Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
U nás tatínek taky tvrdí jak je malá celá po něm… a je mi to taky fuk, je to moje láska i kdyby byla po kom chce
co se týká příbuzných tak každej tvrdí něco jiného prostě v tom dítěti každej vidí to co tam vidět chce ![]()
@Anonymní píše:
Jen bych podotkla, že jsou tvoje a jejich tatínka. Nenapsala jsi to moc hezky. Kdyby nebylo tatínka, tak by nebylo dítě žádné.
Napsala jsem to, jak to je, ne každé se poštěstí mít jednoho muže na celý život, natož pak, aby i po rozvodu dokázal být otcem… - v tom se to celé mění. Nezkoumám, komu jsou podobné, není to pro mne důležité, raduji se z úplně jiných věcí - z těch, které po otci NEZDĚDILY ![]()
Příspěvek upraven 12.07.12 v 21:28
@danyk píše:
Když mi toto odříkávala tchýně a jmenovala všechny její příbuzné 10 kolen zpět a ptala se, co má po mně, tak jsem odpověděla, že mozek.
@berry4 píše: ´Každopádně, především a jedině- VŠECHNY MOJE DĚTI JSOU JEN MOJE a je mi úplně jedno, jestli jsou podobný třeba na souseda![]()
, JÁ je porodila, já si je vychovám a já se o ně postarám, stůj co stůj
no nevim, podobný na souseda?
![]()
Ahoj, mě něják vzhled našeho syna nevzrušuje, byla to láska na první pohled, ať si má cokoliv po komkoliv. ![]()
U nás je to zajímavé v tom, že nerodit doma, skoro bych si myslela, že mi to děťátko vyměnili. Oba jsme tmavovlasý, já hnědě oči, přítel takové tmavonějaké ( těžko identifikovatelná barva ) a máme blonďáčka s krásně modrýma kukadlama. Je nádherný.
No ale babička ( resp. tchyně ) se v něm našla hned, tak je to v pořádku. ![]()
Mě to taky neštve. Malá je celej táta, nemůže ji zapřít i kdyby stokrát chtěl
![]()
Naše dcera je podobná mé sestře jen velké oči má po manželovi a mateřské znaménko taky po něm. Po mně je vzteklá a tvrdohlavá, v její povaze se hodně vidím taky jsem jediná co to s dcerou umí. Vždy vím podle její reakce co cítí a podle toho reaguju.
Jinak když zlobí tak je celá tatínek a pokud je hodná tak je po mamince ![]()
Syn je celá moje kopie
Po tatínkovi má teď možná jen barvu očí. Jinak tvar očí je přesně jako já, i doktor v nemocnici, kde jsme byli na kontrole v jeho asi dvou měsících, byl úplně paf, že vypadá přesně jako já. Tchýně to taky uznala hned.
No po tatínkovi ale zdědil povahu, v tom se rozhodně nezapřou ani v jeho 18 měsících. A bohužel i všechno to, z čeho jsem u manžela naprosto nepříčetná ![]()
Náš malej je zatím celej tatínek a jedinej, kdo to nevidí je tchýně
Jinak každej jen koukne do kočárku a valí oči, že jsou jak vejce vejci
Teda nosánek bude mít asi trochu po mně, ale ne úplně…a uvidíme jak vlásky, zatím se mu kroutěj, tak když mu to vydrží a bude malej kudrnáček, tak bude mít vlásky po mamince. Zatím říkám, že jediný, co ze mně má je krevní skupina
A mně je jedno, komu je podobnej, je krásnej, můj, zdravej ![]()
U nás je to pul na pul..Po mě má oči a pusinku…po táttovi ksichtíky…Mě těí že mu říkám jak je mu podobný,..Protože, je na to pyšný ![]()
No spoměla jsem si jak bejvalá tchýně řekla že dcera je celej táta a děda a před návštěvou na ní volala zdenečku. v tu dobu jsem s tátou mojí dcerky byla a on řekl žejo. Koukala jsem co dělaj a jeho matka říka malá má na noze menší palec než ten druhej a každemu z rodiny kontrolovala nohy a vracela se snad do pravěku kdo to tak má taky. Jen sem se vduchu musela smát.
Tak u nás je to jednoznačné
Podoba je úplně do mé rodiny, po manželovi snad nemá nic, ale jemu se to říkat nesmí
I zlobivej a akční je po mamince ![]()
Tak náš malej je podle rysů v obličeji po mě. Ale přítel ho rozhodně nemůže zapřít, páč mají úplně stejně vysoký čela. U nich v rodině totiž mají všichni do jednoho vysoký čelo, je to takový poznávací znamení
Jinak já jsem tmavá, páč maminka je maďarka, mám tmavý oči i vlasy a malej je bílej jako sejra. Vlasy má světlounce hnědý a má svítivě modrý oči. Kdyby neměl těch pár rysů po mě, tak mi ani nikdo neuvěří, že je můj…
Nehádáme, protože oba jsou jasně do mojí rodiny
![]()
To jenom přít. babička pokaždé nad kolébkou tvrdila, jak jsou to celý Mareček (nebyli ani jeden samozřejmě), ale ta by si za tím stála i kdyby tam ležel malinkatej černoušek
Takže zbytečný se s ní dohadovat, vždycky jsme se na sebe s přítelem jenom usmáli a konec:)
No co, po přítelovi jsou to kluci, tak jak si přál ![]()