Poraďte knihu

1972
7.8.13 08:52

Poraďte knihu

Ahoj, dostala jsem chuť zase si něco přečíst po večerech. Dnes si chci zajít do knihovny, ale nevím, co si půjčit. Poraďte nějakou dobrou knihu, která Vás dostala. Měl by to být erotický román nebo nějaká autobiografie. Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
7.8.13 08:53

Crossfire, Hračka a teď čtu Božský bastard -erotické romány.
A pak mě bavil Hostitel, Výjimečná.
Jen co mě namátkou napadlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 09:08
@terkacek píše:
Ahoj, dostala jsem chuť zase si něco přečíst po večerech. Dnes si chci zajít do knihovny, ale nevím, co si půjčit. Poraďte nějakou dobrou knihu, která Vás dostala. Měl by to být erotický román nebo nějaká autobiografie. Děkuji :mavam:

ahoj, bestseller č. 1 v obl. eroti. románů je teď kniha 50 odstínů šedi (a má to už i další díly). Já to nečetla, nemám takový žánr ráda, ale podle okolí je to prý pecka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1972
7.8.13 09:16

Děkuji za tipy, teď koukam, že knihovny mají do 11. 8. zavřeno. Ach jo, tak si musím počkat. Mrknu na 50 odstínů šedi, ale jestli je to teď pecka, tak to bude rozpučovaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
7.8.13 09:17

Cyklus „Radosti“ od Bertrice Small :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
7.8.13 09:18

@terkacek pecka to je, mám přelouskané už všechny díly :D Ale zase jestli tenhle žánr čteš, tak to prý není nic tak zvláštního. Já jsem doteď tenhle žándr nečetla, tak mě to bavilo. Až na to že jsem pak už některé erotické scény přeskakovala, dost se opakovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
7.8.13 09:20

50 odstínů šedi je prý pecka hlavně pro nečtenáře, jak píše lyrica, pokud už jsi četla jiné tohoto žánru, zas tak dobrý ti to nepřijde.
Já z (auto)biografií miluju Motlovo Prokletí Lídy Baarové - tak trochu jiný životopis LB, než jak ona sama sebe prezentuje - díky nemoci si už prd pamatovala, co mu kdy řekla, takže se po několika letech ukázalo, že svůj život prezentovala k obrazu svému. Motl je hodně přemýšlivý člověk, mám ráda jeho práci, mám ráda Lídu Baarovou, takže za mě je tohle hodně dobrý čtení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1972
7.8.13 09:23

@lyrica nečtu nijak pravidelně, naposledy erotickou jsem četla před pár lety. Teď jsem dostala chuť. Jinak spíš čtu autobiografie (narkomany, o týraných dětech, ženách…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
21.1.16 17:17

Ahoj holky :),
potřebovala bych poradit knihu pro mne s přítelem (nejlépe na stáhnutí). Aktuálně čteme Bibli (dětská verze) a tu brzy dočteme. Vůbec si nevím rady s čím začít příště…
Něco o nás, je nám 25 let, studujeme VŠ, politologie / učitelství. Já čtu velmi ráda, přítel hlavně do školy.
Děkuji za rady. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
21.1.16 17:28

@blabla123 tezko rict- co treba nejakou klasiku? Ja ctu rada Bulgakova treba.

• Nahlásit
  • Citovat
6154
21.1.16 17:28

@blabla123 Tak bibli klasickou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
21.1.16 17:31

@brko Spíš asi něco novějšího (2000+). Ale něco co nás chytne. :-) Sama bohužel nevím, co za žánr, nějakou komediální, fantasy, krimi, drama… Je toho strašně moc :(

• Nahlásit
  • Citovat
blabla123
21.1.16 17:32

@Karleon Myslím, že to ne. Tohle je podané zabavnou formou a já nejsem tak věřící, že bych četla ještě bibli klasickou. I když přítel už začal s Koránem a to jsem ho musela utnout :-)

• Nahlásit
  • Citovat
blabla123
21.1.16 17:35

Ale určitě něco světového, ne českého.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
21.1.16 17:38
@blabla123 píše:
Ale určitě něco světového, ne českého.

Tak to urcite Terryho Prattcheta. :dance: a Jo Nesbo.ten je sice proflakly, ale mne se libi.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama