Plánování oslavy kulatin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mumugirl
Kecalka 118 příspěvků 17.02.18 09:52
Plánování oslavy kulatin

Ahoj,

v létě mě čekají kulatiny a i když to normálně neslavím, ráda bych to tentokrát oslavila trošku ve větším duchu. Ale plánování oslavy mě značně děsí, vždycky jsem z toho akorát ve stresu a to se mi nechce :D

Říkala jsem si, že bych to nechala na někom profesionálnějším, ale netuším kolik může takové naplánování oslavy stát? Případně nemáte tip na někoho v Praze, zkušenosti?

Reakce:
pedigka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 17.02.18 10:02

Jako bych to psala ja :mrgreen:. Pockam si na rady :).

CarolineJ
Ukecaná baba ;) 1703 příspěvků 17.02.18 11:15

Ahoj, plánovanim se živím. Nejsem z Prahy, ale ráda pomůzu alespoň na dálku. Pokud budeš chtít napiš zprávu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >