Platové ohodnocení v Hrušce

Anonymní
21.11.19 23:49

Platové ohodnocení v Hrušce

Dobrý večer děvčata,

chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenost s prací v Hrušce. Zajímá mě jaký je tam zhruba plat v čistém, jak je to s přesčasy atd. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.11.19 05:36

Dělala tam známá a nikdy více, volný 1 víkend v měsíci. V práci byla pořád. Plát cca 10 000.Ale je to 6 až 7 let na zpět. Teď se zvýšila minimální mzda, tak bych to typla něco kolem 14.Jediná výhoda byla že brala jídlo domu akce a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
2952
22.11.19 06:14

13.000 čistého co říkala známá. Ale dělají 12 dní v kuse a potom mají volný víkend a zase dělají 12 dní. A člověk se tam nadre. Byla jsem tam letos měsíc na brigádě, ale jako stálou. práci bych to brala jako úplně poslední možnost. Když už do potravin, tak alespoň někde, kde líp platí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3298
22.11.19 07:16
@Anonymní píše:
Dobrý večer děvčata,chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenost s prací v Hrušce. Zajímá mě jaký je tam zhruba plat v čistém, jak je to s přesčasy atd. Děkuji za odpovědi.

Musite resit plat v hrubem. Zaklad plus co je treba za prescasy, premie atd. Kdyz vam nekdo rekne jeho plat v cistem, tak vam to nerekne vubec nic. Vy muzete mit klidne o x tisicu vic i min. Podle toho, co si na danich odecitate nebo kolik toho tam navic odmakate apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
22.11.19 07:22

No ano max.14000
více ne a pořád na nohou fičák nevím po zkušenosti s brigádou v hrušce
bych už tam taky nešla asi když už tak by to tam mělo být placené o dost lépen když už je člověk stále v práci a fakt si mákne neřeklabych že to je pro každého ale zase pokud není jiná možnost asi bych šla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 11:52

Mám tam příští týden nastoupit. Nyní jsem v evidenci UP. Jen nevím jestli je to dobrá volba, když jsem na antidepresivech a ještě do toho astma a tetanie. Všude jsem četla, že půlhodinovka na svačinu neexistuje, většinou tak 10 minut. Někdy i přesčasy, které nevyplácí, jak mají.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2952
22.11.19 13:27

@Samanta21 dělá se tam většinou 6h směna, takže přestávka není. Nebo si ji můžete vzít, ale musíte zůstat o to déle, takže každý si radši sní jen rohlík zapochodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 23:21

Děkuji všem za info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie