vubec vliv nema, ale je pravda, ze ty injekce do bricha si zacnu pichat az ted. No jsem na to zvedava, to cekani je dlouhy, ale to znas…kazdopadne je super, ze se vam to povedlo hned takhle na poprve :kytka:
Jinak te nejak nestrasili, ze s PCO je vyssi riziko potratu?

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 25.09.18 13:16

@Niky91niky to mo neříkali. Já normálně chodila i do práce :)

Dakanka
Stálice 75 příspěvků 25.09.18 14:04

Ahoj všem také mám PCO mám za sebou 1× ivf a 2× ket… Ivf se nepovedlo jelikož jsem OHHS pak následovali 2× ket… Bohužel obě skončili špatně první v 6tt spontalnim potratem a druhý v 9tt zamlkle těhotenství… Naštěstí ani jednou jsem nemusela na revizi což je dobre… Příští úterý jdu do Car a půjdeme do tretiho pokusu… Držím všem palce ať se zadari…

Niky91niky
Nováček 5 příspěvků 25.09.18 17:28

@Dakanka ahoj muzu se zeptat co je OHHS? Beres nejake leky, caje, vitaminy?

Dakanka
Stálice 75 příspěvků 25.09.18 17:32

@Niky91niky hyperstimulacni syndrom… Beru gs mamavit to mi bylo doporučeno jinak nic víc…

Niky91niky
Nováček 5 příspěvků 25.09.18 17:34

@Dakanka tak budu drzet palce at dasli krok vyjde :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >