Pokažený vztah s tchýní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 20:22
Pokažený vztah s tchýní

Jak by jste se zachovali, kdyby jste zjistili, ze tchyne pomlouva vasi rodinu? Tchyne se bavi s pritelkyni meho otce. A vse co se o moji mame a sestrach dovi tak ji pise na soc. sitich nebo povida u kaficka. Nahodou jsem to zjistila a jsem hrozne vytocena. Pise o moji mame dost hnusne.Do ted, celych cca 8 let, jsem tchyni verila a sverovala se ji a ted si rikam, jak dlouho uz tohle trva. Mam maleho syna a ted si nedokazu predstavit, ze ji ho sverim na hlidani a ze bych se s ni vubec mela videt. A hrozne me to mrzi, nekolik let se chlubim jak mam uzasnou a bezproblemovou tchyni a ted zjistim tohle. Mam v planu si s tchyni sednout a probrat to ale bojim se ze to skonci velkou hadkou.Je mi jasny, ze vztah uz nebude jako driv ale bojim se, jak to cele dopadne.Ale asi to nedokazu jen tak hodit za hlavu.

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 9357 příspěvků 17.07.19 20:35

Tomuhle nijak nezabráníš, ale řekla bych jí, že to vím, ať se chytne za rypák. Stejně ti to zapře.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.07.19 21:04

Rozhodně bych si o tom s tchýni promluvila. Nemáš co ztratit budˇse chytne za nos a přizná že dělá ostudy nebo s tebou nebude mluvit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 21:15

Ahoj, stalo se mi něco podobného - tchýně ale volala nechtěně mě a při tom mě pomlouvala. Je to přes půl roku a přestala jsem k ní jezdit a to jsem tam dřív byla 2-3× týdně. I když se omluvila, tak to prostě nikdy nebude ok. Chlap tam jezdí s dítětem, jednou za čas, já už ne. Je těžké si to srovnat, dlouho mi trvalo to přestat řešit. Nechápala jsem proč… No někdo je holt takový, že na nikom nenechá niť suchou.

Russet
Neúnavná pisatelka 17914 příspěvků 17.07.19 21:32
@Anonymní píše:
Jak by jste se zachovali, kdyby jste zjistili, ze tchyne pomlouva vasi rodinu? Tchyne se bavi s pritelkyni meho otce. A vse co se o moji mame a sestrach dovi tak ji pise na soc. sitich nebo povida u kaficka. Nahodou jsem to zjistila a jsem hrozne vytocena. Pise o moji mame dost hnusne.Do ted, celych cca 8 let, jsem tchyni verila a sverovala se ji a ted si rikam, jak dlouho uz tohle trva. Mam maleho syna a ted si nedokazu predstavit, ze ji ho sverim na hlidani a ze bych se s ni vubec mela videt. A hrozne me to mrzi, nekolik let se chlubim jak mam uzasnou a bezproblemovou tchyni a ted zjistim tohle. Mam v planu si s tchyni sednout a probrat to ale bojim se ze to skonci velkou hadkou.Je mi jasny, ze vztah uz nebude jako driv ale bojim se, jak to cele dopadne.Ale asi to nedokazu jen tak hodit za hlavu.

To, že o tvé rodině píše ošklivě, je špatné. Ale proč ty jsi všechno tchýni vyzvonila? Nemá být mamka naštvaná zas na tebe? Řekla bych jí, že se mi nelíbí, co o mamce píše. Ať se chytí za nos. A dala si velký pozor, co před ní řeknu. Víc se asi nedá dělat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 21:35

Kdybych tohle vybalila na svou tchýni, tak naprosto všechno popře a bude zapírat a zapírat a že ona nic a že ona tohle takhle neřekla a že to myslela jinak a bla bla bla.
Pokud jste doteď měly dobrý vztah, tak bych také volila cestu si sednout a vyříkat si to. Ale obalila bych se trpělivostí, abych se v žádném případě nehádala, spíš jen pasivně poslouchala, co mi bude říkat.
Docela by mě zajímalo, jak ten váš rozhovor dopadne - jestli to pak posdílíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 03:24

@Russet no protože jsem ji verila a myslela jsem, ze si normalne muzem pokecat o vsem. Nekolit let jsem mela pocit, ze proste nemame zadny problem a ze v, co si ma nechat pro sebe.

Russet
Neúnavná pisatelka 17914 příspěvků 18.07.19 05:13
@Anonymní píše:
@Russet no protože jsem ji verila a myslela jsem, ze si normalne muzem pokecat o vsem. Nekolit let jsem mela pocit, ze proste nemame zadny problem a ze v, co si ma nechat pro sebe.

Já se držím hesla, že méně je více. Prostě problémy jiných neprobírám do detailu s jinými. Když už něco vypustím, počítám s tím, že to půjde dál. Ne nadarmo se říká „mlčeti zlato“. Nechte si to pro sebe moc nepoužívám, vím, jak to dopadá, nemám iluze. Co nechci, aby někdo věděl, neříkám. Protože většina lidí držet jazyk za zuby neumí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 05:29
@Anonymní píše:
Jak by jste se zachovali, kdyby jste zjistili, ze tchyne pomlouva vasi rodinu? Tchyne se bavi s pritelkyni meho otce. A vse co se o moji mame a sestrach dovi tak ji pise na soc. sitich nebo povida u kaficka. Nahodou jsem to zjistila a jsem hrozne vytocena. Pise o moji mame dost hnusne.Do ted, celych cca 8 let, jsem tchyni verila a sverovala se ji a ted si rikam, jak dlouho uz tohle trva. Mam maleho syna a ted si nedokazu predstavit, ze ji ho sverim na hlidani a ze bych se s ni vubec mela videt. A hrozne me to mrzi, nekolik let se chlubim jak mam uzasnou a bezproblemovou tchyni a ted zjistim tohle. Mam v planu si s tchyni sednout a probrat to ale bojim se ze to skonci velkou hadkou.Je mi jasny, ze vztah uz nebude jako driv ale bojim se, jak to cele dopadne.Ale asi to nedokazu jen tak hodit za hlavu.

Moje tchýně je hrozně ulhaná a i když jí chytím na špačkách. Třeba jsem ji jednou viděla tajně kouřit (přitom nadává tchánovi, že doma smrdí s cigaretama) a ona mi to zapřela, i když jsem to na vlastní oči viděla. Nebo mi po porodu pomáhla v domácnosti, věšela mi prádlo. Najednou slyším z vedlejšího pokoje hroznou ránu, jako když padá věšák na zem. Jdu se podívat. Tchýně tam stojí u věšáku na prádlo, který je zlomený. Předtím zlomený nebyl. Ale ona mi do očí lhala, že už to tak bylo. Lže mi o dost vážnéjších věcech. Navíc pořád tvrdí mě i svým kamarádkám, jak mě miluje jak vlastní dceru (sama má dva syny a já už vlastní maminku nemám), přitom je mi jasné, že mě nenávidí a trpí mě jen, aby s mohla vídat s vnoučatama. Takže pokud je tvoje tchýně podobné kvítko, podle mě bude zatloukat. Ale rozhodně bych jí to řekla, že o tom vím a že mě zklamala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:21

Děkuji moc všem za rady a zkušenosti

Váš příspěvek
Reklama