Pedikúra v zimě

141
13.2.20 17:52

Pedikúra v zimě

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Chodite na pedikúru pouze v létě? (Ty ženy, které vůbec chodi na pedi), kdy chodite v sandalech a záleží vám na hezký upravených chodidlech, jelikož jsou vidět. A nebo chodite celoročně i když vám nejsou nohy vidět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12101
13.2.20 17:55

Celorocne. Jakoze mam mit v zime hnusny nohy? : D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15149
13.2.20 17:57

Ono asi záleží proč chodíš, jestli ti jde o hezké nohy do sandalu, tak půjdeš v létě, jestli ti jde o nějaké zdravotní záležitosti (kuří oka, zarostlé nehty), tak budeš chodit pravidelně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.2.20 17:59
@Šarlota4 píše:
Celorocne. Jakoze mam mit v zime hnusny nohy? : D

No, možná byste se divila, ale znám hodně klientek, které chodi pouze v létě a v zimě ne. A argumentují to tím, že jim nejsou přece v kozackach vidět :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6977
13.2.20 17:59

Pardon, ale otázka mi přijde stejná jako kdyby ses ptal, zda se člověk v zimě sprchuje, když tělo beztak není vidět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.2.20 18:00
@Kriss Tina píše:
Ono asi záleží proč chodíš, jestli ti jde o hezké nohy do sandalu, tak půjdeš v létě, jestli ti jde o nějaké zdravotní záležitosti (kuří oka, zarostlé nehty), tak budeš chodit pravidelně :nevim:

Souhlasím :palec: A vy chodite celoročně? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
13.2.20 18:00
@DRACK22 píše:
No, možná byste se divila, ale znám hodně klientek, které chodi pouze v létě a v zimě ne. A argumentují to tím, že jim nejsou přece v kozackach vidět :lol:

Aha. Tak to ne, chci mit hezky nohy a nehty pro sebe. A manzela taky nenecham se divat na zanedbany haxny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.2.20 18:01
@Lalelale píše:
Pardon, ale otázka mi přijde stejná jako kdyby ses ptal, zda se člověk v zimě sprchuje, když tělo beztak není vidět :mrgreen:

Takže vy chodite celoročně? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.2.20 18:03
@Šarlota4 píše:
Aha. Tak to ne, chci mit hezky nohy a nehty pro sebe. A manzela taky nenecham se divat na zanedbany haxny

Děláte dobře! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15149
13.2.20 18:05

@DRACK22 já nechodím vůbec, nemám to zapotřebí :mrgreen: kůži mám hladkou, nehty si ostříhat zvládnu, ex tchyne je pedikerka, tak mě naučila se o nohy starat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.2.20 18:08
@Kriss Tina píše:
@DRACK22 já nechodím vůbec, nemám to zapotřebí :mrgreen: kůži mám hladkou, nehty si ostříhat zvládnu, ex tchyne je pedikerka, tak mě naučila se o nohy starat 8)

Chápu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
13.2.20 18:19

Už zas ty nohy :mrgreen:
kvůli patám musím celoročně - ale tak zvládnu to i doma sama :mrgreen:
ne, nebudu to pitvat, aby si tu někdo honil nad tím, jak si kdo lakuje nehty na nohách a jak často má pedi a jak přesně :zed: někdy mi e-mimi připadá jako schůzka úchyláků,
gratuluji ti, @DRACK22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421
13.2.20 18:25

Chodím celoročně. Beru to i jako relax a čas pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.2.20 18:27
@Lucy75 píše:
ne, nebudu to pitvat, aby si tu někdo honil nad tím, jak si kdo lakuje nehty na nohách a jak často má pedi a jak přesně :zed: někdy mi e-mimi připadá jako schůzka úchyláků,
gratuluji ti, @DRACK22

Nenutim vás, aby jste odpovídala na mé dotazy, když nechcete :lol: A ani nemám chuť vás přesvědčovat o tom, že nejsme žádný uchylak :roll: Pedikura je prostě moje práce a je logické, že se o ní zajímám i jinak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
13.2.20 18:30
@Lucy75 píše:
gratuluji ti, @DRACK22

Asi všichni ti muži, co dělají pedikuru jsou uchylaci :mrgreen: :mrgreen: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama