Po přihlášení do Windows 10 černá obrazovka

134
23.10.19 08:30

Po přihlášení do Windows 10 černá obrazovka

Ahoj, od rána se mi nejde přihlásit do ntb. Vše normálně naběhne a jakmile zadam heslo pro přihlášení, tak naskoci černá obrazovka s kurzorem.driv se mi to také stávalo, ale po restartu to vždy nabehlo. Nouzovy rezim take nejde. Neví někdo co s tím? Napadlo mě, že bych obnovila systém, ale mám tam spoustu důležitých věcí o které bych nerada přišla, tak nevím jestli se to dá nějak zálohovat :? Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2747
23.10.19 08:38

To je téma do mamawebu jak dělané :lol: tady ti určitě spousta lidí poradí z fleku

Děláš pravidelně zálohy systému? Jestli jo, mohlo by stačit vrátit se k předchozí záloze.

Jestli ne, tak se v tom nehrab a odnes noťas na opravu. A pamatuj důležitou poučku:

Data (na compu, mobilu…) dělíme na dva druhy. Zálohovaná a zatím neztracená. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.10.19 08:41
@Modesta píše:
To je téma do mamawebu jak dělané :lol: tady ti určitě spousta lidí poradí z fleku

Děláš pravidelně zálohy systému? Jestli jo, mohlo by stačit vrátit se k předchozí záloze.

Jestli ne, tak se v tom nehrab a odnes noťas na opravu. A pamatuj důležitou poučku:

Data (na compu, mobilu…) dělíme na dva druhy. Zálohovaná a zatím neztracená. :pocitac:

Jako prinejhorsim o ty data přijdu no, hlavně aby obnova pomohla :D jo a jinak máma budu za 8 měsíců :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2747
23.10.19 08:47
@dement231 píše:
Jako prinejhorsim o ty data přijdu no, hlavně aby obnova pomohla :D jo a jinak máma budu za 8 měsíců :D

Jak starou máš zálohu? Jestli se to oplatí dělat. Pokud je to Hardware problém, vrácení se k záloze nepomůže a přijdeš o data uložená po zálohování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4937
23.10.19 09:15

@dement231 CTRL + ALT + Delete, spustit správce úloh a restartovat proces explorer.exe v rohu je možnost spustit a tam vypíšete tenhle proces. A hlídejte aktualizace, v příští bude záplata na tenhle problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.10.19 09:16
@Modesta píše:
Jak starou máš zálohu? Jestli se to oplatí dělat. Pokud je to Hardware problém, vrácení se k záloze nepomůže a přijdeš o data uložená po zálohování.

No já právě nevím o tom že bych zálohu dělala, automaticky se to asi nedělá a já se v tom vůbec nevyznám. Na té černé ploše se dostanu do správce úloh a třeba i k souborum, tak mě napadlo pokud to půjde tak že bych zkusila na flashku to přehazet a pak obnovit do továrního :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.10.19 09:17
@Heivka píše:
@dement231 CTRL + ALT + Delete, spustit správce úloh a restartovat proces explorer.exe v rohu je možnost spustit a tam vypíšete tenhle proces. A hlídejte aktualizace, v příští bude záplata na tenhle problém.

Ze by to bylo tak jednoduché?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4937
23.10.19 09:23

@dement231 Jo po poslední aktualizaci je to spíš vlastnost systému než problém. U mého PC to řeším u 3 startů z 5. Občas stačí načíst správce úloh a jít si udělat čaj a přijdu k rozsvíceném u monitoru. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
23.10.19 10:10

Na jakém disku máš ty data?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.10.19 10:12
@Janina B1 píše:
Na jakém disku máš ty data?

Já se v tom fakt nevyznam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.10.19 11:00
@Heivka píše:
@dement231 Jo po poslední aktualizaci je to spíš vlastnost systému než problém. U mého PC to řeším u 3 startů z 5. Občas stačí načíst správce úloh a jít si udělat čaj a přijdu k rozsvíceném u monitoru. :pocitac:

Hned jak přijdu domů tak na to kouknu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2747
23.10.19 11:16
@Heivka píše:
@dement231 Jo po poslední aktualizaci je to spíš vlastnost systému než problém. U mého PC to řeším u 3 startů z 5. Občas stačí načíst správce úloh a jít si udělat čaj a přijdu k rozsvíceném u monitoru. :pocitac:

Aha no vidíš to, mě se to neděje. Tak to je dobré vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4937
23.10.19 11:43

@Modesta Ono záleží na grafické kartě, nějak jim blbne komunikace s ovladači některých sérií grafik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.10.19 15:26
@Heivka píše:

Tak píšu explorer.exe do správce úloh a žádná reakce :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4937
23.10.19 22:01

@dement231 Zkuste ve správci úloh restartovat proces Průzkumník Windows.

Nebo klávesovou zkratku logo Windows +ctrl + Shift + B

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama