Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Vladusxx to znám ti chlapi jsou na konci těhotenství takový nervózní
ten můj spí se sluchátky na uších já ho tahala za nohu že mi praskla voda a on úplně mimo tady lítal po bytě jeho to je první dítě tak menší panika
mě odvezli v 6:30 a malej byl v 8:33 na světě…
Malému bude 5 měsíců tak teď už tj víc spánku v noci ale i tak přebalit nakrmit a pořád dokola
2 týdení miminko
ten čas tak letí vrátila bych ho zpátky na porod
Já řeším jak dál obstarávat jídlo pro lidi z obcí postižených tornádem. Ale snad se to během víkendu posune pozitivně dál.
@Ivunka87 to mohlo být celkem vtipné no…on je nervózní celé těhotenství..když mu po kontrole u doktora do hodiny nezavolam tak hned volá jestli je vše ok, večer co večer teď hladí pupík a celkově je hodně starostlivý, ale porodu se hrozně boji…nechce tam být a ani ho nenutim(ani já nechci aby tam byl…měla bych nervy z toho aby se tam nesložil
) já sem relativně v klidu jen mě trochu znervózňuje hrozící císař…hlavně proto že sem nikdy operaci neměla…no uvidíme
@Poštolka J ty jo super, držím pěsti ať to klapne. Pro nás je to mimo naše možnosti nějak zásadněji pomoci.. poslalii jsme aspoň nějaké balíky vod a konzervy v kamionu co se vypravoval a taky nějaké drobnosti pro děti…
Resim to, proč mi 3,5 měsíční syn nechce spát
je v takovém polospanku a pořád se kroutí, už neřeším a jen čekám až celá noc bude za náma ![]()
A jinak jsem v mezičase mrkla na to, kdy je zahájení LOH, protože se na to hrozně těším, vždycky mě bavilo sledovat olympiadu
a teď je to dost ideální čas na to mít v pozadí puštěnou televizi ![]()
@Ivunka87 dneska sem kupodivu spala jak miminko 😁 😁a naštěstí nic mi neprasklo, dneska jedeme na barák na Vysocinu 😁budeme tam spát tak snad mě to nechytne tam 😊 🤦🏻♀️ 😁ale jinak se to táhne že člověk neví kdy to. Čekat 😊
@Vladusxx já jsem byla před 6lety na císaři a teď jsem rodila přirozeně ikdyz to chvilkama vypadalo na další císař do 34tt byl hlavičkou dolů v 36tt šup kp v 38tt na kontrole jsem se v čekárně modlila ať je hlavičkou dolů
a vyšlo to ![]()
Ten můj hrdina skoro celé těhotenství že jde k porodu že tam chce být pak se podíval na video a prohlásil že tam nejde ani omylem ![]()
Tj dobře že se tak na miminko těší ![]()
@Misasisi to znám já první přenášela extrémně dlouho je to už 15let první termín byl 27.5 a narodil se az 19.6 po vyvolání
to byl nekonečný příběh ještě že už tak dlouho nenechávají ![]()
@Ivunka87 @Misasisi
Já sem skoro vůbec nespala, jen asi dvě hodiny v noci zdrimla sem si teď..když sem nám zabalila, vše připravila a tak..asi cestovní horecka
ale co..na oslavu jedem a uvidíme jak se to vivine ![]()
Tak nějak doufám že se otočí ale ona si tam potvora hoví celou dobu ve stejný pozici tak nevím nevím..
@Vladusxx já zkoušela sedět na balóně atd takové ty triky a pověry ale čím to bylo že se otočil nevím důležité je že se otočil
tak budu držet palce aby se malá taky otočila ![]()
@Ivunka87 já myslím že to na těch tricích úplně nezáleží…známá taky měla malého hlavou nahoru cvičila dělala různý ty triky malý se otočil tak byla spokojená že bude rodit spodem a když se rozjel porod a přijeli do porodnice tak: Hmm hlavička nahoře tak asi jedeme na sál co maminko… ![]()
Teta zas nedělala nic a bratranek se jí otočil den před porodem
@Ivunka87 @Vladusxx holky já mám zítra v plánu 😁 😊dám si jednu dvojecku červeného… Dám si teplou vanu jelikož 9 měsíců se opravdu jen sprchuji napustim si tuny pěny 😁 😁 😁 😁dám si do koupelny notas 😁podívám se na nějaký holčičí film 😊a pak znásilním muze a budu doufat že to přijde.. Protože jsem už tak mrtvá že nevím 🤦🏻♀️
Příspěvek upraven 23.07.21 v 21:38
@Ivunka87 jinak jsem Teda ráda že prcek už je 4 týdny hlavou dolů, že semnou nemusí dělat ten chvat ham. 🤦🏻♀️Asi bych se zbláznila 😁ale také si myslím že ti triky atd na to nemají vliv.. Kámoška se taky snažila ale nic z toho..
@Vladusxx dekuju 😁 😁snad ano a pokud to nefunguje tak je to kec 😁 😁 😁mě to poradila i dr teď na kontrole.. Malý. Má 3420g 😁tak pokud vydržím ještě týden tak si myslím že Budem mít 3820g😁 🤦🏻♀️a to nevím kudy poleze 🤦🏻♀️ 😁 😁 😁 😁
Zdravím.. ja řeším v poslední době a to dost intenzivně v sobe, ze od te doby co se nám narodila mala (3 mes) nemam najednou nikoho a nechápu proč
všichni naši pratele se odmlceli, nikdo nás nikam nepozve, nikdo nemá čas přijít k nám i když dáme najevo ze ditetem nas zivot neskoncil, dokonce i mamka se neukázala 4 týdny a to už vůbec nechápu proč.. jakoby ji snad ani neměla rada
starší dceru občas vidi, ta se ji tedy umí vnutit, sestry deti vidi porad, a tuhle moji malinkou nejak nechce.. asi. Možná jsem jen přecitlivěla.. říkám si pro útěchu, že nikoho nepotřebujeme, máme se fajn doma, zajdeme na pivo, veceri, pogrilujeme, na výlet jedeme, ale.. cítím se opuštěné a nemam si s kým popovídat
![]()
@Misasisi tak to držím palce ať se plán podaří
na mě ten chvat chtěl taky prubnout já to odmítla četla jsem že po císaři se tohle nesmí tak řekl že i kp zvládnu porodit to jsem si klepala z něho už na čelo ![]()
Málej je o týden dřív a měl 3590g
taky jsem si po porodu říkala zůstat týden tak má víc
ale vpohode ségra prvorodička porodila loni 3740g a rikala že vpohode mě vždy doktoři předpovídali malé miminka prý že budou mít sotva 2 a 2.5kg a 4× všichni nad 3kg… Taky jste tak v těhotenství přibrali já měla 50kg a rodit jsem šla z 77kg slonice
ještě teď mám 8kg + ![]()