Pojďte o něčem kecat když se nechce spat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3440
12.8.21 13:47

@Misasisi @Vladusxx jak se vám daří holky :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
12.8.21 16:57

@Ivunka87 ahojky dobře my jsme doma už tak paráda užíváme si to s mužem ❤️️❤️️❤️️❤️️to je náš kloucek🤩 🍀 ❤️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3440
12.8.21 17:17

@Misasisi krásný :kytka: užívejte rostou moooc rychle :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11873
12.8.21 17:39

@Ivunka87 ahoj mě nakonec pak druhý den pustili domů s tím ze kontrakce už nejsou a že mám nastoupit na pondělí 9. k sekci…a dopadlo to tak že mi v pátek 6. v 6 večer praskla voda… pak to bylo raznna ráz a malá byla v 20:30 na světě..chlap sice přímo na sál nešel ale čekal před a potom si malou choval zatímco mě šili… V úterý 10. nás pustili domů tak si to teď užíváme…muž sice musí do práce ale snaží se jezdit brzy aby s námi pobyl aspoň chvilku večer :-) o víkendu bude mít volno tak asi objedem nějaké návštěvy :-)

Příspěvek upraven 12.08.21 v 21:07

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3440
12.8.21 20:43

@Vladusxx Tak paráda :srdce: a moc gratuluji :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11873
12.8.21 21:10

@Ivunka87 děkujeme :hug: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3440
13.8.21 00:45

@Vladusxx :srdce: krásné miminečko :srdce: až trošku závidím :mrgreen: proč rostou tak rychle :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11873
13.8.21 03:24

@Ivunka87 jsou to úžasnáci 🤩 z mužem sme z ní oba pos***…až za ušima :lol: pořád ji pozorujeme jaké dělá xichtiky 😘 hlavně chlap..bude jeho velký poklad… ;) Vlastně už je. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3440
13.8.21 09:28

@Vladusxx to teda jsou :* taky malého stále pozorujeme ty jejich výrazy jsou k nezaplacení :lol: akorát mě trošku děsí ta závislost na prsu poslední dny chce víc a víc podudla a spí a Béďa jak se odsoukam jen o milimetr dál :lol: to hned zpusti sirénu :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11873
13.8.21 14:44

@Ivunka87 hehe…no snad to u nás nepřijde…zatím celkem vpohode nakrmim usne, chvíli se kocham, odlozim do postýlky…chrni…a já můžu aspoň něco udelat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3440
13.8.21 23:23

@Vladusxx Snad ne :oops: nemá dudel tak možná proto je takový :lol: zkoušeli jsme ho ale vůbec ho nechtěl a ani nechce :think: to samé láhve čaj jedině z lžičky…
A jak se maličká jmenuje? :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11873
14.8.21 06:13

@Ivunka87 Štěpánka…ta si dudlika občas vezme..buď když má velký hlad tak na uklidnění než se nainstaluju 😁 a nebo pri usínání pokud neusne už při odřihavani…pak ho chvilku cumlá, vyplivne a spí bez…nijak jí ho nenutim ale má ho k dispozici…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3440
14.8.21 11:40

@Vladusxx Tak tj super kéž by to tak bylo i unas :oops: když mu ho dám tak má od narození takový prapodivný výraz jakože co :lol: Štěpánka je krásné jméno a myslím že má 31 října svátek :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová