Plánování oslavy kulatin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mumugirl
Kecalka 109 příspěvků 17.02.18 09:52
Plánování oslavy kulatin

Ahoj,

v létě mě čekají kulatiny a i když to normálně neslavím, ráda bych to tentokrát oslavila trošku ve větším duchu. Ale plánování oslavy mě značně děsí, vždycky jsem z toho akorát ve stresu a to se mi nechce :D

Říkala jsem si, že bych to nechala na někom profesionálnějším, ale netuším kolik může takové naplánování oslavy stát? Případně nemáte tip na někoho v Praze, zkušenosti?

Reakce:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 17.02.18 10:02

Jako bych to psala ja :mrgreen:. Pockam si na rady :).

CarolineJ
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 17.02.18 11:15

Ahoj, plánovanim se živím. Nejsem z Prahy, ale ráda pomůzu alespoň na dálku. Pokud budeš chtít napiš zprávu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >